- 214 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Авто у відмінному технічному і візуальному стані. Жодних не заводських підфарбувань, весь у рідній фарбі. Єдиний нюанс: подряпина на передньому бампері (видно на фото), це не критично. Авто фактично в максимальній комплектації. Від повної немає панорами (це скоріше плюс), немає хромованих рейлінгів, немає пасажирського сидіння з памʼяттю,немає вебасто. Якщо ви прочитали про якусь функцію, а її немає в цьому авто - то це я просто забув вказати бо дуже багато писати. Окремо хотів виділити проекцію на скло - козирна функція. Теж є електрофаркоп і всі асистенти, які можуть бути в даній моделі Дуже гарний світлий салон. Не затертий і без зайвих запахів. Реально хороше авто. Все справне і робоче. На 212 тисяч замінив мастило, фільтри, помпу і грм. Замінив батарею екстренного виклику. Радо відповім на всі запитання.. обмін цікавить на електричне авто не старіше 22 року.
