- 267 тис. км
- Мукачево
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль пригнаний з Швейцарії в користуванні в одного власника
автомобіль пригнаний з Швейцарії в користуванні в одного власника
- З Німеччини - розмитненний ! - Пробіг оригінал - ГАРАНТУЄМО ! - Всі сервіси є в базі у офіціала ! - Без жодного підфарбування ! - Збережений та гарний стан ! - Без пробігу по Україні ! - Адаптивний круїз-контроль - Дистронік - Оптика FULL LED - Шкіряне мультикермо - Сидіння ergoComfort - AUTO HOLD - Система старт-стоп - 2-зонний клімат-контроль - Бардачок з охолодженням - Apple CarPlay - Навігація - Електроскладання дзеркал з підігрівом - Парктроніки - Асистент дощу та світла - Асистент динамічного освітлення - Асистент гальмування під час паркування - Асистент виїзду з місця паркування - Асистент контролю дистанції попереду - Асистент розпізнавання дорожніх знаків - Асистент розпізнавання втоми водія - Асистент тримання полоси - Асистент сліпих зон - Асистент розпізнавання причепа - Привентивна система безпеки - Контроль тиску в шинах - Дизайнерські диски R17 - ОФОРМЛЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ НА МІСЦІ ! - МИ ПРАЦЮЄМО НА РЕПУТАЦІЮ ! - ПРОДАЖ АВТО З ПДВ ! - МОЖЛИВИЙ РОЗРАХУНОК КРИПТОВАЛЮТОЮ ! - МОЖЛИВА ДОСТАВКА !
Продам власне авто, володію 4 роки, 1 власник з часу пригону з Німеччини. Авто повністю обслужене «сів та поїхав». За додатковою інформацією телефонуйте.
Volkswagen Tiguan 2.0 2024 року, в комплектації SE. З невеликими пошкодженням в Америці (вся безпека ціла). Розгляну обмін на електромобіль. Більш детально за телефоном.
авто працює добре.
Власне сімейне авто, повністю обслуговуване, в цьому році замінено цеп з усіма рем комплектами, двигун повністю перепаковувався та пройшов повну дефектовку, ходова частина, вузли електрики в повному порядку, з технічної частини до автомобілю будь-яких запитань не має. Продаж у зв?язку з сімейними обставинами! Має дуже багато плюшок з комфорту! Нова літня гума, зимова гума яка проїхала один сезон в наявності
Почнемо з головного: Ціна? Якщо Ви шукаєте: хороше в технічному плані і жваве авто для себе та сім'ї. Домовимось. Можете запропонувати свою ціну. Яку вважатимете реальною. Біля авто фіналізуємо. А тепер детальніше: Надійне авто, в відмінному технічному стані. Економне. Рік випуску: кінець 2016 Модельний рік: 2017.Комплектація: Allstar. Двигун: дизель, об'єм: 2,0л. Виглядає гарно зовні, та в салоні. Сів та поїхав. Має хорошу комплектацію: - парктроніки (передні та задні). - 2-зонний клімат-контроль. - Повний електропакет. - Webasto. З відповідними перевагами зимою. - Мультифунціональне шкіряне кермо. - Електрорегулювання та складання дзеркал. - 2 ключі. Що зроблено: 1) Масло і фільтри мінялись кожні 7-8 тис./км. Масло в коробці замінено теж. 2) Паливо: тільки якісне. 3) Встановлено, залізний захист двигуна. 4) Замінено свічки накалу. Як власник даного авто покажу та розповім все про нього. Готовий заїхати на будь яке СТО. Дане авто, реально варте Вашої уваги. Бонус: літні/зимні шини в подарунок. **********Чому продаю? Купив інше авто. Відповідно, не хочу щоб це диво простоювало.Йому треба господар або господарка. Дякую що дочитали. Успіхів Вам в пошуку...Хоча Ви вже там де треба.
Всі деталі по телефону
Власник. Продаю доглянутий Passat NMS 2015 року. Двигун 1.8 TSI, коробка — звичайний японський автомат Aisin. Автомобіль повністю в справному технічному стані двигун, коробка передач, ходова частина все працює без зауважень (замінені мастило, фільтра, свічки, мастило в АКПП, антифриз). Замінені стандартні стопи на led-ліхтарі з жовтими поворотами. Авто варте вашої уваги. Більше деталей розповім по телефону!
Продам своє авто, вкладень не потребує, відмінний стан.Телефонуйте за номером
Авто в доброму стані , пригнане з Германії . сів і поїхав .Деталі по телефону
Авто в гарному стані, став другим господарем в Україні через місяць як авто заїхало з Америки. В Україні ДТП не було, з Америки пошкодження мінімальні!!! В одних руках 5років, третє авто в сім'ї.
Заводський МЕТАН!!!. Авто в гарному стані для своїх років. Є невеликі недоліки по косметиці. Хороша комплектація. За додатковою інформацією телефонуйте
Улюбленна машина в сім'ї. Це любов з першого погляду. Машинка, під яку була вимушена придбати червоний одяг 4 роки була в надійних і люблячих руках. За цей час було змінено магнітолу на більш нову модель з підтримкою CarPlay та Android Auto (на ній навіть не знято плівку). Встановленні пактроники та камера заднього виду. Також дорога сигналізація StarLine з міткою. Для того, щоб зберегти лакофарбове покриття в бездоганності машина обклеєна проти ударною плівкою спереду, на крилах, під ручкою дверей, збоку дверей, на порогах та під кришкою багажника. Також усі червоні елементи в середині були обклеєні плівкою. Машинка залюбленна навіть в дрібницях ніпеля на колісах з логотипом, під стаканчики з логотипом та багато інших дрібничок. Всі розхідні матеріали мінялися вчасно та якісно. З перших днів заправляємо виключно на Shell V-Power Diesel, дуже економічна: місто 6-8літрів, траса 4л на 100км. Задні фари з жовтими поворотниками. Бампер R-line. В планах було замінити паски безпеки на червоні, але не судилось( може майбутній власник це зробить. І ще машинка була в клубі Beetle club Ukraine, ви не просто купляєте машину, ви отримуєте емоції, вірного друга і велику сім'ю. Модельний ряд 2015
Торгу немає. Продаю і так по адекватній ціні за хороше, комфортне авто, в яке не потрібно вкладати гроші. Обслуговувалось вчасно, ходова, двигун, коробка в ідеальному стані.
Машина у гарному технічному стані - вкладень не потребує! Коробка працює відмінно, мотор не димить - все працює як треба! По машині багато, що робилося, обслуговується вчасно! За детальною інформацією в особисті на месенджери - Ватсап, Телеграм, Вайбер! На телефонні дзвінки можу не відповідати, бо не завжди на звʼязку! Площадки прошу не турбувати!
