- 238 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Авто в чудовому стані. Купували в Україні для сім'ї. Їздили в Буковель та по Києву. Оглянути можна по домовленості. Торг присутній після огляду. Якщо зацікавати автомобіль -- можемо оглянути на будь-якій СТО.
Авто в чудовому стані. Купували в Україні для сім'ї. Їздили в Буковель та по Києву. Оглянути можна по домовленості. Торг присутній після огляду. Якщо зацікавати автомобіль -- можемо оглянути на будь-якій СТО.
Продам свіжопригнаний автомобіль, в гарному стані, двигун 1.6 mpi, хороша комплектація: - датчик дощу - датчик світла - круїз контроль - підігріви передніх сидінь - клімат контроль 2- х зонний (заправлений) Хороша літня гума Присутній торг Можливий пригон
Авто приїхало без пошкоджень по кузову (один професійно зроблений підкрас на капоті) безпекаціла не стріляла гарна SE комплектація безключовий доступ сидіння перфорована шкіра підігрів сидінь розширена сенсорна мультимедіа камера заднього виду підігрів сидінь датчики сліпих зон двух зонний клімат контроль оригінальні протитуманні фари і багато іншого фактично авто в рідній фарбі повний привід вибір режиму їзди двигун і коробка працюють ідеально. авто вартує уваги ДОПОМОГИ в продажі не потребую!!!
Продам VW Golf VI, 1.6 TDI, 2011 року. Був куплений у 2017 році в Німеччині (з пробігом 170тис), до початку війни їздив по Україні (Київ), з липня 2022 - в Голландії/Бельгії. Пробіг - 290тис. Ремонт в Києві - в гаражі в майстра, якому довіряю (можу дати координати, в разі необхідності), в Голландії - декілька разів проходив ТО в офіційному VW (Брюссель), останні півтора року ремонтував в гаражі в майстра, якому довіряю також. Машину продаю вимушено, оскільки в Голландії є вимога перереєстрації, і після неї, на жаль, дуже високі податки будуть протягом року. Машина використовувалась для родини (дружина, двоє діток), іноді перевозила розкладні меблі в Голландії. Машина має недоліки. Основний - удар справа (на фото може бути помітно), через що є слід на дверях і біля фари (і на диску). Через це праве дзеркало було замінене, інше не ремонтував. При цьому двері закриваються нормально, і навіть скло працює (хоча і з маленьким скрипом). Також замінені задні двері за водієм через удар іншою машиною, коли моя машина стояла і коли я пристібав дитину. Поставлені страховою нові двері туди. Також є подряпини невелички, все на фото додаю. Плюс, машина після зими не заводилась, і я її відремонтував в того ж майстра, в якого ремонтував до війни. При цьому, були замінені акумулятор, гальмівні колодки та супорти. Будь-які питання (в тому числі переоформлення, валюта і спосіб розрахунку) задавайте в будь-який час. Знову ж таки, додатково фото можу надати на пошту чи на номер телефону через WhatsApp/Viber.
Продам Volkswagen Jetta 1.4t hybrid Benzin 2013 рік комплектація SEL діодна задня оптика з жовтими поворотами ( Audi style) автомат 7 ст DSG. Світлий шкіряний салон. Авто дуже економне!!! всі питания по телефону
Авто у 2023 пригнане з Германії. В Україні я перший власник. Авто в дуже не поганому стані всі масла поміняні в коробці також. Набирайте по всім питанням розповім.
автомобіль в ідеальному стані .
Продам сімейний позашляховик у відмінному стані. Пишіть у Viber!!!!!
Продам Jetta MK 7 2018 року випуску в комплектації S у хорошому стані з безпроблемним ремінним турбованим двигуном 1.4 TSI серії ЕА 211 та автоматичною 8-ступінчастою кпп Aisin. Мінімальні пошкодження в Америці, ціла безпека, Carplay, Android Auto, Touch Sceeen панель, камера заднього виду, Led фари, електропакет, хороші зимові шини Hankook. Усі скла рідні, крім лобового, фарбовані капот, ліве переднє та заднє крила.
Пропонуємо до вашої уваги автомобіль у РІДНІЙ фарбі , пригнаний з Німеччини . УВАГА автомобіль із 100% ОРИГІНАЛЬНИМ пробігом! Вся історія автомобіля ЗАТВЕРДЖЕНА в базі ''Volkswagen'' та у VIN-коді ( який вказаний нище , під фото автомобіля ) . VIN-код дає можливість САМОСТІЙНО перевірити історію авто та переконатися у РЕАЛЬНОМУ СТАНІ авто ! НЕ битий , НЕ фарбований ! Авто у ЧУДОВОМУ стані - як технічно, так і візуально . Готове до перевірки на будь - якому СТО . Готове до експлуатації , для людей що шукають: НАДІЙНА, ЕКОНОМНА, ВМІСТКЕ, а головне , КОМФОРТНЕ авто ! АВТОМОБІЛЬ РОЗМИТНЕНИЙ ! ЧУДОВА комплектація , а саме : - нова гума на титанових дисках R18 - сервісна книжка - безключовий доступ - адаптивний круїз контроль - старт-стоп - 4 - ох зонний клімат - контроль - GPS-навігація - галогенні фари - мультируль - серворуль - датчики дощу та світла - датчик утримання смуг - підігрів дзеркал - підігрів сидінь - парктронники - електробагажник - без жодного підфарбування - парк-пілот 360 * Стан НОВОГО автомобіля ! На ПОВНОМУ ЗАРЯДІ ! ( деталі за телефоном вказаним в оголошенні ) Також AUTOLIFE+ пропонує послуги : - переобладнання вантажного авто на пасажира / вантажопасажира - постановки авто на облік - страховий поліс - обшивка салону , керма , сидінь , карт , тощо - заміна / встановлення / тонування / продаж автоскла ( лобового / бокового / заднього ) - доставка авто з Європи або ж з України в Європу ( а саме з країн : Голандії , Німеччини , Данії , Польщі , Бельгії ) Консультація , підтримка та супровід від наших менеджерів ( всі наші працівники – справжні майстри своєї справи, з досить великим досвідом роботи в автомобільній сфері ) . Чому потрібно обрати AUTOLIFE+ для купівлі авто ? - більше 10 - ТИ років на ринку ; - більше 1 000 - ЧІ задоволених клієнтів ; - НАЙКРАЩІ авто ; - НАЙВИГІДНІШІ ціни ; - ДОСТАВКА авто ДО ДВЕРЕЙ ; AUTOLIFE+ - Ваш надійний вибір !
Авто від власника . Відмінний стан авто . Все по авто працює . Переоформлення на місці . Можливий кредит /лізинг. Доставка по Україні.
Авто куплене в США, доставлене в Київ, розмитнене, завезли на Юр особу, можемо дати транзити та договір купівлі-продажу. На ходу, колесо є. Додатково зробимо фото та відео, якщо треба. Торг присутній, завжди можна знайти спільну мову. Якщо розмовляю, передзвоніть, будь ласка, пізніше. У зв’язку з постійними шахрайськими діями, не телефонуємо на незнайомі номери,
Продаю надійний комфортний автомобіль. Деталі за телефоном. Прошу майданчики та помічників з продажу не турбувати.
Продам власний автомобіль у доглянутому стані. Авто виглядає дуже гарно як зовні, так і в салоні. Кузов рівний, має гарний блиск та привабливий зовнішній вигляд • Технічно автомобіль повністю справний, їде впевнено та комфортно. Вчасне обслуговування, бережна експлуатація. Салон чистий та охайний, без сторонніх запахів • Автомобіль не потребує термінових вкладень, готовий до щоденної експлуатації. Просторий та практичний універсал, який чудово підійде як для сім’ї, так і для далеких поїздок • Можлива будь-яка перевірка на СТО • Детальніше по телефону. Торг присутній біля автомобіля.
Продам Volkswagen Touran 2007р! Автомобіль доглянутий та у відмінному стані! По роботі двигуна та кпп питань немає. Ремні, помпа та ролики замінені! Замінені фільтра і мастило! Екологія на місці. Повністю відремонтована підвіска! Два ключа! Більш детально розповім по телефону! Хороша комплектація : - Адаптивна лінзована оптика/ омивач фар; оригінальне тонування; - двох зонний клімат-контроль (кондиціонер працює) Webasto(автономний обігрівач) - підігрів передніх сидінь - датчик світла/ автозатемнення зеркал та підігрів - повний електропакет - бортовий комп’ютер - задні парктроніки - круїз-контроль Два ключі! Торг мінімальний біля капота!
Авто в чудовому стані.
Volkswagen Passat 2010 рік, 200 тис рідного пробігу, не СМОТАНИЙ. Максимальна комплектація, люк, все працює. Стійки всі змінювалися навколо хорошого бренду Lemforder. За додатковою інформацією за телефоном
Детальна інформація по телефону. Є невеликі нюанси по кузову.
Заводський R-Line. По машині зроблено багато, окрім базових ТО: 135 т. км - після купівлі, замінений перший раз ланцюг ГРМ, на 210 т. км замінений другий раз. Замінений був ТНВД 30т. км назад. В автомобілі в круг встановлені спорт амортизатори KYB ULTRA SR та нові пружини. Через стук рейки APA - була замінена на рейку ZF-3 з пробігом 19 тисяч. Встановлений новий комплект посиленого щеплення LUK від S3 (не важке, по зусиллям вижиму!) + новий маховик. Зроблена шумовіброізоляція передніх арок, задніх арок, багажника, всіх дверей, стелі. Встановлений Composition media (з активованиим Carplay/Android auto) + камера заднього виду. Європейський підлокітник зі шторкою. Перетягнута стеля. Збережені фари в гарному стані завдяки бронеплівці. Диски американського виробника VIPmodular - VRC110, дуже легкі. Заміна масла в двигуні кожні 5-6 тисяч. Також на 190т.км замінене масло в коробці (Mobil). Авто їде дуже бодро та збито. Машина на механіці, ніяких проблем як на ДСГ. Міг щось забути додати, але в авто покладено дуже багато зусиль, кожний елемент, кожний нюанс пропрацьований. При купівлі обирав тільки механіку, адже є поціновувачем. Авто дарує емоцію. Готовий до будь-яких перевірок (ендоскопію і так далі, впевнений в технічному стані на всі 💯). Мінімальний торг на місці
