- 120 тис. км
- Одеса
- Бензин, 3.6 л.
- Автомат
Авто не потребує ніяких вкладень, абсолютно все працює, пробіг рідний, можливий обмін на електро автомобіль
Авто не потребує ніяких вкладень, абсолютно все працює, пробіг рідний, можливий обмін на електро автомобіль
Продам власний автомобіль Фольксваген Гольф 4. Автомобілем володію з 18.01.2020 року, пробіг на одометрі при купівлі був 153 тис. км., продавець завіз її в Україну буквально за 1 місяць, як я її придбав, зараз пробіг 193 тис. км., тобто за 6 років я наїздив всього 40 тис. км. Розкажу все як є, що було та що стало. Докупляв різні дрібнички, щоб авто було як із заводу, це гумки під капот на крила, є ще там пінопластові деталі, які також шукав на розбірках. На лобовому шклі, по боках, де йдуть стічні канали, купив пластик спеціальний, рідний, проте він не у всіх авто стоїть, часто відлітають, деталі як рідкісні. Під кришку капота докупив та встановив шумоізоляцію. Всі чотири гальмівні супорти реставрував, піскоструїлись, фарбувались порошковою фарбою, запікались в печі для кращої міцності фарби, встановлені нові поршні, направляючі, пильники, гумки. По кузову виправлялись вікові ржавчини, всі чотири арки, ліве крило повністю перефарбовувалось, переварювались пороги, зрізали старі, встановлювались нові, оцинковані. Кришка багажника (ляда) встановлена нова, без іржі, дроти/кабелі перепаювались особисто, зновуж таки, акуратно. Автомобіль беріг та шанував, старався вчасно обслуговувати, всі деталі, все що встановлював записував особисто у свій блокнот (фото надам при потребі), якого року та числа, та з яким пробігом, щоб розуміти скільки деталь пройшла км. Маю бажання продати людині, яка також буде шанувати дане авто і продовжувати власний записник, як у сервісній книжці. При покупці авто віддам: - фари фірми Hella (чорні); - решітки фірми Hella для протитуманок; - подовжене праве дзеркало (чорного кольору); - спойлер (в колір авто); - пластиковий короб для акумулятора; - триспицеве кермо; - ворсові (літні) килимки. Надішлю різноманітні фото авто та з усіма можливими додаваннями нових деталей. Фізично можу не підносити слухавки, тому краще попередньо пишіть у приватні повідомлення. БЕЗ ТОРГУ ТА ОБМІНУ, продаж не спішний!
Продам Фольксваген Бора мотор 1, 6 мпі , бензин без газу на повному ходу без вкладень,без жодних помилок масла фільтра , колодки ,салінблоки все замінено кожного дня на ходу 2003 рік , не гнила більше інформації за номером телефону 09******87
Продам Volkswagen Passat B8 2018 R-Line 2.0 TDI Автомобіль у дуже багатій максимальній комплектації, Європеєць. Повністю в рідній заводській фарбі ,без ДТП,з рідним пробігом.Стан максимально оригінальний та доглянутий. Основні переваги та комплектація: • Двигун 2.0 дизель — економічний, потужний та надійний • Комплектація R-Line • Шкіряний салон у відмінному стані • 4-зонний клімат-контроль • Підігрів керма • Підігріви сидінь у всіх 4 зонах • Вентиляція сидінь • Повний пакет пам’яті сидінь • Масаж сидінь • Адаптивне світло (Matrix / LED) • Автомобіль обслугований та доглянутий. Авто не потребує жодних вкладень — технічно ідеальне, чисте та доглянуте. Сів та поїхав. Готові до будь-яких перевірок на СТО ГРМ міняти не потрібно До наступної заміни оливи 4000км
Власне доглянуте і повністю обслужене авто, яке справді варте уваги. Надійний турбований 1.8 в поєднанні з простим гідротрансформатором Aisin це просто ідеальний варіант для тих хто розуміється в темі) Ходова зроблена, масла+фільтра поміняні, жодних рижиків і тд., тонована дорогою плівкою, стопи також. На обмін 10000+
Авто на ходу, торг присутній. По мотору питань немає, встановлений новий генератор. Є помилка: Check Engine горить через селектор положення передач (не бачить P та 1). По салону: Провислий потолок Провисають карти дверей По ходовій: Передня багатоважільна підвіска мінялась Стійки під заміну Комплектація: Зимова гума Авто в минулому році пригнане з Німеччини, я другий власник в Україні. При купівлі мінявся радіатор охолодження. Додаткові фото — пишіть, надішлю. Якщо не відповідаю на дзвінки — пишіть у Telegram або Viber. Поліз лак. Під покраску або плівку Рижиків немає
Літня резина нова + комплект зима. 2000 км з моменту заміни масла + фільтрів.
Авто пригнано с Бельгії я особисто пригоняв його в 2022 роціна момент покупки воно проїхало 150 000км все що потрібно робив вчасно .В комплекті литі диски на літній гумі.Машина використовується щодено,прдаж не спішна автобіснесменів з дурними пропозиціями проханя не турбувати.
Деталі по телефону, стан дуже добрий! - ціна відповідає технічному стану. дійсно авто яке може споживати 4л на 100км. Реальний пробіг, це не golf з пробігом 480 скручений до 170, авто в одних руках в Україні. мінімальний тор!- Автомобіль повністю справний, зроблено все до чого були навіть найменші питання! Коротко по тех обслуговуванню. 1) Новий AGM акумулятор (200$) 06/26 р., 2) Пер. ходова, та рульове (600$) 06/26 р., 3) Нове зчеплення (SACHS 300$), 06/25 р., 4) Гальмівна система поміняна перед ATE (нові супора, колодки ATE CERAMIC 400$) 04/26 р., 5) ГРМ INA, помпа VAG, рем масл насосу Contitech (300$) 12/25 р. 6) Олива моторна, фільтра поміняні в грудні 2025, + Liqui Moly Ceratec, 12/25 р. 7) Клапан EGR Frecia, в зборі з радітором + датчик температури вихлопних газів (250$) 04/25 р., 8) Амортизатори міняні в круг 30 тис км тому, з опорами і підшипниками пильниками відбійниками. сайлентблоки задньої балки. профілактично перебраный генератор, нові ремні ролики. 9) Професійна аудіо підготовка в штатних місцях Focal 150$, ШВІ 500$, Сабвуфер 250$, відеореєстратор перед зад 150$, процесорна з DSP мультимедія 350$, камера заднього виду HD. LED світло спереді всі лампи 150$. всі деталі по телефону, зроблено багато і на роки!
Продам власне авто Vw golf 5 на дуже надійному та економному двигуні 1.6 mpi В моєму володінні уже 3 роки та за цей час було замінено майже вся ходова окрім передній стойок Є декілька недоліків, таких як заміна двірників та заміна ручки кришки багажника,але на швидкість не впливає, краще пишіть не завжди на зв?язку Також встановив динамічні покажчики поворотів на дзеркалах Тонована трошки глухо, але привикається З недавнього замінено стартер та компресор і радіатор кондиціонера( все заправлено, працює добре) Як то кажуть, сів і поїхав Машина на літній гумі 205/55/r16 на дисках(стан дисків видно на фото) НЕ КРИВІ Продаю у зв’язку з тим що находжусь за кордоном, машинка масла не бере, сів поїхав Переоформлення через дію
другий власник в Україні .авто на метані , все працює справно . шо зробив за час користування автомобілем : ГРМ поміняно 3000 км тому , масла фільтра також , лобове нове через сколи . акумулятор новий , два комплекти резини зима/літо , три форсунки замінені на нові , свічки нові , по ходовій в листопаді перебрав все що можна було крім амортизаторів . Технічно машина обслужена , грошей не жаліли , є тільки проблеми по кузову , не робив , бо не бачив потреби , тому така і ціна . можливий торг на місці
Продаємо хорошу машину, з надійним 2.0 дизельним мотором, з 5 ступкою, мінялося зчеплення комплет з демфером, ГРМ ще не треба міняти з помпою через 40-50 тисяч , зимова гума стоїть минулого року купував нову, жінка на машині їздить на роботу з роботи, цілий день машина стоїть. машина пригнана з Польщі, це не Америка.Треба зробити крило це 200$,і чистка салона 100$,ходова зроблена.масла фільтра поміняні
Свіже, гарне авто. Супер, як перший авто для студента. Пригнаний зі штатів майже без пошкоджень. ДТП було в Києві. Замінена водійська дверь. Пробіг реальний видно по авто. В машині гарна комплектація, та зроблений сучасний фірмовий тюнінг( люк , спойлер, диски и тп) ціна тюнінга- 6000 у.е. Є нова сігналізація, запуск кнопкою теж є але не встановлена. Встановлена допомога при підйомі в гору, буде добре для дівчини, яка хоче механіку. Також нещодавно замінен цепок він був добрий але потрібно за регламентом.( 700$) коштував Замовлен і зроблен гарний фаркоп для автохауса, хто в темі той зрозуміє. Машина в дуже гарному стані!. Комплект зимової резини . З мінусів: Є нюанси по кузову, буде розумний торг Ближче до 200 тис.км треба поміняти колодки та диск зчеплення. Деталі по телефону! На обмін - 12000
машина в доброму стані нічого робити не потрібно, ходова частина, мотор, коробка нарікань не мае, клімат працює, кожна кнопка не затерта, салон в чудовому стані. (більше фото в вайбер)
Продам W-Passat B5+,надійний,привабливий,комфортний універсал 2004 р. Потужний двигун 1,9 , помірний розхід палива- дизель. Автомат. Місткий салон і багажник,стильний кузов. Безпечний,різвий,стійкий на поворотах,відмінна шумоізоляція.Комфортно їздити. Зимова шина,нова батарея ,кондиціонер,круіз контроль,підігрів сидінь ,скла. Автомобіль з Польщі,розмитнений, на укр.реєстрації.$
