- 226 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Власник, допомоги у продажі не потребую. Авто в чудовому стані, не потребує вкладень. Обслужена як по ходовій частині так і по двигуну. Масло від заміни до заміни, працює рівно їде чудово. Цепи, вкладиші, замінені. Також замінено масло в АКПП разом з підоном, та ще дуже багато чого є чеки підтвердження. М пакет, оригінальні 18 М диски, по доопрацюванням зроблено вихлоп на заслонці, якісний та безпечний Stage 1 двигуна та Stage 3 АКПП, холодний термостат, легкий попкорн в Спорт/Спорт+, даунпайп, холодний забірник повітря та закодовано купу різних опцій. По салону все працює, є люк, підігріви, пам?ять, парктроники з камерою, НБТ та розширена приборка. Слідів дтп після США немає, фарбована 1 сторона, все інше в рідній фарбі. В авто зараз чесних +- 280лс та 400нм, їздила лише на 100 юпг. Продаж не терміновий, обмін на BMW G серії Торг біля капота, будь-які перевірки, новий власник буде задоволений.
