- 125 тис. км
- Володимир
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
стан чудовий, бережно використовувався, не потребує ніяких вкладень
стан чудовий, бережно використовувався, не потребує ніяких вкладень
Не бита не крашена! звязок через вайбер
Цікавить обмін на електромобіль
Авто було пригнане з Нідерландів в 2021р. В Україні перший власник. Машина в гарному стані,без жодних підкрасів зі 100% оригінальним пробігом в комплектації HIGHLINE: -круіз-контроль -передні,задні парктроніки -камера заднього виду -підігрів передніх сидінь -двохзонний клімат-контроль -CarPlay -два ключа На 198300 був замімений комлекс ГРМ,помпа. Машина яка не залишить вас байдужим. За деталями звертайтесь по телефону.
Свіжопригнаний автомобіль.2.0 FSI, один власник в Україні. автомобіль в гарному стані.стоїть хороша зимова гума, масла , фільтра замінив. з документами повний порядок, я власник.
Комплектація SE. Пригнаний зі США перед війною. Робилась як для себе. Заміна була двох дверок оригінальними в колір (без фарбування). фарбувався поріг та крило, безпека ціла.
Автомобіль свій, привезений з Німеччини пару місяців тому, НЕ битий, НЕ фарбований, БЕЗ вмятин, царапин та їржі, доглянутий, чистенький та гарненький, працює все без нарікань. Порядність гарантую!
Машина обслужена, ходова в поряді, масла не бере , посторонніх шумів немає
Авто в гарному стані, замінено задні стопи та перепрошита панель приладів з англійської мови
Продам васне авто в гарному стані.Пригнане з Німеччини в 2017 році, один власник в Україні.Жодних випадків ДТП чи інших пошкоджень кузова. Технічне обслуговування проходилось вчасно згідно регламенту.Гаражне зберігання. Інші деталі по телефону.
Авто в гарному стані, всі питання по телефону.
Перший власник в Україні,
Пригнаний з Німеччини наприкінці 2023. Авто придбавалося на лізингову аукціоні. Пробіг чесний. обслуговування все на офіційному сервісі. По кузову є незначні сліди використання. Обслужений. 140 кВт! 4motion! Адаптивна підвіска! Для подорожей за місто просто ракета. Нова літня резина + комплект зимової! Пишіть дзвоніть. деталі по телефону.
Єдиний такий у продажу і, можливо в Україні, Arteon. Зверніть на бампери та вихлоп - оригінальні запчастини від Arteon R (не R-Line!), який не продавався в Україні. Пригнана із США із цілою безпекою. Відновлена на офіційному сервісі Volkswagen. Має найповнішу на той час американську комплектацію. З того, що тут немає - проекція на лобове і система "autohold". Серед крутого і рідкісного в цій комплектації: - Вентиляція передніх сидінь - Тризонний клімат контроль - Дистанційний запуск авто із ключа - Камери 360, парктроніки 360, автоматична парковка - Двокольоровий салон із підігрівом руля та задніх сидінь Додатково в авто було вкладено більше $15000, серед основного: - R-обвіс оригінальний (~$2000) - R-вихлоп оригінальний (~$1800) - Максимальні європейскі динамічні фари (~$1800) - Шумоізоляця+антискрип салону і арок (~$600) - Максимальний сенсорний руль R з пелюстками (~$1100) - Сенсорний блок клімат-контролю (~$600) - Stage2 (UPStage) + спортивний каталізатор (~$1000) - Увесь перед по двері + задіній бампер у бронеплівці Stek + кераміка (~$1500) - Антихром та плівка на задні фари (~$450) Ще на останньому фото - купував і відновлював собі оригінальні 20" диски. Лишилось поставити резину і можна встановити на авто (окремо можемо обговорити). Крім того, усі замінені оригінальні запчастини (руль, блок клімату, фари, каталізаатор) - все лишилося. Прохання до бізнесменів і площадок - не турбувати, з повідомленнями типу: "за 30 заберу, с ув" - теж. Відповім у грубій формі. Кому не подобається ціна - купуйте за $28000 - такі екземляри є. Не витрачайте мій та свій час.
Повна комплектація
Машина в хорошем состоянии мотор масла не берет, не гнила есть некоторые дефекты на кузове звоните на вайбер потому что нет сети
Пригнаний із Німеччини у відмінному стані без підкрасів.
Авто варте уваги.Зберігалося в сухому гаражі.Двигун 2.0 дизель,електротен,зимою салон дуже швидко прогрівається.Грм з помпою замінено. Оновлювавсь тільки капот,все остальне рідна фарба.Кузов без рижиків, мотор сухий.Красивий чорний колір. Двухзоний клімат - підігрів сідінь та дзеркал - start-stop - autohold - електро ручник - електро ФАРКОП - парктроніки спереду та сзаду, салон збережений, охайний, 2 ключа - запасне колесо, каталізатор на місці.Перша продажа.Один власник.Пробіг рідний.Перевірено.
