- 133 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 2.4 л.
- Варіатор
Перший власник в Україні. Пробіг оригінальний.Безпека рідна.Стан на фото.За детальною інформацією по телефону.
Перший власник в Україні. Пробіг оригінальний.Безпека рідна.Стан на фото.За детальною інформацією по телефону.
Машина в хорошому стані, повністю обслужена і не потребує додаткових вкладень. Авто після США перебуває у використанні в сім'ї. Безпека ціла. Комбіновані сидіння (алькантара та шкіра) з електрорегулюваннями, камера заднього виду, безключовий доступ, електроручник, запуск авто з кнопки. Нова літня гума. Надійний і практичний кросовер, ідеально підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Просторий салон, а також наявний 3-й ряд сидінь, високий кліренс і комфортна підвіска. Економічний двигун, плавна робота варіатора і хороша керованість.
Продам Mitsubishi Outlander 2021 модельного року випуску, стане на облік 2020. 7 місць. Авто приїхало з США з мінімальним пошкодженням( фарбований капот). Безпека вся ціла!!!Авто розмитнене, готове до постановки на перший облік. Кузов має гарний колір - чорний перламутр, без корозії та ржі, пороги, арки все рідне, рівний як струна. Двигун 2,4 MPI - звичайний атмосферний, надійний і простий, працює чудово, не димить, єкологія на місці. Салон, як новий на свої роки, працює кожна кнопка. ПРОБІГ - 130 тис. миль. Ходова збита, як м'ячик. Резина всесезонка Bridgestone нова 2025 року на 18 оригінальних дисках. Торг біля капоту. Можливий обмін з Вашою доплатою!!На обмін ціна дорожча.
Стан НОВОГО автомобіля, без будь-яких зауважень. MITSUBISHI OUTLANDER три ряда сидінь, ПОВНИЙ привід S-AWC, auto hold, електро-механічні гальма, без ключовий доступ, запуск кнопкою, електропривод відкривання багажника, омивач камери заднього виду, 2-х зонний клімат контроль, камера заднього виду з омивачем, круїз контроль, тканина салона у відмінному стані + ABS+ESP, оригінальний пробіг. Автомобіль у ВІДМІННОМУ СТАНІ нічого негримить і не стукає. По автомобілю проведено повне ТО із заміною масла в кпп та гальмівних колодок.
Продаю власне авто в чудовому стані. Автомобіль був привезений з США після дтп, придбав його вже відремонтованим з пробігом 19000 миль. Був оформлений спочатку на матір, потім на дружину. Комфортне, економне для свого класу авто. Їде тихо та впевнено, вся електроніка працює. Автомобіль завжди вчасно обслуговувався у офіційного дилера. Завжди заливалось ВИКЛЮЧНО! преміальне паливо та мастило. Стоіть нова літня гума мішлен (менше місяця). Є третій ряд сидінь. Також встановлений посилений захист картера та коробки з товстого металу, робили на замовлення. Для полювання та рибалки авто не використовувалось, виключно їзда по місту та трасі. Одразу вкажу на недоліки які присутні. - Відсутня подушка безпеки водія (при покупці стояла заглушка тому не помітив) - Трохи подряпаний підлокітник (зовсім незначно, видно на фото) - Є кілька невеличких подряпин на передньому бампері В цілому авто в чудовому стані, прослужить ще багато років та кілометрів. В подарунок комплект нових зимових шин. Розумний торг. Прохання до «бізнесменів», не писати і не телефонувати.
Авто в хорошосу стані. Технічно працює чітко, ГРМ та масло з комплектом фільтрів поміняно 300 км тому. Не димить, їде добре , демфер не чути. По кузову без нюансів та виглядає дуже добре. Дуже багата комплектація. Була легка поліровка та хімчистка. Варта вашої Уваги.
Власник
заміна мастил фільтрів коробка, двигун. заміна задніх стійок, ремонт ходової
В гарному робочому стані, без корозії.готовий до перевірки на сто.
УВАЖНО!!! GOOGLE по запиту VIN видає ІНШИЙ СХОЖИЙ автомобіль з дуже схожим VIN, уважно до літер, цифри однакові. Пригнав ще у 2018 з Америки, тому в інтернеті складно знайти фото аукціону (тут в описі вони є, я основні додав). Я перший та єдиний власник в Україні. В КІНЦІ є РЕАЛЬНІ ФОТО з аукціону та порту. Подушки безпеки всі рідні, ніколи не стріляли, не мінялись. Всі фото з порта, аукціону та за роки експлуатації є, покажу кому буде цікаво. Встановленно ГБО, витрата палива від 6,5-11 траса та 10-13л у місті, залежно від пори року та умов. Замінив передні фари на максимальні європейські, не хотів колхозу з розбиранням та виставлянням китайських лінз. Бо штатні дуже погано світили. Також замінив панель приладів на європейську в кілометрах. Візуально виглядає вже як європеєць. За цей час ніяких вагомих поломок не було, окрім дрібниць по ходовій та планового обслуговування. Встановлений охоронний комплекс з дистанційним запуском двигуна через мобільний застосунок телефона. Кому потрібен надійний економічній міський паркетник в гарному стані - дзвоніть. Адекватному покупцю віддам комплект зимової гуми на литих дисках.
Автомобіль в хорошому стані Все вчасно мінялось і осбслуговувалося Встановлено газ четвертого покоління для економії коштів. Технічно все добре і робити нічого не потрібно. Є невеликі нюанси по бамперами і задньому лівому правому крилу показані на фото. На всі недоліки хороший торг при огляді. Семимісна версія Другий власник в Україні. Пригнана в 2019 році З 2020 року в мене в користуванні. Розумний торг при огляді Можливий обмін.
Свіже авто! На 110 тис. 15.05.2025 технічне обслуговування в офіційному сервісі. Є незначні косметичні недоліки по зовнішньому інтерфейсу. Вкладень не потребує. Прихованих проблем не має. На електриці запас ходу до 40 км. зарядка 220в від звичайної розетки! Прохання до представників авто площадок продажу авто не турбувати! Допомоги в продажу авто не потребую! Аргументований торг тільки біля авто!
Авто пригнане з Європи, в 2023році. Рідний пробіг 243тис.км. В машині все оригінальне плюс вебасто яке гріє машину в зимовий час. За період експлуатації обслуговування було вчасно , всі рохідники замінювались . Також в комплект зимова гума на легкосплавних дисках . Машина оброблена антикором . Додаткова інформація по телефону.
Продам власне авто,у дуже доброму стані,пригнаний для себе у 2023 із США з мінімальними пошкодженням(можете перевірити він код).
Власне,повністю обслужене авто з надійним двигуном 4b12.Масло не підбирає.Чесний пробіг.Гарний вигляд на дисках r-18.Коробка працює відмінно.Приємний розхід газу.Семимісний,сімейний кросовер на всі випадки життя.Шпакліаки немає ніде.Огляд авто в любий час також по відеозв'язку.
Авто з Німетчини,купив вісім місяців тому,не бита перевірено.Стан, як на мене добрий.Їздив дуже мало,авто варте уваги.Будьласка дзвоніть на вайбер,кому цікаво
Авто відремонтовано оригінальними запчастинами. Також авто повністю обслужено(є всі чеки). 2 комплекти гуми. 2 ключі
Вашій увазі пропонується чудовий кросовер з повним приводом, з економічним двигуном по витраті пального 2,4 4J12. Авто придбано на страховому аукціоні США з незначним пошкодженням передньої частини кузова (бампер, фари). Додаткова інформація за телефоном.
