- 310 тис. км
- Нетішин
- Бензин
- Ручна / Механіка
Машина на свої рокі в гарному технічному та візуальному стані,салон збережений, все працює. Коробка,Мотор без зауважень. Ходова без зауважень. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону.
Машина на свої рокі в гарному технічному та візуальному стані,салон збережений, все працює. Коробка,Мотор без зауважень. Ходова без зауважень. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону.
Всі питання по телефону.
Автомобіль в гарному стані, на сьогоднішній день вкладень не потребує. Нове мастило в двигуні і всі фільтри, новий ланцюг ГРМ, нові розподільчі вали, відреставрована турбіна, і ще багато чого, вкладено понад 150 тис. грн., є всі підтверджуючі документи. Я другий власник в Україні. Телефонуйте, на всі питання відповім.
Все в оригіналі,моновприск1.8 бензин. Нові пружини,нові підшипники,нові шрузи,повністю нова ходова,замінені всі салінбдоки. Продається,тому що син їде вчитись за кордон.Не гниле,робилась гбц. Гума зимова у комплекті. Продаж не смішна.Хто хоч раз реставрував старий автомобіль,знає,що це таке. Хто придбає,не пожаліє. Ремонтопригодна,надійна,сполеглева.
Свіжопригнане авто , повний привід , днище арки оброблені дорогою антикорозією, вся безпека ціла , запчастини все по оригіналі, замінені масла фільтра ( в коробці теж ) сів і поїхав ! Робилась як для себе !
Продам своє авто. Я Перший власник в Україні. Була пригнана і розмитнена з Польши. По авто за весь час поки воно в мене, було багато що зроблено, наприклад :Нове щеплення, замінив Гур, ремні грм, та генератора, поставив гарне світло. Ходова перебиралась.Кузов також в гарному стані. Стоять гарні єва килимки. Також поставив класну магнітолу Піонер і заді додав дві колонки. Авто ніколи не підводило. Дуже економне розхід 4-5 літра. Що дуже важно, вона також дуже економна в ремонті. Кого зацікавило авто звоніть, приїзжайте дивитись.
Гольф в гарному стані.
Арки, пороги поварені. Масло, фільтр замінений. Ремінь ГРМ новий. Акумулятор розряджений. Любов Олександрівна
Продам своє авто ,в гарному технічному стані в якому замінені всі розхідники: Комплект ГРМ , мастило в коробці , в двигуні , та багато чого іншого)
Авто в мене 2 роки нарікань немає, замінювались передні стійки, масло в коробці мінялось на пробігу 128450 км. Коробка автомат гідротрансформатор Asin, не DSG. Масло в двигуні міняється стабільно кожних 9 тис пробігу. Ланцюг ГРМ не розтягнутий, показано на фото натяжку. Комплектація SE пригнаний з США. По vin коду можна побачити що ушкодження незначне в задній бампер. Повністю обслужений, продаю по причині покупки новішого авто. Звоніть або пишіть за номеромишлю додаткові фото чи проконсультую по стану автомобіля.
Авто в чудовому стані. Я перший власник в Україні. Пригнане з Швейцарії. Рідкісна комплектація. в листопаді була заміна масла і фільтрів. Суперзручне не тільки у керуванні, а й у всьому! Комфорт просто мега: мультируль підігрів сидіння підігрів зеркал скаладання дзеркал парктроніки перед/зад камера заднього виду парковочний асистент підказка передач клімат контроль дворники з датчиком на краплі дощу фари з автоповоротом підключення до телефону круїзконтроль навігація ....
Авто в гарному технічному стані, з дуже ресурсним дизельним двигуном. В автомобілі робилась турбіна десь 20 тисяч тому, промивався інтеркуллер та сажовий фільтр, так він ще на місці і чистий. 5 тисяч назад помінялись всі стойки в круг. Поставив Kayaba. Також рік тому робилась повністю вся ходова, в автомобілі нічого не стукає та не гримить. Є деякі дефекти кузова на фото буде видно. В авто не скручений пробіг. Масло не бере. Детальна інформація за телефоном. Заробив ТО с заміною ГРМ на 300х тисячах, встановлено новий акумулятор, в комплекті зимня резина.
Продам VW Tiguan. Авто в гарному стані, все змінювалось згідну регламенту. Мастило в коробці замінене, цеп замінена, мастило в двигуні змінювалось кожні 6т.км мотюль специфік 5w30. Два комплекти гуми, 3 ключі і всі документи на авто. На всі додаткові питання відповім по телефону.
продам гольф плюс 2009року випуску 1.4 tsi на автоматі.мотор і коробка працюють ідеально по підвісці теж питань нема,є незначні царапини по кузову.за більш детальною інформацією телефонуйте.
Продам Golf 2 1991року випуску,1.3 і бензин повний інжектор,312 тис.км оригінального пробігу.Авто в гарному стані,вкладень не потребує.Замінена повністю вся ходова, масло в коробці та двигуні,новий ремінь ГРМ і помпа Передні стійки пружини відбійники новий акумулятор... Готова до перевірки на любих СТО.Тільки переоформлення.Детальніше по телефону.Встановлені центральні замки, сигналізація,поліпшене світло.Солон чистий доглянутий не прокурений.Авто в моєму користуванні більше 16 років. Рижиків по днищу і кузову немає Зимова резина на дисках. Два комплекти дисків покрашені порошковою фарбою.
