- 267 тис. км
- Харків
- Бензин, 2.48 л.
- Автомат
Passat NMS з атм. двигуном 2,5 л та 6 ст коробкою Aisin в чудовій комплектації. Авто повністю на ходу та не потребує вкладень, стан сів і поіхав. Двигун працює рівно, коробка перемикається плавно без ривків і пинків, газ працює добре, зауважень по тех. стану немає. Лкп: на бокових вікнах на накладках видно сліди облущування краски; ближче до арок є сліди початку ржавіння. Усі нюанси відобразив на фото. По салону все майже в ідеалі, водійське крісло перешите минулим власником на кожу, пасажира - з заводу та трохи порвалось (шов не розходиться). Магнітола з кар плеем та задньою камерою з нічним баченням (якість чудова), підігріви сидінь працюють чудово, кондиціонер та пічка також. Авто було в дтп лише в США, але фото пошкоджень не шукає. По стану видно, що удар мабуть припав у ліву сторону в бік, бо видно при відкритті задніх дверей вмятини (чітко зобразив на фото). По подушкам горить помилка, ховати її не буду, бо безпека перш за все. На жаль, не знаю які подушки спрацьовували, а які ні. До мене якийсь кулібін ставив обманку на подушки, а помилка прийшла через пару днів, я таким не займатися не збираюсь, тому якщо цікаво - ви можете все перевірити на СТО. По двигуну є помилка Р0418 і вона пов'язана з екологією, не працює реле насоса втор. воздуха (на роботу авто не впливає взагалі). Вирізали до мене католізатор, тому світиться помилка, за 100$ або менше це все можна відшити. Авто оформлене на мою дружину.Розглядаю повне переформлення через договір купівлі продажу (МВС або нотаріус) або через ДІЮ. По авто зроблено: -реставрацію рульової рейки; -замінені усі фільтра та масла (в кор. тис 10 тому міняв, в моторі тис 2 назад) -новий газ. редуктор (2 місяці тому ставив); -2 опори амортизатора; -нова граната; -новий радіатор кондиціонера, патрубки та заправка фріоном (десь 2 місяці тому); -нова літня 16 резина гудіер з міцним бортом та нові 16 диски (купляв в червні 2025 року, НЕ б/у) Торг присутній. Пишіть, дзвоніть
