- 238 тис. км
- Рокитне
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
продам пасата б7 в шикарному стані на панорамі все оригінальному стані все рідне рік12 модельний 13 авто як місяць в Україні приганяли під замовлення розповім все шо цікавить фото відео скину більше
продам пасата б7 в шикарному стані на панорамі все оригінальному стані все рідне рік12 модельний 13 авто як місяць в Україні приганяли під замовлення розповім все шо цікавить фото відео скину більше
Надійне авто на кожен день. По техніці все працює. По кузову є невеличкі дефекти (вм'ятини, сколи). Адекватний торг тільки при перегляді авто. З площадками та перекупами не співпрацюю.
Авто в гарному стані, повністю обслуговане , нове оригінальне зчеплення! Коробка та двигун працюють ідеально! На всі запитання відповім по телефону! Не потребую допомоги з продажем !
Авто в дуже гарному стані Оригінальний пробіг! На дуже гарній комплектації За детальнішою інформацію телефонуйте пишіть
Авто пригнане з Німеччини в хорошому стані, перший власник. Детальна інформація по телефону.
Авто пригнано з Німеччини, розмитнено та готове до постановки на облік. Хороша комплектація Goal. Найкращий даигун 1.6 mpi, простий та не вибагливий. Стан авто чудовий що по технічній частині що по кузову! Жодна деталь не фарбована все в рідному окрасі, без єдиного рижика або натяку на ржавчину. Технічна частина авто а чудовому стані, мотор коробка, підвіска в ідеальному стані. Салон не затертий не зачуханий, збережений, клімат контроль працює як потрібно. Резина літо Mihelin як нова. Авто їде мягко та комфортно, у салоні нема жодного скрипа або стуку, все тихо та приємно. Такого стану авто залишилось дуже мало. Можливий пригін у ваше місто, телефонуйте у любий час.
Автомобіль приганявся для себе з США пошкодження мінімальні безпека ціла, якщо потрібно маю інформацію з "Corfax".Долаткова маю комплект зимової гуми.
Продам сімейне авто , було у властивості останні 9 років , їздила жінка , пробіг рідний є підтвердження , готові до перевірки на будь якому сто , з підкрасів окрім малюнку з переду ліве крило у куті , все інше без дефектів , пригнали авто для себе , обслуговували вчасно якісними деталями , є документи на всі роботи по авто , , більш детально по телефону
всі деталі по телефону
Авто в хорошому стані 7 місний 1.4 tsi регулювання електро дзеркал підігрів сидіння партроніки задні круїз контроль кліма
Продаж авто від власника. Volkswagen Golf GTI VII, 2016 рік, механіка. Дуже приємний у керуванні: потужні гальма, велика турбіна, тихий салон і комфортна підвіска. Не чіпований. Невеликий пробіг, масло мінялось кожні 6 тис. км, двигун працює рівно, масло не їсть. Є зимова та літня гума. В Україні я другий власник. За час експлуатації зроблено: нові гальмівні диски та колодки на всі колеса, встановлені європейські передні фари з LED, замінений ручник, радіатор двигуна та радіатор кондиціонера, встановлений захист двигуна і передні підкрилки, замінені стійки амортизаторів і шарові опори, нове щеплення (15 тис. км тому). Каталізатор вирізаний, помилок по двигуну немає. На початку грудня 2025 року зроблено зимове ТО з заміною антифризу та інших розхідників. З нюансів: минулого року було два незначні ДТП — задній бампер і заднє ліве крило, все видно на фото. Підвіска та геометрія не ушкоджені, потрібні незначні кузовні роботи на які ніколи не вистачало часу. У передніх європейських фарах потрібно замінити датчики ДХВ та підшити датчики адаптивного світла — вони вже встановлені. Аргументований торг можливий. Продаж тільки з повним переоформленням. Майданчикам і перекупам — повз, зекономимо час одне одному.
Машина у гарному технічному стані, мотор працює рівно та не бере масла. Багата комплектація. Встановлено захист двигуна «Кольчуга». Гарна музика. З машиною віддам комплект зимової гуми на 15 дисках.
Авто пригнане з Канади. якісно відремонтовано і готове до експлуатації
Продаю джету стан як на фото, ходова частина практично нова,проїхала +-100км.Нова рульова рейка,шарові, наконечники і тяги,сальники,кулаки хороші,новий трампльор,масло фільтр поміняні,коробка 5 Ступка,ризина всесизонка 80%,стойки нормальні,карбюратор пізбург, заводиться але пробита прокладка на 4 циліндр,потребує ремонту двигуна,деталі за тел.
Повністю справний технічний стан, кузов без корозії, нові передні стійки та задні пружини, ричаги в відмінному стані, двигун працює без проблем, нові гальмівні колодки, рідна акустика повністю справна. На кришці багажника маленька вм'ятина майже не помітна. Кондиціонер заправлений в робочому стані. Додатково комплект зимової гуми.
Авто не була в ДТП, в рідній фарбі з оригінальним пробігом. Особисто пригнаний з Німеччини у 2017 р., наявні фото усіх документів по ввезенню авто в Україну. Один власник в Україні.
Можливий обмін на нерухомість
ТЕРМІНОВО!!!! Авто в нормальному стані. Придбане для себе, без пробігу по Україні. Детальна інформація по телефону.
