- 150 тис. км
- Біляївка
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані, потребує трохи уваги
авто в гарному стані, потребує трохи уваги
Авто в гарному стані. всі види переоформлення.
Машина знаходиться у Бухаресті. Продаж через дію або за дорученням. Перший власник України. Перегляд авто можливий у місті Бухарест. Займатися перегоном авто в Україну можливості не маю. Писати/дзвонити на вайбер чи ватсапп. Причина продажу – авто майже не користуюся. Працюю у морі.
Нормальне доглянуте авто!!! Двигун та кпп в гарному стані!! • Кондиціонер працює!! • Кузов в гарному стані!! Дуже багато було замінено (все в телефонному режимі) • З документами все в порядку!!! ( будь яке переоформлення )
Круиз контроль, кодиц., ближ. и дал. фары ксенон, абс, есть запчасти новые и бу машинка меня не подводила. Ремонт не значительный.
Продам легендарну BMW E34 1992 року з мотором 2.5. Машина в хорошому стані для своїх років, кузов цілий. Автомобіль обслуговувався, багато чого вже замінено — сів і поїхав. Нещодавно зроблено по машині: замінена рульова тяга з наконечниками; прокладки впускного колектора, дросельної заслінки та масляного стакана; новий радіатор; натяжний та паразитичний ролики; датчик тиску; підшипники генератора; помпа; бензонасос; новий акумулятор. В комплекті: комплект зимової резини; 3 літні шини. Чудовий варіант як для повсякденної їзди, так і для любителів класичних BMW. Мотор 2.5 — їде бадьоро і звучить як має звучати справжня BMW.
1.9 турбодизель,105 коней,ресори,багато замінено.5200 торг.Літня гума на дисках у подарунок.Я власник.Бізнесмени-не витрачайте мій і Ваш час,нахаляву не буде!
В машину дуже багато вкладено, повністью обезшумлена, від рідного тільки кузов і той усиленний.. 2л двигун турбо.. Свап 16v ковані поршня. на злих Валах, на дроселях, Турбо-надув. Форси Субару и насос. КПП Усилена с Блокировкой. Ходовая все 4 стойки SS20-50. Ричаги Триугольние. Усиление Гранати. Тормозная система от БМВ е34 Салон от ваз 2115. Ковши , гідроручник. На стенде 192 лошадкі * телефонуйте
Продається Opel Vectra A. В хорошому стані. по всім питанням які цікавлять звертайтеся за телефоном.
Продам ваз 21099в хрошом состоянии 2005 год,бензин розход 7-8 все вопросы по телефону 09******65 Андрей
МАШИНА В ПОЛЬЩІ!!! Можливий підгін до кордону якщо домовимось!!! Їздить дружина, багато чого зроблено, якщо комусь цікаво, телефонуйте за більш детальною інформацією.
Продам 211 рестайлінг 2006, 3.0 дизель, є хороший торг.
Авто 2007 року випуску на приборці пробіг 245876 (я власник не скручував) . За час володіння було замінено масло в двигуні (Motul) змінені на нові свічки (bosch) а також замінені шарові опори, саленблоки передніх ричагів. Є нюанси по кузову (царапини, сколи) потребує гаражного зберігання та у лакофарбувальному питанні. Встановлена камера заднього ходу.
Продам ниву, делал для себя. Полностью поварена и обработана. Диодные фары с линзами, бегущие поворотники, фаркоп, обезшумленный салон, поменяно масло везде, новый генератор, сцепление, на сиденьях чехлы из кожзама, доп. свет на кенгурятнике, отдельная кнопка включения дополнительного вентилятора, стоит газ 4. Поворотные кулаки расточенные и стоят по два двухрядных подшипника Ивеко. Переваренная выхлопная, отличный звук. Перебранная вся ходовая, новые пружини, сайтентблоки, тормозные диски и колодки, тормозные цилиндры и цилиндры сцепления. Коробка и раздатка работают отлично. Делалась и использовалась в основном для рыбалки. 16 диски, резина nortec 225x65 r16 отлично гребет, покупалась новой. Авто в с. Дачное, Беляевского района. Писать тг, вайбер или в чат.
після капітального ремонту кузова та двигуна, заміна всіх вузлів ходової частини, обшивка салону
Машина в хорошому стані, з решти питань по телефону або при зустрічі.
Продам свою машину акуратна, обслужена та не примхлива в ремонті! За весь час експлуатації жодного разу не підвела в дорозі, все що потребувалось змінювалось на нові запчастини!! Нове зчеплення в зборі, масла фільтри, обслужений кондиціонер, колодки в коло, стійки, ремені ролики, свічки, встановлено протитуманки, парктроніки, магнітола з навігацією, камера заднього виду, комплект ланцюгів замінено, масло в коробці, термостат, гідрокомпенсатори, сальник колінвала, теплообмінник, радіатор кондиціонера це за весь час як їздили на машині було замінено на нове!! Новий акумулятор, в машині нічого габаритного не возили, чистий та акуратний салон, не порваний, не затертий. Фаркопа машина не бачила, по комплектації електро скло, електро регулювання дзеркал, кондиціонер. Великий місткий багажник для сім'ї та відпочинку!! На даний момент все справно, нічого робити не потрібно!! Торг на оформлення або довіреність!! Машина доглянута, приємна в ходу, витрата палива 5-6л. Всім удачі в пошуках своєї машини! Дивитись в Мирному Беляївськийр-н!!
стан ідеал, обслужена повністю, олії, фільтра, обслужена муфта халдекс Гума мішелін зима 75% перед і зад Машина не бита! Решта по телефону...))
