- 380 тис. км
- Рожнятів
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, комфортне та економне. Пригнав з Німеччини в 2018 році. Є сервісна книжка. Салон чистий і доглянутий.
Авто в гарному стані, комфортне та економне. Пригнав з Німеччини в 2018 році. Є сервісна книжка. Салон чистий і доглянутий.
Продаю улюблене авто. НЕ ФАРБОВАНЕ! НЕ БИТЕ! НЕДОЛІКІВ НЕМАЄ! Я перший і єдиний власник в Україні. Жирна комплектація, чорна стеля, спорт сидіння. Дуже економна, надійна та шустра машина. Все замінялось вчасно, сервіска є. Масло кожні 7 тисяч. Можливий обмін з доплатою, ТІЛЬКИ на пасат b8/arteon 2.0 дизель, з моєю доплатою! Авто-бізнесменам прохання не турбувати!!
машина в дуже хорошому стані. пригнана рік тому із чехііі для себе. мотор ходова коробка в дуже хорошому стані. дуже хороша комплектація . двухзонна кліма круіз контроль монітор. замінено 16 болтів зад балки зроблений розвал замінені тормозні колодки ремінь ГРМ масла фільтра. на круізі при швидкості 88 км в годину 3.8л на 100. максимально ііхав 190 просто пушка а не мотор. продаю в звязку з покупкою електромобиля e-golf
Ракета.
До вашої уваги пригнаний автомобіль з Нідерландів Passat B6 R-Line 2010 року. Єдиний власник. Дуже збережений стан. Авто в рідній фарбі. Перша реєстрація в Україні 15.09.2021 році Коробка 5-ти ступка, працює без зауважень. По ходовій частині зауважень немає. Надійний і економний двигун 1.6 дизель Повністю обслужене авто. Гарна комплектація : Датчик світла та дощу Навігація Клімат контроль Круїз Мульти кермо 2 ключі Чохли Еко кожа 2 комплекта ковриків Запрошую на огляд та тест драйв.
Доброго дня продаю машину. Машина в хорошому стані повністю обслужена була пригнана з польщі рік тому..стоять нові літні колеса.. з мінусів є де неде царапини..а так все добре завів і поїхав..дзвоніть питайте розкажу
Авто в хорошому стані. Я перший власник в Україні. Пригнана з Швеції де була також в одних руках! . Надійне та комфортне авто. яке завжди вчасно обслуговувалось. Вся технічна частина без нарікань! Шикарна комплектація: повний привід, автомат, вебасто з пульта. двохзоний клімат, круїз контроль, навігація, датчики світла та дощу, передній та задній парктроніки, шкіряний салон, подушки безпеки, всі склопідйомники, фаркоп, тонована, титани на хороших шинах, підсилювач керма, центр.замок, сигналізація. Авто тільки з переоформленням
всі питання по телефону
Авто з Німеччини 2007 року. Пробіг 197тис. Перший власник в Україні. Автомобіль доглянутий, без пошкоджень (є декілька незначних подряпин, фото присутнє).А також зміненно всі фільтра, масла, колодки, нове щеплення, нове ГРМ на фото вказано дата, заправлений фріон. Деталі по телефону Торг біля машини. (+ безкоштовно автокрісло +0-3роки, стан ідеальний)
Продам авто в нормальному стані, двигун масла не бере , все ТО проводилося вчасно. Ходова без нарікань , нічого не гримить і не стукає. Є незначні нюанси по кузову. Салон у відмінному стані .
автомобиль в отличном состоянии без ржавчины коррозии все стекла родные подушки безопасности католизатор все на своих местах по мотору - замена цепи .г.р.м. - на 225 тыс.км. также ремень и ролики - все было сделано на официальной .с.т.о.- фольцваген кондиционер заправлен и в рабочем состоянии по электрике все работает по ходовой вопросов нет мотор не дымит не каптит - масло не берет машина на зимней резине подготовлена к зиме - торг при осмотре авто звоните договоримся
Фольксваген жук 2.0 турбо автомат. Відмінний стан. Все працює. Пригнаний із Штатів. Після невеликого ДТП. Безпека була ціла.Дивитись Київ, Биківня.
Гольф 1,4 бензин 1999 год Пригнан с Германии, родной немецкий пробег Проехал 15 тыс, 0 вопросов по машине кроме небольшой коррозии на крыльях. Едет бодро, очень доволен) 120-130 дорогу держит как по рельсам. По ходовой все ровно. Ухаживал за машиной хорошо, заливал только 95 мустанг/нано и тд. Продаю потому что купил гольфа 7 гти. Но до сих пор получаю огромное удовольствие от этой машины)) На контрасте с гти, такое чувство что тут бенз не кончается) Коробка переключает плавно, сцепление высоко берет. На СТО сказали лучше не менять, так как текущее ориг сцепление дольше прослужит чем аналоги Возможен торг. Все вопросы у капота
всі питаня по телефону
