- 293 тис. км
- Ужгород
- 2.5 л.
- Автомат
хороше авто питання по телефону дякую дзвоніть
хороше авто питання по телефону дякую дзвоніть
Свіжо пригнане авто з Німеччини, повністю розмитнене, сертифікат відповідності в наявності та пройдений без жодного зауваження, авто має прекрасний стан як зовні так і технічно, зовні стан без вмʼятин та подряпин без участі в дтп, весь автомобіль в оригінальному окрасі фото з прибором прикріпив на автомобілі стоїть один з самих надійних та економічних двигунів 1.6 дизель сажевий на місці ніхто нічого не різав не перепрошивав, працює чудово, Мотор не митий нема що приховувати, технічно все справно,ходова частина без зайвих стуків та звуків робити нічого не потрібно, клімат обслужений та працює, салон виглядає прекрасно, все в оригінальному стані, все має прекрасний стан, два ключі, автомобіль має топову комплектацію даної моделі, всі сучасні функції які існують на сьогоднішній день, він-код відкритий в описі та на фото це вагомо для таких моделей, щоб можливо було перевірити пробіг та участь в дтп, авто має весь офіційний сервіс з першого дня по останній, та всі техогляди по автомобілю нічого робити не потрібно, Згідний їхати на будь які ваші перевірки, автомобіль купувався від першого власника, авто в живу набагато краще виглядає чим на фото, в місті знаходиться МРЕВ можливе оформлення в день купівлі, Маю відео прибуття авто в Україні на ютуб каналі та в тікток що авто приїхало без пошкоджень та в хорошому стані заходьте дивіться. Можлива доставка у ваше місто. Можливий розрахунок в будь якій валюті Можливий продаж з ПДВ Можливий продаж за USDT
Машина не потребує вкладень, все працює.
Авто від офіційного дилера Volkswagen. Авто з ПДВ
Продається надійний та економний Volkswagen Golf 4, 1997 рік 1.6 Газ\бензин. Автомобіль у гарному технічному та кузовному стані, двигун та коробка працює на відмінно. Пробіг 248 тис. км. автомобіль вартує уваги!!!
Продам авто дівчини, причина продажу ( хочемо паркетник ). По авто повністю все обслужене ( масла, фільтра, ремені, колодки і трішки по підвісці). Відновлені літні 18 диски, порошковим фарбуванням, гарна гума. Також є комплект зимніх колес з дисками. На авто 2 місяці назад нанесена кераміка. Авто не планувалось продаватись. Всі інші питання по телефону.
Продам комфортний та економний автомобіль у хорошому стані. Надійний дизельний двигун 2.0 TDI, автоматична коробка передач, дуже приємна витрата пального як по місту, так і по трасі • Автомобіль пригнаний із США. Був у ДТП - пошкодження не були значними та професійно відновлені, наразі вкладень не потребує. Все зроблено акуратно та якісно. Машина їде добре, коробка працює плавно, мотор без нарікань • Хороша комплектація: кондиціонер / клімат, електросклопідйомники, мультируль • Просторий салон та великий багажник • Економний дизель надійний автомат • Авто доглянуте та готове до експлуатації • Документи в порядку. Торг присутній біля авто. Переоформлення автомобіля можливе через ДІЯ, що зекономить Ваш час та нерви!!!
Хороший автомобіль для сімʼї, великий багажник, є зимові колеса на литих дисках, система ВЕБАСТО, підігрів сидінь, підігрів зеркал і скла. Повний бак бензину, мотор FSI , все чудово працює. Не потребує вкладень, луджене дно, не гниє.ПРОДАЮ, бо є другий автомобіль.
Авто без жодних вкладень!!!на 100т.км була заміна цепа грм.доглянуте та обслужене.на 100% готове до перевірок на будь якому сто.
Машина після початку війни знаходилася у мами в Німеччині. Там відкатала більшість пробігу і проходила планові ТО по графіку. На даний момент, машина в ідеальному стані та обслужена. Ніяких проблем немає, нова літня і зимова гума. Готова для продажі та використання. По салону та кузову немає жодних питань та готова для перегляду. Телефон вказаний мамин (Клара), можна дзвонити та писати на вайбер. На машині встановлені всі оригінальні запчастини та також багато додаткових запчастин екстер?єру. Перекупів прошу не турбувати. Машина лише на продажу. Обмін не цікавить!
Масла,фільтра,колодки-все поміняно.
Продам Passat B7 1.8TSI 2014 (Америка) 10500$. Торг. Колір: чорний; Салон: шкіряний, чорний перфорований, стан 10/10; Двигун: 1,8 TSI, стан 10/10; Гума: літо R17, стан 9/10 (Pirelli **********3р.); Вид палива: бензин; Коробка: автомат 6 ступеневий Aisin (Японія), стан 10/10 Диски: R17, чорні легко плавні; Додатково: новий акумулятор, авто в повному антихромі. Торг присутній але мінімальний, так як продаж не терміновий. Продаж тільки з повним переоформленням на нового власника. Готовий пройти ТО на любому Вашому СТО.
Перша реєстрація в комплекті літня резина на титанах є невеликий торг інші питання по телефону
Пропоную хороший автомобіль для особистого користування. За термін його користування автомобілем задоволений, бо автомобіль комфортний та економний в користуванні. З моменту його купівлі було не мало зроблено та докуплено на авто для комфорту та кращого його вигляду. В автомобілі поставлено чохли з екошкіри з антарою для кращого вигляду салону та комфорту під чохлами не ховаються обідрані чи затерті сидіння а абсолютно нові сидіння як і з заводу. Затоновано хорошою плівкою по кругу крім лобового скла, стоять оригінальні титани з резиною Continental 6 2021 року випуску та маю нову зимову резину Kumho на дисках. По самому автомобілю можу сказати відразу пробіг не скручений, масло не їсть , мотор не труїть , з лакофарбового покриття присутній ремонт правого переднього крита так як була проблема з корозією замінено на нове у власному автомобілю впевнений та пропоную будь яку перевірку на Станції технічного обслуговування так як приховувати не має чого. Якщо щось не розповів тому прошу звертатися за номером телефону вказаним нижче.
Свіжопригнаний! Розмитнений! 2004р.в.! 2005 модельний! 1.6 бензин МРІ! Оригінальний пасажир! Рідне лобове скло! Гарний стан! Оригінальний пробіг! Збережений салон! Технічно все працює! Фаркоп! Без ДТП !!!
Прудке і приємне в керуванні авто. Технічно повністю обслужене. Оригінальний пробіг. У власності 4 рік.
