- 300 тис. км
- Бориспіль
- Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
ВАЗ 2103 мотор 1.5 , кпп 5 ст. фіат, не гнила
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!!Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника!!!Робити по автомобілю нічого не потрібно!!!Автомобіль в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно!!!Дуже гарна комплектація з бортовим комп?ютером, підігрівом лобового скла, електросклопідіймачами, клімат-контролем, круїз-контролем, датчиком світла, сенсором дощу, підігрівом сидінь, електрорегулюванням сидінь, підтримуючими подушками ніг передніх сидінь, електрорегулюванням та підігрівом дзеркал, електрокоректором висоти фар, подушками безпеки вадія та пасажирів, салоном трансформер!!! Нова дуже гарна гума!!! Авто дійсно як нове, у Німеччині пройшло всі обов?язкові технічні огляди, чим і підтверджує свій пробіг і незрівнянний стан (наявна повна сервісна історія у Німеччині по офіційному дилеру)!!! Впевнений, що автомобіль Вам сподобається!!!
«Виручалочка» для подальшого виконання завдань готова, особливо, коли обліковані розʼїхались або на ремонті, громадський транспорт відсутній, та й на таксі їх не виконаєш. Пройшли обслуговування вихлопна, ходова, гальмівна та паливна системи і система охолодження. Замінено масло та тосол. Звісно, не для щоденної експлуатації (ГБО немає і не було, та й, враховуючи вік КШМ, і не треба), але для виключних випадків - само то.
