- 25 тис. км
- Одеса
- Бензин
- Автомат
Продаж від власника, купував у 2022 році з пробігом 6 тис. км. стан ідеальний. Авто в ідеальному стані будь-які перевірки. Для людей, хто шукає хороше авто.
Продаж від власника, купував у 2022 році з пробігом 6 тис. км. стан ідеальний. Авто в ідеальному стані будь-які перевірки. Для людей, хто шукає хороше авто.
1 рік в Україні
Авто у мене з 2019 року. Можна сказати перший власник в Україні. Газу двигун не бачив. Працює ідеально коробка, двигун. Ніколи не підводила. Авто останні роки більше стояло. Придбано нові фари і встановлено дорогі білед лінзи. Світло бімба. Встанавлено також дорогу сенсорну андроїдмагнітолу з карплеєм , андроїдавто. Ціна 350євро+. Камера заднього виду. Є можливість доставити 360. Авторегістратор в подарунок хорршому покупцю встановлений . СуперНадійний , потужний і порівняно економний рядний, простий, атмосферний, пятициліндррвий двигун мільйонник ніколи вас не підведе. При бажанні дуже легко та дешево встановити газ, що мені не потрібно було , оскільки їздив мало і восновному траса. З розхідників за пять років замінив мембрану клапана рециркуляції картерних газів, задні гальмівні колодки, оливу ( частіше ніж потрібно), бензин :). Машинка супер проста і супер надійна. По вмістимості салону , багажника , особливо задніх сидінь позаздрить багато паркетників. Всім добра! Дзвоніть , пишіть !
Свіжопригнана з США Ідеальний стан! Перша реєстрація! Сама надійна коробка автомат Aisin Обслуговувалась в США згідно регламенту ПОВНІСТЮ ОБСЛУЖЕНА Замінено масло та всі фільтра Замінено масло в коробці автомат та фільтр Замінено передні амортизатори в зборі з опорами Замінено стійки стабілізатора Камера заднього виду Датчик світла/дощу Підігрів дзеркал Датчик тиску в шинах Мультируль За детальнішою інформацією дзвоніть!!
tiguan wolfsburg edition панорамна криша
Машина по ходівці зроблена по двигуну питань немає, з проблем: Трісне лобове Ліва задня фара Ліве переднє крило рудик Обшивка в салоні та стеля Є подряпини по на дверях Решта все в порядку, додаткові питання в особисті, бажано на what’sapp, бо можу бути не на звʼязку
Хороший стан автомобіля,хороша комплектація. Літні шини на легкосплавних дисках R16 зимові шини на металевих дисках R15 Без запасного колеса
Автомобіль у відмінному стані, не потребує ремонту. Власний автомобіль, один власник після пригону в Україну і продажу, обслужений після ТО.
Продам власне авто. Хороший стан. По техніці все зроблено. Замінено всі ланцюги в двигуні. Нещодавно пройшла ТО з заміною масел, фільтрів. Є косметичні недоліки. Ціна відповідна Нова резина 2026 року. Є комплект зимової ВСЯ електроніка працює. Більше інформації за телефоном або у вайбер
В продаж поступає Volkswagen Tiguan Allspace R-line 2019 , авто має 7 місць . Був автомобіль привезений із США з не велекими пошкодженнями, все відновлено добре, оптика стоїть від Європейської версії. Всі планові ТО виконувалися по регламенту. По комплектації авто має: панорамний дах, адаптивну оптику, доступ без ключа, клімат-контроль, круїз-контроль, підігріви сидінь, датчик світла та дощу, тримання в полосі . На автомобілі встановлена хороша гума на оригінальному титановому колесі . Даний автомобіль можна оглянути завітавши у наш автосалон, який знаходиться у м. Вінниця по вул. Данила Нечая (по стороні шинного центру Michelin одразу поруч) Компанія Bourbon Auto пропонує: Комісійний продаж Вашого авто! Перереєстрація авто на нового власника! Перевірка авто на Вашому СТО! Продаж авто в кредит та лізинг! Обмін на Ваше авто (в телефонному режимі)! Тест-Драйв! Телефонуйте та наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання. Чекаємо Вас за адресою м. Вінниця вул. Данила Нечая ( по стороні шинного центру Michelin одразу поруч) Графік роботи: Пн-Пт – 10:00 год - 18:00 год. Суб. - 09:00 год. - 17:00 год. Нд. - 09:00 год. – 16:00 год
Продаю власний VW Passat. Фактично перший план в Україні. Автомобіль у доброму технічному стані, обслужений та готовий до поїздок. Дуже комфортний, динамічний і водночас дійсно економний в ходу. Встановлено хороші led-ламри на дальнє та ближнє світло. Два ключі. Вся безпека ціла. Головне по обслуговуванню: Ремінь ГРМ + помпу замінено 10 тис. км тому. Маховик замінено на 220 тис. км (працює ідеально, без жодних зауважень). Свіже ТО: масло та фільтри щойно замінені. Кондеціонер заправлений. У комплекті з авто віддаю комплект зимової гуми на дисках. Салон охайний та доглянутий. Готовий до перевірок на СТО. За деталями звертайтесь за телефоном.
Продам авто в збереженому станi.ТО пройдено повнiстью, всi розхiдники замiнено нещодавно. встановлено якiснi лед лампи. стоiть захист двигуна кольчуга. встановлено проставки пiд пружини. кондицiонер працюэ вiдмiнно. витрати газу по мiсту 8лiтрiв, за мiстом 6,5 дуже економна за рахунок довгих передач, при 3000 обертiв 120км/годину.Ходова iсправна.Капiтальний ремонт двигуна робився на 285т км.масло не бере. Рiдний пробiг.Сервiсна книга.Оригiнальнi ковпаки вiдам, також зимову резину з дисками i запаска.Страхування до березня активне.авто вкладень не потребуэ.Торг реальному покупцю у капота.Бiльше iнформацii надам по телефону
Я перший та єдиний власник .Після Америки замінив та помалював крило та стійку - решта кузова в рідній фарбі . Зараз технічно все справно , оригінальний пробіг . Додатково доставив металевий захист двигуна , також доставлені противотуманки та хороше світло . Салон в дуже гарному стані , шкіра доглянута , ніяких нюансів немає . Якщо цікавить детальніше телефонуйте - все розповім . Цікавить обмін на гібрид або електрику , на обмін оцінюю дорожче )
Автомобіль у відмінному стані, тільки з Німеччини, весь у заводській фарбі оригінальний пробіг повна сервісна історія, хороша комплектація, клімат працює Розтаможена і сертифікована чекає на свого власника
Для реального покупця буде торг біля авто Також можливий трейд-ін, обмін на Ваш автомобіль Можливий також продаж в кредит, лізинг, або в розстрочку від автосалону, без довідок про доходи, та без поручителів, для отримання фінансування потрібно тільки паспорт та ідентифікаційний код, Перший внесок 30%, від повної вартості авто, решта розраховується на рік або на два роки, відсоткова ставка 28%, від суми займу! Для більш детальної інформації телефонуйте!!! Дивіться також інші наші пропозиції на сторінці «авторіа»
Машина в хорошому стані)демфер замінений ГРМ ЗАМІНЕНО !!!масло і фільтри теж все замінено)сідаєш і їдеш По механіці все дуже добре )їде гарно)по кузову є невеликі дефекти дзвоніть розкажу більше)можемо заїхати на СТО без торгу
