- 203 тис. км
- Луцьк
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
усі питання за номером телефону
Привіт всім, продам свого пассата б7 се, по Америці був не значний удар, авто працює кожен день без зауважень. Хто хоче взяти гарне авто, в повідомлення, чи на вайбер так як знаходжусь у Франції, будемо домовлятися! Це авто в мене с 20 року і хочу сказати що авто варте уваги. Якщо ви заберете авто с Франції ціна буде 6500€ пишіть дзвоніть на вайбер всім добра. Машина обслужена, не давно замінені ролики, ремінь генератора, кондиціонера, колодки, свічі, стоїть добра резина, замінені саленьлоки передні на ричагах, фільтр салона, воздушний фільтр, по машині немає не однієї помилки, масло в коробці мінялося 40 тисяч назад, по салону робить кажда кнопка, салон чистий, газ також обслужений, машина їде дуже гарно, тому якщо вас цікавить цікавить авто яке стане вам с пригоном в Україну порядка 8500$, зауважу що я бачу що е авто и за 8к в Україні але не та комплектація, не той пробіг і так далі до зустрічі.
Авто збережене і доглянуте є невеликі нюанси по кузову не критично .Стан сів поїхав Заміна ГРМ та всіх фільтрів і тд...
Продаю власне авто, світлий салон. Їздив 1 власник після прогону з США. Проблем з авто немає. Всі питання в директ.
Ідеальне авто для поїздок містом та за місто! Не потребує вкладень Базова комплектація Запас ходу влітку 150-160 км, зимою 90-100 км До 100% заряджається за 4-5 годин від звичайної розетки Стан відмінний Два комплекти гуми зима/літо Рідний зарядний пристрій
Автомобіль куплений у США із мінімальними пошкодженнями. Двигун 2 літри, коробка 6 ст. Tiptronic, адаптивні фари, круїз контроль, датчик світла, датчик дощу, двозонний клімат контроль, підігрів передніх сидінь, камера заднього ходу, підігрів дзеркал, старт-стоп, безключовий доступ, електро регулювання сидінь.
Продам надійне,комфотрне та недороге в використанні, доглянуте авто від першого власника з 2000 року. Повне ТО зроблене місяць назад з заміною ДВС на контрактний з Польщі а також замінені фільтра ,масла, тосол, помпа,ремні , зроблена ходовка,новий насос ГУР нова гідрорейка. ДВС не димить масло не бере.Салон авто обезшумлений, доглянутий на максимальній комплектації встановлений від пассат В 4.Топові рідкісні фари HELLA на лінзах з LED лампами, світять чудово.Є вмонтований в систему насос підігріва тосола в зиму від 220 V. Шкіряний салон з підігрівом передніх сидінь та ел.приводом , клімат-контроль,підігрів дзеркал заднього виду з регулюванням.Двухстороння сигналізація ,запуск двигуна кнопкою з секретом.ГБО на 42 л "таблетка" вписано в свідотство.Чудова акустика 8 динаміків 4 пищалки.Декоративна зелена підсвітка ніг.Задній парктронік.Кнопка відкриття багажника з салону та розетка 12V в багажнику.Підвищений кліренс ,задні пружиши від універсала.Все працює без нарікань.Плюс комплект зимової гуми на R14 оригінальних тітанах.Машина взагалі без трешових ДТП, є деякі моменти під час використання. З продажем не поспішаю.Всі деталі по телефону.Торг біля капота.
Volkswagen Golf 1.6 TDI. 2009 року, в хорошому стані в дтп не був. дуже економне авто 5-5.5 л. Двигун працює ідеально, не димить масла небере взагалі. В морози заводиться з півоберта. Салон чистенький хімчистки ніхто не робив. Пригнана з Німечини в серпні 2021р. Машина до 2019 року проходила ТО на сервісі, є відмітки в сервісній книзі. Власник по т.п. ПЕРЕПРОДУХАМ НЕ ТУРБУВАТИ!!!
В серпні місяці планую міняти ГРМ, хто купить до серпня 2026 в подарок набір ГРМ (INA (Schaeffler)) + помпа, антифриз, масло, фільтра ( паливний, повітряний, масляний), масло. Забув написати одразу за зйомний форкоп на авто. Продаю власне авто, в користуванні рік, пригнаний з Німеччини 12.05.22 р. Стан авто 9 -9.5 з 10. За рік проїхав 32 т. км. Заміна масла кожні 7.5 тисяч км. На СТО заїзжав тільки міняти масло і фільтра. Кожна кнопка працює, салон не затертий. ГРМ, помпа, масло в коробці, антифриз поміняні одразу після пригону з Німеччини, крайній раз масло поміняне тисячу км тому. Не перекуп, продаю дійсно власне надійне авто. Сажевий на місці, регенерація літом кожні 700 км, взимку 500 км. Люк, заводське тонування вікон, алькантара, підігрів передніх та задніх сидінь, розетка 220, електропривід кришки багажника, датчик дощу, датчик світла, клімат контроль, круїз контроль, допомога при старті на підйомі, перфоровані тормозні диски, зимова резина Вредештейн Норд Трак 2 215/55r16 з дисками, за рік використання авто на СТО з приводу поломки не заїзжав жодного разу. В авто все працює. Ціна така тому що геморою з авто немає. Хто бажає дешевого б6 будь ласка шукайте інші. Розумний торг біля авто. Люба перевірка авто, звіт по карвертікалу річної давності на флешці є, коли купляв авто сам перевіряв. Можливий обмін на шкоду октавію з Вашою доплатою. різниця не менше 5 тисяч доларів. Більше інформації по телефону.
Автомобіль в хорошому стані з оригінальним пробігом . Без дтп. Проведено повне ТО, із заміною усіх рідин та мастил. Двигун працює рівно, коробка (автомат) переключає плавно, без ривків. Ходова також повністю обслужена. Повний привід праціє ідеально.
Обслугований автомобіль до дрібниць, коробка та ДВЗ.. по ходовій на ВІДМІННО. У салоні ніколи не курили. Продаю тому що потрібно купувати якесь житло. Телефонуйте, я сподіваюся ми домовимося. Дякую за розуміння, всім добра і миру !!
Volkswagen Crafter 2.0 TDI, 2014 рік, спеціалізований термофургон Kerstner Продам Volkswagen Crafter 2014 року випуску, спеціалізований вантажний фургон з професійною кліматичною установкою Kerstner. Автомобіль пригнаний зі Швейцарії у 2019 році. В Україні один власник. Заводське призначення автомобіля – перевезення медикаментів з підтриманням стабільного температурного режиму. Вантажний відсік обладнаний професійною системою Kerstner, яка підтримує температуру в діапазоні +18...+21°C, що є важливим для транспортування чутливої продукції. Кузов має заводську теплоізоляцію товщиною близько 10 см, що забезпечує стабільний мікроклімат незалежно від погодних умов. Бокові двері на дві сторони. В Україні автомобіль використовувався для перевезення джмелів та біологічних препаратів. Працював на офіційного імпортера, тому не експлуатувався з перевантаженнями та не використовувався у важких комерційних перевезеннях. Технічний стан: • Двигун 2.0 TDI. • Пробіг 510 тис. км. • Регулярне технічне обслуговування. • Заміна мастила кожні 8 000 км. • Нова гума. • Повністю доглянута ходова частина. • Справна трансмісія. • Автомобіль не потребує додаткових вкладень. Ідеально підходить для: ? перевезення медикаментів; ? саджанців, квітів та рослин; ? біологічних препаратів; ? лабораторних матеріалів; ? ветеринарної продукції; ? будь-яких вантажів, що потребують стабільного температурного режиму. Автомобіль переважно працював на далеких маршрутах, що значно менш навантажує вузли та агрегати порівняно з міською експлуатацією. Готовий до роботи з першого дня після придбання. Деталі за телефоном.
Продається свій автомобіль Volkswagen Jetta 2013 року у хорошому технічному та візуальному стані. Машина повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, без сторонніх звуків. Вчасно проходив технічне обслуговування, всі розхідники замінювалися згідно з регламентом. Змінені ремінь ГРМ, помпа, радіатор. Коробка автомат працює без зауважень, салон шкіряний доглянутий та охайний. Автомобіль максимально надійний та економічний, розвід палива по місту 8-9 л, по трасі 6-7л. Документи в порядку По всім питанням звертайтеся по телефону.
!!!ЯКЩО НЕМАЄ ЗВ’ЯЗКУ ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА Viber або WhatsApp!!! Продам Volkswagen Touareg 2012. Автомобіль від власника ! МІНІМАЛЬНІ ПОШКОДЖЕННЯ ТІЛЬКИ БАМПЕР ТА ФАРА!! (БЕЗПЕКА НЕ СПРАЦЬОВУВАЛА) Після обслуговування: -ЗАМІНЕНО ГРМ 20 т.км тому + ПОМПА НЕ ФАРБОВАНИЙ! Хороша комплектація: -ПРЕМІАЛЬНА МУЗИКА -ПІДІГРІВ ПЕРЕДНІХ ТА ЗАДНІХ СИДІНЬ -ПАРКТРОНІКИ перед/зад -КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ -ПАНОРАМА -ШКІРЯНИЙ САЛОН -БЕЗ КЛЮЧОВИЙ достУп та багато іншого... ТОРГ НА КАВУ!
Свіжо пригнаний Гольф 7 зі Швейцарії у класній комплектації Лаунж. Все намагався передати на фото. Авто перевірене повністю, технічно ідеальне. Двигун працює як годинник, двигун нової ревізії, тому тут стоїть ремінь ГРМ а не ланцюг . Автомат перемикає чітко, без ривків. Візуально теж не побоюсь цього слова, ідеальне. За більш детальнішою інфо. телефонуйте.
Рідний пробіг рідна фарба рідні вікна кондиціонер працює Стеля про висла якщо я її не встигну зробити то скину ціну на неї… Що кого цікавить уточняйте по телефону…
Продам своє особисте авто на гарній комплектації, володію ним 7 років, я перший і єдиний власник в Україні, пригнана була з пробігом 155 тис км і одразу обслужена по повному списку. За весь час автомобіль завжди обслуговувався по регламенту, завжди мастило мотюль кожні 8-9тис, запчастини тільки якісні, автомобіль виїздив за кордон,особисто об?їхав на ньому не одну країну і завжди був впевнений, що доїду в будь-яку точку. В технічному плані до автомобіля жодних питань,обслужене все, що цього потребувало, не так давно була ревізія ходової частини та гальм. В автомобілі працює абсолютно все, що повинно працювати. Мотор працює рівненько, як годинник, кпп звичайний японський автомай Aisin. Будь-яка перевірка за вашим бажанням. Декілька елементів фарбовано, америка добра(техас), там було незначне пошкодження. Болячки усунуті, тобто: пороги, передні крила без жодних питань але візуально є моменти, які готовий обговорювати з реальним покупцем до перемоги. Продаж у зв’язку з необхідністю купівлі кросовера. Мирного неба
Продам Volkswagen CC R-line 2014 рік Пробіг 42 ти мил Двигун 2.0 Машина в ідеальному стані, без пробігу по Україні, машина зібрана на оригінальних запчастинах. Вкладень не потребує. Машина зсередини і зовні як нова.
