- 178 тис. км
- Житомир
- Електро
- Редуктор
Автомобіль привезений з Данії. Все технічно і візуально добре. Всі питання по телефону.
Автомобіль привезений з Данії. Все технічно і візуально добре. Всі питання по телефону.
Gli ювілейна серія. Безпека вся на місці. Встановленний вихлоп. Салон в ідеальному стані. По кузову робити нічого не потрібно. Більш детальна інформація за телефоном.
Повністю справний автомобіль. Є історія при купівлі авто нижче в описі оголошення !! В експлуатації використовуйте обережно! Тому авто Без жодних нарікань! Купувався в USA незначні присутні подряпини на бампері Батарея тримає відмінно.
Сімейне авто у відмінному стані,без жодних нарікань.Обслуговувалася тільки преміум мастилами двигун 6-7 тис в коробці по технічному регламенту.Комплект зимової гуми з оригінальними дисками.Два ключа
продам власне авто без дтп екологія на місті по кузову на свої роки добре виглядає. Фари нові бордюри крила роблені по техніці обслужено повністю .тел власника нуль дев'яносто шість чотириста сорок два тридцять сорок сім власник дзвоніть.
Продам Тауран в прекрасному стані з Німечини,все працює досконало,заводське вебасто 2х зоний клімати підігріви,хороша комплектація,вся в рідній фарбі на 1000%
Автомобіль в гарному стані та повністю обслужений .
Автомобіль пригнаний з німетчини в 2022 році .Авто динамічне , комфортне та достатньо потужне,мотор 1,4 TSIз турбіною. Замінений грм , роліки , та помпа по двіжку та ходовій частині жодних зауважень не має . Авто на повному ходу , експлуатуєтся дружиною . Диски r 17 замінений акб ще на гарантії , та новий радіатор , також замінені паливні насоси , та гальмівні диски в коло, авто без жодного підкрасу , все в оригіналі ;є незначні дрібні сколи .Один власник. Торг біля капоту , більш детальні фото можу скинути в приват .
Замінено масло, фільтра та гальмівні колодки.
Оригінальний пробіг. Пригнане з Німеччини, перший власник в Україні. Вчасно замінювалося масло та всі фільтри. Авто в дуже доброму стані, є дрібні подряпини. Повністю обслужене. Гаражне зберігання. Перша реєстрація (виїхала з салону) в 2015 році. ГРМ і помпа були замінені на 206 тис. км. Двигун, турбіна і коробка працюють без жодних зауважень. Вся екологія на місці. Повний електропакет. Масаж сидіння, розпізнавання знаків дорожнього руху. Два ключі. Зимові шини. В рідній фарбі!
Продаю машину в гарному стані, машина не була в ДТП, год випуску 2013 10-місіця, економна. ТО пройдене, масла всі замінені, бронь пленка частково є, також є додаткова обесшумка. За детальною інформацію телефонуйте
Пригнаний з Німеччини, Два ключа + пульт до вебасти Максимальна комплектація Рестайлінгова модель круїз контроль, мультируль, клімат контроль, вебаста, підігрів сидіть
Продам свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини VW PASSAT, 2014 рік, 2.0 дизель, АКППП, автомобіль в дуже гарному збереженому стані, на дуже гарній комплектації, з оригінальним пробігом, більш детально по телефону
ПРОДАМ ВІДМІННИЙ, ДОГЛЯНУТИЙ АВТОМОБІЛЬ VOLKSWAGEN GOLF V в КУЗОВІ ХЕТЧБЕК, з РІДНИМ ПРОБІГОМ 177000км в ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ для СВОЇХ РОКІВ !!! АВТОМОБІЛЬ ТІЛЬКИ ПРИГНАНИЙ З НІМЕЧЧИНИ, РОЗМИТНЕН та ПОСТАВЛЕН на ОБЛІК !!! БЕЗ ПРОБІГУ ПО УКРАЇНІ !!! МАШИНКА ГАРАЖНОГО ЗБЕРІГАННЯ, СВОЯ СІМЕЙНА,КУПЛЯВ ЖІНКИ, ВОНА є ВЛАСНИКОМ ПО ТЕХ-ПАСПОРТУ !!!! СЕРВІСНА КНИГА з УСІМА ВІДМІТКАМИ!!!!! ГАРНИЙ ПРИВАБЛИВИЙ КОЛІР ЧОРНИЙ-МЕТАЛІК !!! ВІДМІННА КОМПЛЕКТАЦІЯ: ЭЛЕКТРО-ЛЮК,ЗАВОДСЬКА НАВІГАЦІЯ та CD ЧЕНЖЕР, ГАРНА МУЗИКА за РАХУНОК 10-ти ДИНАМІКІВ,ДВУХЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ,ЗАПРАВЛЕНИЙ ПРАЦЮЄ ЧІТКО,ЕЛЕКТРО-СКЛО-ПІДЙОМНИКИ,ЕЛЕКТРО ДЗЕРКАЛА З ПІДІГРІВАМИ,ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАМОК,СИГНАЛІЗАЦІЯ,ГАРНА ГУМА,ШИКАРНІ СТИЛЬНІ ТИТАНОВІ ДИСКИ R-17 !!!! ПРОСТИЙ НАДІЙНИЙ ДВИГУН 1.4-16v в ІДЕАЛІ, ПРАЦЮЄ ЧІТКО як ГОДИННИК !!!! ІДЕАЛЬНИЙ ВЕЛЮРОВИЙ САЛОН СТАН НОВОГО!!! КУЗОВ в ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ, НЕ БИТИЙ і ФАРБОВАНИЙ ,РІВНИЙ як СТРУНА, БЕЗ ГНИЛІ та КОРРОЗІЇ !!! ХОДОВА як М'ЯЧИК, все МІНЯЛОСЯ НОВЕ ТА ВЧАСНО !!! ЗАМІНА ВСІХ РОЗХІДНИКІВ МАСЛА ТА ФІЛЬТРІВ ЧЕРВОНИЙ АНТИФРИЗ !!!! ТЕЛЕФОНУЙТЕ КОМУ ПОТРІБНА НАДІЙНА ,ЕКОНОМНА МАШИНКА в ГАРНОМУ СТАНІ без ПРОБІГУ по УКРАЇНІ !!! З ДОКУМЕНТАМИ ПОВНИЙ ПОРЯДОК, ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ МРЕО або ДІЮ !!!
Авто свіжо пригнане з Німеччини! Купувалось на європейському аукціоні! Оригінальний пробіг! Хороша комплектація! Асистенти водія! Без жодного косметичного підкрасу!!!
VW 1.9 tdi -77 kw. Машина в гарному стані,підкрилки,кузов машини і вся машина нема слідів ржавчини.Вся машина оцинкована і була змащена все дніще против ржавчини,при розмитненні в Україну.Зроблено ТО.Масло і всі фільтри поміняни(салону,повітряний,паливний,масляний).Нова турбіна вмісті з колектором.Сидіння три зняті є в наявності.В кондиционері фріон новий.Все працює.
Продам свій автомобіль, знаходиться в Україні. Перший власник в Україні, продаж у зв'язку з переїздом за кордон. Гарний технічний стан, здебільшого їздила тільки Європою. Обслуговувалась вчасно, заміна масла (shell helix ultra) та т.о кожні 5 тис. Перша машина, намагалася довести її до ідеалу, по технічній частині було багато зроблено, але до зовнішності та лкп, на жаль, руки не дійшли, через нестачу часу. З важливого: Була проведена заміна ланцюга ГРМ, Новий оригінальний впускний колектор Замінено форсунки, котушки та свічки. Новий піддон і прокладки двигуна Новий водяний насос По ходовій сайлентблоки, передні підшипники, підрамник відпіскоструєно та пофарбовано. Детальніше розповім на запит. Так само передні фари та туманки відполіровані та в бронеплівці, задні повороти перероблені в жовті, динамічні повороти в дзеркалах, ембієнт підсвічування в салоні, є другий ключ. Частина робіт була виконана в Німеччині. На жаль, по малярці потрібні вкладення, на жаль, не встигла сама цим зайнятися. Машину було перефарбовано, але згодом з'ясувалося, що робота була виконана неякісно, через що з'явилося багато артефактів. З того, що потрібно було б терміново зробити, це рижики під молдингами дверей (див. на фото), з рештою ще можна їздити, і видно тільки зблизька, але бажано так само виправити в майбутньому. Перед продажем замінено акумулятор на новий. Тільки один комплект дисків, є докатка. Два комплекти килимів - eva та оригінальні тканинні. ПИСАТИ/ДЗВОНИТИ БУДЬ ЛАСКА ТІЛЬКИ В ТЕЛЕГРАМ/ВАТСАП
Машина у хорошому технічному стані, використовується щодня. Двигун працює справно, ходова доглянута — готова до поїздок без додаткових вкладень. По кузову є незначні нюанси (видно на фото). Економна та надійна у використанні. Телефонуйте або пишіть для деталей.
