- 136 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.36 л.
- Автомат
З мін дтп в США.Авто в доглянутому стані,повністю обслужене.Сервісна історія є в записах. Готовий до перевірок на Вашому Сто. Все інше по телефону
З мін дтп в США.Авто в доглянутому стані,повністю обслужене.Сервісна історія є в записах. Готовий до перевірок на Вашому Сто. Все інше по телефону
Сімейне авто, стан добрий на свої роки. Поточних вкладень не потребує. Останнє ТО січень 2026. Два ключі. Авто на зимовій гумі. Пробіг рідний. Ближнє світло - ксенон. Повний привід. Горить чек - не працює еко режим (відключення циліндрів) та помилка по тиску шин. Тріщина на лобовому склі. Новий акумулятор. Косметичні моменти на фото. Торг можливий. Територіально модно подивитись м. Позняки, або за домовленістю. Телефонуйте або пишіть у телеграм, вайбер.
Перша власниця в Україні. Після незначного ДТП в США. Гаражне зберігання. Машина технічно справна. Максимальна комплектація.
В продажі легендарний Honda Cb 400 sf Продаю власний мотоцикл по причині буду виїжати за кордон мотоцикл буде стояти Мотоциклом володію два сезони (цей буде третій) купував як перший мотоцикл не розглядав більше ніяку модель китайці з таким не зрівняться мотоцикл дуже плавний комфортний та мягкий підійде як для міста так і для села Мотоцикл можна порівняти з Сб 500 який в нас на ринку багато але це зовсім різне 2 і 4 циліндри їдуть по різному (сб 500 трішки бистріша але не така комфортна) Мотоцикл ніколи не підводив але деякі проблеми були в кінці того сезону почала підтікати помпа та перестав крутити стартер З стартером все просто обійшлось заміною щоток а от помпа була замінена на нову і був помітний антефриз на новий В цьому сезоні поїздити ще не встиг того масло потрібно поміняти ляв motul 7100 10w40 100% синтетика Весь мотоцикл покритий твердим воском За мотоциклом доглядали зберігався в гаражі Мотоцикл красився і всі кріплення були проляті епоксідкою (не помогло видно на фото) Мотоцикл продається не терміново бо мотоцикл дуже класний і дуже жалко з ним розлучатись Дзвоніть пишіть телеграм вайбер вацап якшо не можна буде додзвонитись Мотоцикл тільки переоформленя
Honda Accord EX-L 2014 Продаю улюблений автомобіль у відмінному стані. Машина обслуговувалась своєчасно та дбайливо експлуатувалася, за кермом їздила дівчина. ✅ Комплектація EX-L – одна з найбагатших: • шкіряний салон • люк • електропривод сидінь • двозонний клімат-контроль • камера заднього виду • підігрів сидінь • преміальна аудіосистема та багато іншого ✅ Додатково виконано професійну шумоізоляцію автомобіля на суму близько 1000$, що значно підвищило комфорт під час поїздок. Для шумоізоляції використовувалися якісні матеріали, салон став помітно тихішим навіть на високій швидкості. ✅ Встановлено протиугінну систему для додаткової безпеки. Автомобіль повністю готовий до експлуатації, не потребує вкладень. Чистий, доглянутий салон, акуратне ставлення та своєчасне обслуговування. 📞 З усіх питань пишіть або дзвоніть. Можливий розумний торг біля автомобіля.
Продам своє авто Економний Plagin гібрид На електротязі проїде 85-95 км Розхід бензину дуже приємний 3.5-4.5 л на 100 км по місту По трасі розхід може бути меншим якщо швидкість 70-90 км на годину це якщо дуже потрібно)). Авто не для траси ,але їде з потрібною вам швидкістю,але тоді розхід палива більший. Мальований капот та задній бампер Яка їхала з США можете побачити по VIN коду або скину в приват Два комплекти гуми Зарядка Навесні зроблено хімчистку +-400 км тому замінено масла та фільтра. Трохи царапаний бампер ,син царапаі сумкою коли діставав можливо новий власник захоче перемалювати. На крилі є пару царапок які видно якщо придивлятись ,не критично! Безпека не стріляна!!!
Продам гарний, обслужений, неубитий мот. Дуже гарно підійде для новачка - спокійний характер і непогана тяга. Куплений у 21му році з пробігом 19т.км. Взимку 22го (ще до повномасштабки) перебрана вилка(70$) і задні аморти(50$), відрегульовпні клапана, прочищені і відсинхронені карби(100$), замінено масло з фільтрами, установлений новий ланцюг(100$). Перед сезоном 23р. поміняна гума задня і передня(300$), замінено масло, тосол і гальмівна рідина, обслужені передні і задній супорта(50$) і передня гальмівна машинка. За 23 рік наїхав 2т.км... наразі вкладень чи якихось робіт не потребує (хіба масло змінити...але воно ще навіть не потемніло) Установлені захисна клітка+задня розгрузка(100$) + куплений оригінальний кофр Givi (б.у.70$) Продаж тільки з переоформленням. Реально гарний мот - хто купить, не пожаліє! Всім миру, а Україні - перемоги!
Продам Honda Accord, комплектація спорт, відмінний стан, приємна витрата, відмінна динаміка. 2 комплекти литих дисків з гумою. Я перший і єдиний власник в Україні. Удар мінімальний.
Продам власне авто , в гарному стані машина не гнила , все обслуговувалось вчасно , обов?язкове переоформлення Шита коробка машина їде дуже добре Гарний охайний чистий салон , за питаннями телефонуйте
Продаж терміновий, у звʼязку з зміною планів проживання, торг присутній Продам свіжо пригнаний з Німеччини мотоцикл, без пробігу по Україні, встановлена подвійна вихлопна система IXIL що рахується ексклюзивом такої системи, орієнтовні підрахунки 1-3% від інсуючих хорнетів мають подвійний вихлоп IXIL Перегляд можливий на ст. Метро Шулявка Всі питання по телефону
Продаю свого улюбленого Pilota. Ти Рік випуску 2018. Перша реєстрація травень 2019р. Пробіг РОДНОЙ 61000 миль. Це 98000 км. Перевіряйте чим хочете. Машина в ДТП участі не брала. Не плутайте з американськими бітками. Абсолютно вся в рідній фарбі. Купувалась в Америці в салоні. Крутий сімейний автомобіль. 3 ряди сидінь. Машина їздила не багато. Працюю в місті на робочому бусі. По машині нічого робити не потрібно. Майбутній власник буде покупкою задоволений. Телефонуйте… Супутникова сигналізація через телефон Новий акумулятор. Бронеплівка та тонування 1000$. Лобове та передні заклеєні атермальною плівкою. Чудове світло (нові led) і в протитуманних фарах також. Не одна деталь не замінена і не фарбована. Мультилок. Задня камера. Камера в правому дзеркалі. Ravelco 700$. Реальному покупцеві зима в подарунок. Тисячами не торгуюсь. Площадкам і перекупам прохання не витрачати мій час.
Автомобіль у використанні в Україні 3 роки Тепле гаражне зберігання Два комплекти гуми (зима/літо) Чесний автомобіль, телефонуйте відповім на всі запитання.
Автомобіль у дуже хорошому стані. з того, що було зроблено: замінено зчеплення, замінено сальники коленвала. так само замінили підшибники коробки оскільки почали гудіти. масло в коробці та двигуні так само замінено. Усі фільтри також свіжі. ходова у дуже хорошому стані. по колу стоять нові гальмівні диски із колодками. замінено 2000 тисяч кілометрів тому разом із гальмівною рідиною. гума є лише зимова. машина на ній і стоїть. як автолюбитель доглядав машину не шкодуючи коштів. На машині не їздять. Вона стоїть на парковці.
