- 92 тис. км
- Одеса
- Бензин
- Автомат
Продам власне авто. Стан ідеальний. Всю інформацію надам по телефону.
Продам власне авто. Стан ідеальний. Всю інформацію надам по телефону.
Продається надійний, доглянутий та дуже комфортний кросовер у гарному стані. Пробіг 269 тис. км. Автомобіль повністю обслужений, зберігався в гаражі, технічно справний, вкладень не потребує. Комплектація максимально комфортна: безключовий доступ, панорамний дах, двозонний клімат-контроль, шкіряний салон, електрорегулювання передніх сидінь з пам’яттю, сенсорна мультимедійна система, функціональне мультикермо, датчик світла, датчик дощу, системи безпеки ABS, ESP, антизанос, антибукс. Повний привід 4Motion — впевненість на дорозі в будь-яку погоду. Авто виглядає солідно, комфортне як для міста, так і для подорожей. Гарна динаміка, хороша керованість та практичний просторий салон. ? Ціна 12 900 $, торг на місці. Реальному покупцю — аргументований торг біля авто.
В авто замінили всі навесні деталі нічого не ригтували і не витягували всі патрубки та єлементи проводки були не пошкодженні. Авто проїхало по місту 4тис.ніяких проблем і помилок не виявлено.Натягувачь ланцюга ГРМ на3 зубчику.
авто у відмінному стані, без ДТП . Можливий продаж з ПДВ.
Продам дуже економне авто Volkswagen Passat 1.6 tdi. Гарний сімейний комфортний автомобіль, не битий не гнилий, на гарній комплектації, двигун, коробка ,ходова все в чудовому стані, салон збережений в охайному стані, масла небере взагалі, повністю обслужене ,замінено грм і помпу, масло і всі фільтра, ще є комплект дисків на зимній резині, по документах порядок, мінімальний торг, я власник, дзвоніть розкажу більше.
Власний автомобіль 2016 модельного року в ідеальному стані. В Україні весь час в одній сім'ї. Замінені всі фільтра і масло в моторі, коробці, халдексі. 28.07.2025 замінений ланцюг ГРМ і всі допоміжні елементи і рідини (всі запчастини оригінальні). Страховка 29.09. Повний привід, високий кліренс- водіння взимку чи на бездоріжжі- одне задоволення. 2.0 бензин. Хороша комплектація. R-Line. Шкіра, Carplay, підігріви передніх сидінь, дзеркал, безключевий доступ, датчики світла і дощу, преміум музика і тд. Салон в чудовому стані. Пошкодження були незначні передньої частини, крило якісно фарбоване(без шпаклі) капот замінений. В Україні ніяких ДТП і інших нюансів не було! Масло взагалі не їсть. За роки володіння не було взагалі ніяких проблем, машиною будете задоволені! Продаю у зв'язку з покупкою нерухомості.
З дорученнями не турбувати. На 172тис. замінені: олива в двигуні, всі фільтри, олива і фільтр АКПП. Акумулятор EXIDE. Звичайна підвіска. Коврики EVA. На всі питання відповім по телефону. Торг біля автомобіля.
Джета 2011 г 2.5 надёжный атмосферный цепной двигатель + Автомат айсин 09g 6 ступенчатая типтроник,спорт режим, под педалью Кик даун, работает в любом режиме коробки. 1 хозяйн.Куплена в США битая в задний бампер и низ крышки багажника в районе надписи Jetta.. Повреждений на последнем фото. Нюансы по заднему бамперу притерт с одной стороны, клипсы все целые бампер стоит в зазорах,слегка примятый снизу правый порог о бордюр (покрашен, вскрыт мастикой). Салон чистый, в машине не курили. 2 комплекта ковриков зима ,лето. Дорогая американская тонировка 2 передних 10 остальное в круг 5 с гарантией 10 лет. На порогах броне плёнка. 2 комплекта резины Nokian зима новая лето 2 сезона. Поменял масло в коробке2 тыс назад, оригинал замены каждые 30 тыс. В двигателе замена каждые 10 тыс. Longlife 3 5w30 масло не ест совсем! Свечи иридий. Колодки в круг впереди brembo. Везде стоят тормозные диски барабанов с зади нет. 10 заводских подушек безопасности. Стоит железная защита днища. Все полости задуты мавилью.Музыка блютуз, Aux,Hands Free, через динамики авто. Круизконтроль, датчики давления в шинах. Стоит газ с дорогими мозгами с регулировкой смеси лябмдам за счёт этого удалось добиться расхода в 15л на сотку. Машину не полировал, вскрыта японским твердым воском. Продажа по причине покупки машины классом выше. Обмен не старше 2015 года с моей доплатой. Хлам 250тыс + не предлагать.
Passat b6 двигун 2.0 tfsi 200 к.с АКПП (Aisin) не плутати з DSG. Кузов живий, Акпп працює відмінно масло в коробці міняв 7000 км назад, турбіна працює добре машина їде дуже бордо, кондиціонер свіжозаправлений, салон шкіра бежевий, сідушки в гарному стані не порвані і не проперджені. Стоять дорогі лед лампи за 50 євро в ближньому світлі, лампи на гарантії світять просто бомба. Люк працює не підтікає. Цікавить обмін на інше авто з моєю доплатою.
АРГУМЕНТОВАНИЙ ТОРГ ТІЛЬКИ БІЛЯ АВТОМОБІЛЯ! ТОРГУ ПО ТЕЛЕФОНУ НЕ МАЄ. Є Доставка до клієнта. ПРОДАЮ ДУЖЕ ГАРНЕ АВТО! В дуже гарній комплектації: хороша оптика; підігріві дзеркал, хороша музика, електропривід дзеркал і багато інших приємних функцій. Машинка ІДЕАЛ, що по технічній частині, що по салону та кузову! Готовий до перевірок любими спеціалістами, та на любих СТО. Якщо виникають питання з приводу двигуна, то він себе дуже гарно зарекомендував: дуже прийомистий та економний, а також надійний. Реальному покупцю ТОРГ біля авто. Продам ГАРНУ, ЧЕСНУ, МАНЕВРЕНУ, ШУСТРУ, ЕКОНОМНУ і досить містку машинку! Порядність гарантую
Продам своє власне авто , я другий власник , машина офіційна ( купувалась в Києві ) , машина в ДТП не була . Продаж авто у зв?язку з зміною авто , машина до продажу не готувалася ( продаю як є ) по техніці зауважень немає ( із того що треба зробити ніяк руки не дійшли , є запотівання двигуна ) питання по керму - до мене їздила жінка з прикрасами на пальцях ( якщо критично можу усунути ) питання по порогу - таким авто купляв , питання по ЛКП - є сколи , сліди експлуатації авто ( не усував нічого , на фото так як є , якщо критично можу усунути) . В цілому по авто питань немає , їздить кожен день . Із останніх ремонтів заміна радіатора кондиціонера , ремінь ГРМ і помпа були замінені на 150тисячах . Аргументований торг. присутній . Авто площадки та мамині авто бізнесмени не турбуйте і не гайте мій час
ПРОДАЮ Tiguan 2014р. WVGBV3AX6EW591670 2.0 TSI 179к пробіг Максимальна комплектація, панорама, підігрів сидінь, дзеркал, мультикермо, титанові диски, все як має бути. Пригнана з США, був не великий удар, є декілька подряпин на кузові Можливий торг біля авто. Перекупи - прохання не турбувати
Машина доглянута. Замінений грм разом з помпою, свіже масло в коробці. Андроїд магнітола. Двері та багажник зашумлені, тому в салоні тихо й комфортно. Стоять хороші динаміки та саб — музика грає приємно.
Хороший стан авто, реальний пробіг, на 230 тис. км замінив ланцюг грм, зроблено якісне світло (бі-лед лінзи), регулярне то, двигун масла не бере, коробка не смикається, середня витрата 8л/100 км, стояло раніше гбо, яке майже не використовувалось (ставив попередній власник), демонтував рік назад, можливий торг.
Авто у відмінному стані. У максимальній комплектації SEL R-Line. Все зроблено. Вкладень не потребує. Ну очень много места, сзади при росте 190 сижу на вытинутых ногах
Продам власний автомобіль, технічно все класно, обслуговувалось все вчасно, двигун працює рівно без підтікань і масложора, АКПП перемикає добре без пеньків і затримок. Машинка надійна та не дорога в обслуговуванні та експлуатації, прекрасна led-оптика 3', просторий салон та багажник. Продаж з переоформленням. Панове автобізнесмени-перекупи прохання не псувати мені і собі нерви з неадекватними пропозиціями. Авто не після таксі!!!
Машина в дуже гарному стані. 113 тис пробігу. Двигун, коробка працюють добре. Повністю обслуговуваний, перед і після покупки були повні перевірки на СТО, все добре. Можемо заїхати на будь-яку станцію. Комплект лiтно? гуми. В машині є панорама. Витрата палива залежить від вашого темпу їзди.
Авто хорошому стані технічно і візуально. Гарна комплектація.
Свіжо пригнаний, ідеальний стан, без підкрасів, двух дверний, оригінальний пасажир 7 місць, гарний салон,гарні колеса, сервісні документи, без фінансових вкладень, на обмін 13000$
