- 22 тис. км
- Охтирка
- Бензин, 130 см³
- Варіатор
Максі скутер в гарному стані, пишіть, домовимося
НЕ ЗАПАЛЮЄТЬСЯ ПОРШЕВУ ПІД ЗАМІНУ (сколи на цілиндрі, розширилися кільця) Нещодавно зроблено: • Встановлено новий ремкомплект на карбюратор • Налаштовані холості — працює стабільно на прогрітому моторі • Замінено масло • Зберігався завжди в приміщенні • Встановлена додаткова фара Brevia 10611FX1 • Встановлено рожеве підсвічування над заднім колесом • Стоять нові колодки на задньому гальмі • Стоїть нова свічка Стан: • • Електростартер крутить, але заводить не завжди (20+ секунд) • Пластик у хорошому стані • Пробіг: 2500 км • Витрата бензину: 1 літр - 20-25 км З нюансів: • Ключ не тримається в запалюванні, тому замість брелока стоїть гумка, яка тримає ключ в запалюванні (не заважає). • Є тріщина в пластику. • Спереду стоять дискові гальма але без супорта (передній гальмо не працює) • Немає центральної ніжки, тільки бічна. Куплено за 15 000 грн, вкладено ще 1000 грн. Продаю, тому що виїжджаю. Пишіть — відповім на запитання!
Продам своє авто Honda CR-V2 2.0 л 2002 р. Газ/бензин (газ зареєстрований) . Пробіг 299 тис. Авто пройшло повне ТО. Ціна 7000 дол. (Торг) За всіма питаннями по телефону ********** Сергій
Мопед в ідеальному стані, Заводиться як зі стартера, так з кікстартера кікстартера, завжди чистий-помитий, в ідеальному стані, проблем з мотором немає. Колір: чорний глянець. Продаж для покупки більшої кубатури. Можу скинути відео як працює, торг присутній. Обмін не цікавить. ( якщо тільки на са 16
Обмін на бус Reno Trafic або T
Продається Honda Civic 2007 рік 1.4 бензин. Пригнана з Німеччини, перший власник в Україні. Подробиці за телефоном
Мопед без пробігу по Україні, пригнаний з Японії. Перед продажем зроблене повне Т.О: Встановлений новий ОРИГІНАЛЬНИЙ ремінь варіатора, замінено Повітряний фільтр, Мастило, встановлені нові Сальники, також встановлений новий Акумулято. Все працює відмінно питань до роботи двигуна нема. Якщо щось цікавить пишіть/дзвоніть :)
Авто в чудовому стані. Орігінальний пробіг 100%. Броньовані фари. Задня камера, електроскло, електрозеркала, електролюк, салон шкіра, в авто не палять.Більшість пробігу в європі. Два комплекти гуми на дисках,(зима на залізі) датчики тиску. Витрати пального (газу) від 7,4 літрів на 100км в залежності від швидкості.ТО завжди робилось своєчасно. Перереєстрація.
Замінено масло, новий акумулятор, два комплекти резини ( літня на титанових дисках), шкіряний салон.
Авто в хорошем состоянии, два комплекта дисков с резиной. На все вопросы отвечу по телефону, если не отвечаю - пишите на Viber и WhatsApp.
Мотоцикл не потребує ніяких вкладень, 2 власника, без аварій і серйозних падінь, все в оригіналі (крім фари та перекрашених бокових кришок) Карбуратори не потребують регулюваня й чищеня, налаштовані й відсинхронізовані ще з Японії Масло у коробці - (передній вилці та задніх амортизаторах), антифриз та всі фільтра замінені Все в ідеальному стані 0-100 виїзджає за 3.5 - 4 сек., краще стандарту Максималку в 190-(обмежувач) розвиває дуже швидко Двигун повністю заводська збірка Гаражне сухе зберігання, 2 власника, на повних документах з можливістю переоформлення
Автомобіль в дуже хорошому стані. Пробіг 100% рідний. Газу немає і ніколи не було
Авто в повному порядку, кузов в заводській фарбі, зимова гума, підвіска в повному порядку, сидіння не продавлені не пропалені, в салоні ні хто не курить., всі питання по телефону, розкажемо повністю
на мне первая регистрация, пригнан с Японии. . все чётко .
