- 300 тис. км
- Барвінкове
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Продам срочно не бита не гнилая дзвоните
Продам срочно не бита не гнилая дзвоните
Коробка в ідеальному стані, двигун після капіталки, потребує заміну передньої балки, з документами, переоформляється, звертатися за детальною інформацією за номером **********
Продам своє авто, багато чого зроблено власноруч. гбо нове - форсунки, редуктор. Вихлопна гофра та резонатор, все нове. гальмівна рідина, радіатор пічки, По іржі нарікань немає. Фаркоп пів року тому був поставлений. Паливні форсунки були на діагностиці та чистка ультразвуком.. Двигун загільзований чугуними гільзами чотири роки назад, працює як на бензині так і на газу. Витрата газа по трасі 13л. З мінусів потрібно з кондиціонером попрацювати та трохи є стук по передній ходовці, немає часу цим зайнятися. Салон на 5 чистый та охайний . Акпп працює без пінкив та ривків. В тому році була заміна масла. Гума на зимі у відміному стані, літньої немає. Торг звісно присутній, звоніть пропонуйте можливо вона саме ваша буде. З документами повний порядок, на мені. Тільки переоформлення
Продам власний автомобіль. Троїть мотор. . В одних руках більше 5-ти років. Має сервісну книгу та 3 ключі. Встановлена сигналізація. Всі питання за телефоном всім гарних покупок.
Власне сімейне авто з 2009р., обслуговування на сервісі (м. Словянськ). Завжди своєчасна заміна масла і ремонт. Ходову зробили по акту 28.03.2025, масло міняли на 277т. км. Є пошкодження по кузову, невеличкий удар в бік (все поправимо). Гарний кліренс, всесезонна резина Тоyo. Щодня на ходу. Питання по телефону або біля машини. Тільки переоформлення
Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу. Двигун 1.7 інжектор працює рівно, не димить, масло не бере. Коробка передач, роздатка та повний привід працюють без зауважень.
Машина зроблена для себе вся на ходу... Зроблено все нічого не стукає. Вчасно мінялося масло, і робилося все вчасно по ходові. Було замінено масло всіх фільтрів, і заміна фільтрів по газу... Щойно було замінено бачок для антифризу, і було замінено повністю антифриз і також була промивка цілої системи антифризу... Новий радіатор, новий вентилятор до кондиціонера... Заправлений кондиціонер... Машина в хорошому стані все на худу сів і поїхав... Додаткові питання по телефону
Машина у гарному стані! У сім'ї 2 роки! Їздить жінка. Обслуговування кожні 8 тис. км. Тільки переоформлення! Перекупів та майданчикам, прохання не турбувати! Вся інша інформація за тел.
Машинка на ходу газ/бенз газ 4 покоління вписаний в т.п центральний замок сигналізація, я власник знаходиться в Барвінкове тел: **********
Мотор зроблений не димить масла не бере ходова частічно зделана моного чого одах навих запачастей коробку 5 ступка лежит фіатовска зімня резіна одам комплект на дісках літня нова соіт по днів целая варіть ненадо все остальноє по телефону
Машина у гарному технічному стані: двигун, коробка, ходова - в чудовому стані перероблено на шарові опори Авто 1-2 рази на рік проходило ТО на СТО. Двигун 16карбюратор стоїть газ 2-го покоління свіжий , Є автомагнітола, хороша акустика. Зовнішнє освітлення - стоять леди Авто з гідропідсилювачем керма. У ДТП не був. На сидіннях чохли. По документам все добре. Є невеликий торг. З усіма питаннями дзвоніть за номером.Машина На генеральній довіреності 3роки,резина зима новая,Акум новый,,в додачу новое лобовое,радіатор,пороги заводские!!!Звоните на!!!
Стан чудовий приганяли для себе я перший господар пробіг 167 тисяч км
Продам Опель омега або обмін на бус або пікап , джип дизель з моєю доплатою
З переоформленням
Авто на ходу,варити не потрібно,з недоліків заміна рульової рейки,заміна замка на ляді,торг
Продам Geeely Emgrand 8,можливий обмін на самосвал дизель
