- 43 тис. км
- Віньківці
- Не вказано
- Не вказано
повністю обслужений. нова гума...дет по телефону
Авто пригнане з США. Особисто сам купляв для себе. Авто мало легкий поверхневий удар в ліву частину. Замінений бампер, крило , фара. Всі запчастини купляв оригінальні в дилера HONDA (USA). Нічого не рівнялось, не тягнулось. Пошкодженні запчастини знялись і прикрутились нові. Пробіг оригінал. Всі фото і відео є від першого дня покупки в США. Всі питання по тел: +**********. Вайбер, ватцап. Власник в Україні.**********
Автомобіль свіжопригнаний з Франції Рідний пробіг Один підкрас Максемальна комплектація Все працює
Авто в хорошому стані двигун і коробка працюють добре без жодних зауважень
Авто зараз у Німеччині на кордоні з Польщею в місті Котбус. Рідний пробіг 205880 км. Нова зимова гума. Пройдено у травні німецький ТЮФ є документи. Довелося навіть у Польщі лобове скло змінювати для проходження ТЮФа. Є два невеликих нюанси по кузову після Українських та Німецьких парковок — подряпини. Заміна 4-х гальмівних дисків та колодок по колу. Заміна у травні всіх 4-х фільтрів та масла Матюль. Сервісна книжка залишилася в Україні. Пригнане зі Швейцарії у 2018 р. зі 170 тис. км пробігу, а куплене у 2019 р. з 189000 тис. км. Купив у Тернополі, є дані старого — першого власника в Україні. Не димить і не гуде як нові Німецькі авто. З 1 жовтня 2024 року в Німеччині заборонено їздити на авто, яке більше 1 року в країні без тимчасової реєстрації з отриманням німецьких номерів. Писати в чат. Та сажовий фільтр замінений на повноцінний замінник, тож проблем взагалі жодних. Стоїть ще каталізатор. Продаж не терміновий. Я не поспішаю. Мінімальна ціна 7000 євро. На німецьку реєстрацію ставити не поспішаю, ще в Україні буду їздити. Згідно з ринковими даними та держ. цінами на такі авто — Середня ціна авто 11 391 $ це з сайту АВТОРИА. ПРОДАЖ НЕ ТЕРМ!НОВИЙ.
Пригнана з Латвії. Мотор, коробка, ходова частина у відмінному стані. Дороге ГБО Італійського виробника BRC ,працює без нарікань. Рідний пробіг. Замінені мастило та фільтра 500 км тому. Вмонтована Android магнітола (Apple CarPlay, Android auto). Шкіряний салон, ніде не подертий, має незначні сліди експлуатації. ЛФП у чудовому стані на свої роки. Кондиціонер заправлений. За більш детальною інформацією телефонуйте або пишіть.
Оригінал у всьому: * ??Усі вікна рідні, включно з лобовим! * ??Фарба - заводська, без жодного підфарбування • Кузов не кручений, не шпакльований, не фарбований — повністю цілий, рівний, як з конвеєра. * ??Машина зберігалася лише в гаражі, тож кузов і салон у чудовому стані.?Технічний стан — бездоганний: * ??Авто повністю обслужене, усе зроблено вчасно, без економії. * ??Двигун працює рівно, тихо, потужно - як годинник. • Коробка передач без нарікань, перемикає плавно. * ??Ходова м?яка, нічого не стукає, не гримить. * ??Стан - "сідай і їдь"!?Повний фул * ??Клімат-контроль * ??Повний електропакет * ??Підігрів сидінь * ??Мультируль,адаптивний круїз-контроль, датчик дощу, датчик світла,якісна аудіосистема,навігація * ??Просторий салон із високоякісних матеріалів,усе чисте та доглянуте * ??Великий багажник
Продам авто в ідеальному технічному стані, всі системи працюють без нарікань, дуже комфортний, мякий та економічний автомобіль. В місті можна пересуватися виключно на електриці, та включати гібридний режим при виїзді на трасу. Запас ходу на електриці влітку- 90-100км, взимку-50-60км. Проведено ТО з заміною всіх технічних рідин, готовий до перевірки на будь яких СТО. Звоніть за телефоном: **********
Перший власник. Купував на аукціоні в Японії в 22му році з пробігом 6тис. Зараз повністю обслужений. Нова резина. Новий ланцюг. Вилка перепакована минулого сезону. Рідини замінені. Встановлені захисти рук, ланцюга та зірки Zeta. Курки Rikizoh. Вихлоп Moriwaki повна траса. Кофр Givi. Видео регістратор на дві камери підключений в штатний роз'єм, працює від запалювання. Led світло.
Продам Honda Accord. Пригнаний зі США з мінімальними пошкодженнями. Кому буде цікаво, надам відео та фото в якому стані авто прибуло в Україну. Комплектація EX. Двигун 2.4л пряме впорскування. Авто в задовільному стані, будь-які перевірки на будь-якій СТО, вкладень не потребує, сів, поїхав. З недоліків подряпини на передньому бампері. В наявності два ключі, додатково встановлений охоронний комплекс "призрак", два комплекти резини, і т.п. Телефонуйте, задавайте питання, домовимось.
Авто в ідеальнному стані.Фінансових витрат не потребує. В цілом стан нового автомобіля.Обслуговувався на сервісі.2 комплекта гуми - літні та зимові.Зимова гума повністью нова.2 комплекта ковриків салону- літній та зимовий.Всі питання по телефону.
Вітаю, продам свій автомобіль, повність обслуговуваний, тільки 1300км назад зробив ТО, є всі підтверджуючі документи по обслуговуванню авто, повна історія обслуговування. Автомобіль дуже місткий та комфортний. 2 ключа + сигналізація Starline( Treeum) з міткою та керуванням через мобільний додаток, фари в бронеплівці, 2 комплекта резини, питань по авто немає, дзвоніть відповім на всі питання. Дуже прошу, автоплощадки не тратьте свій та чужий час.
Перший власник в Україні, поміняно масло та всі фільтра, по техніці все чудово.має АБС, розхід палива по місту 3-4 літра, чудовий мот для міста.пригнаний з Японії меньше року тому з пробігом 9000км
Автомобіль з Америки битий. І в Америці був битий і тут в Україні. З основного крила задні биті, крило переднє ліве. Шпаклювалося фарбувалося на СТО Авторiтет на осипці. Автомобіль знаходиться на космосі, на роботу їжджу на українську або жаботинську. Горить помилка по шлейфу. Через 5 тис ТО. Грошей на автомобіль ніколи не шкодував, все ремонтувалося вчасно. Також є зимова гума нова купувалася цього року, і літня в минулому або в позаминулому році. Зимова гума з дисками. Дзвоніть запитуйте, на все відповім чесно! Що саме з машиною було, коли вона була у мене у власності. Також зараз стукає передня підвіска, стійки стабілізаторів це їхня хвороба 10.06 буду їх змінювати. Ставив газ сам у Саші на космосі, ставив лінзовану оптику.
Продам Цивик у нормальному робочому стані, в машину за останні 2-3 місяці було замінено шарову, втулки, стійки стабілізатора, ліва подушка двигуна, акумулятор, свічки, масло в коробці та двигуні (свіже); так само нещодавно регулював клапани коробка і батарея змінювалися близько 40 к тому, двигун працює рівно. по кузову стан адекватний, є невеликі нюанси, але некритично, цілком жива машина. витрата по трасі 5 л, місто 6,5-7. є переоформлення і розумний торг. Для перекупов 8000 долларов!)
ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ Продам власний Honda Civic X EX 2017 року. Авто пригнане з США, у хорошому технічному та візуальному стані. Надійний та економний 2.0 бензиновий двигун, автоматична коробка передач CVT. Машина комфортна як для міста, так і для траси. 1тис.км назад регулювались клапана та змінювались передні тормозні колодки та масло в двигуні і фільтра На 140 тис.км. була заміна правої полуосі на оригінал (їх слабке місце) Нюанси розповім по телефону По авто: • Двигун та коробка працюють без нарікань • Ходова без сторонніх звуків • Кондиціонер заправлений • Салон доглянутий, не прокурений • Хороша комплектація EX • Камера заднього виду • CarPlay / Bluetooth / мультимедіа • Круїз-контроль • Безключовий доступ та запуск кнопкою • Економна витрата пального Авто регулярно обслуговувалось, всі розхідники мінялись вчасно. Вкладень не потребує. Можливий адекватний торг біля авто.
