- 194 тис. км
- Хмельницький
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Кузов лужений. Не бита. Я другий власник. Двигун інжектор. Коробка передач 5-ступенева Будь ласка, дзвоніть за номером телефона
Авто в гарному стані. Кузов лужений. Не бита. Я другий власник. Двигун інжектор. Коробка передач 5-ступенева Будь ласка, дзвоніть за номером телефона
Від ТОВ з ПДВ! Volkswagen Golf VI 1.4 TSI (122 к.с.) | 2008 рік | Розмитнений | Продається Volkswagen Golf VI 1.4 TSI (двигун CAXA, 90 кВт / 122 к.с.). Автомобіль був привезений в Україну півтора року тому, повністю розмитнений, але жодного дня не експлуатувався — весь цей час стояв у гаражі. Отримання транзитних номерів — 29 червня. Основні характеристики: • Рік випуску: 2008 • Двигун: 1.4 TSI, CAXA • Коробка: механіка • Потужність: 90 кВт (122 к.с.) • Привід: передній • Офіційне походження з Німеччини Стан: • Рідний пробіг, вся сервісна книжка від офіційного СТО в наявності • Технічно справний — без зауважень по двигуну та ходовій • Є невеликий дефект по кузову ( треба підфарбувати поріг, видно на фото) • Автомобіль продається як є Причина продажу — мобілізація до ЗСУ, немає змоги займатись авто Продається від юридичної особи з ПДВ (від моєї компанії)— можливе відображення в обліку Повний пакет документів для постановки на облік
Машина на повному ходу щодня їздить, двигун масла не бере, був ремонт двигуна і ГБЦ, ремонт ходової, заміна підрамника, важелі, шатрові опори, стійки і так далі. Потрібне фарбування, з усіх питань телефонуйте, розповім.
Продам мотор відкапіталено 1000 км назад замінена рульова рейка стоїть карбиратор
Один владелец. Наличие фаркопа. Ноаая летняя резина. Лед. освещение. Коробка и мотор не вскравались.
Машина на свої рокі в гарному технічному та візуальному стані,салон збережений, все працює. Коробка,Мотор без зауважень. Ходова без зауважень. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону.
Всі питання по телефону.
Автомобіль в гарному стані, на сьогоднішній день вкладень не потребує. Нове мастило в двигуні і всі фільтри, новий ланцюг ГРМ, нові розподільчі вали, відреставрована турбіна, і ще багато чого, вкладено понад 150 тис. грн., є всі підтверджуючі документи. Я другий власник в Україні. Телефонуйте, на всі питання відповім.
Все в оригіналі,моновприск1.8 бензин. Нові пружини,нові підшипники,нові шрузи,повністю нова ходова,замінені всі салінбдоки. Продається,тому що син їде вчитись за кордон.Не гниле,робилась гбц. Гума зимова у комплекті. Продаж не смішна.Хто хоч раз реставрував старий автомобіль,знає,що це таке. Хто придбає,не пожаліє. Ремонтопригодна,надійна,сполеглева.
Продам своє авто. Я Перший власник в Україні. Була пригнана і розмитнена з Польши. По авто за весь час поки воно в мене, було багато що зроблено, наприклад :Нове щеплення, замінив Гур, ремні грм, та генератора, поставив гарне світло. Ходова перебиралась.Кузов також в гарному стані. Стоять гарні єва килимки. Також поставив класну магнітолу Піонер і заді додав дві колонки. Авто ніколи не підводило. Дуже економне розхід 4-5 літра. Що дуже важно, вона також дуже економна в ремонті. Кого зацікавило авто звоніть, приїзжайте дивитись.
Свіжопригнане авто , повний привід , днище арки оброблені дорогою антикорозією, вся безпека ціла , запчастини все по оригіналі, замінені масла фільтра ( в коробці теж ) сів і поїхав ! Робилась як для себе !
Гольф в гарному стані.
Арки, пороги поварені. Масло, фільтр замінений. Ремінь ГРМ новий. Акумулятор розряджений. Любов Олександрівна
Продам своє авто ,в гарному технічному стані в якому замінені всі розхідники: Комплект ГРМ , мастило в коробці , в двигуні , та багато чого іншого)
Авто в мене 2 роки нарікань немає, замінювались передні стійки, масло в коробці мінялось на пробігу 128450 км. Коробка автомат гідротрансформатор Asin, не DSG. Масло в двигуні міняється стабільно кожних 9 тис пробігу. Ланцюг ГРМ не розтягнутий, показано на фото натяжку. Комплектація SE пригнаний з США. По vin коду можна побачити що ушкодження незначне в задній бампер. Повністю обслужений, продаю по причині покупки новішого авто. Звоніть або пишіть за номеромишлю додаткові фото чи проконсультую по стану автомобіля.
Авто в чудовому стані. Я перший власник в Україні. Пригнане з Швейцарії. Рідкісна комплектація. в листопаді була заміна масла і фільтрів. Суперзручне не тільки у керуванні, а й у всьому! Комфорт просто мега: мультируль підігрів сидіння підігрів зеркал скаладання дзеркал парктроніки перед/зад камера заднього виду парковочний асистент підказка передач клімат контроль дворники з датчиком на краплі дощу фари з автоповоротом підключення до телефону круїзконтроль навігація ....
