- 208 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 2.98 л.
- Автомат
Аато в гарному стані
Аато в гарному стані
Продам BMW F30 328i на механічній коробці передач повністю обслужена, вся ходова частина вся нова, ніяких китайських запчастин не бачила, є список проведених робіт і так само фото до них. Мотор ланцюга все зроблено від а до я будь-які перевірки їмо дивимось без питань. машина приїхала з Америки з мінімальним пошкодженням! Дисків 2 комплекти зима літо! Телефонуйте, все розповім покажу)
авто у гарному стані, все працює, вкладень не потребує, 2 комплекта гуми, газ, майже повна комплектація
Продаю BMW i3 2014 року випуску, електромобіль з батареєю 22 кВт·год у відмінному стані, повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Автомобіль НЕ БИТИЙ, В ДТП НЕ БУВ, вся машина в рідній фарбі без підкрасів. Оснащений електродвигуном потужністю 170 к.с., має задній привід та автоматичну коробку передач, розганяється до 100 км/год приблизно за 7.3 секунди. Підтримує зарядку як від звичайної розетки 220V, так Авто має гарну комплектацію: клімат-контроль, підігрів сидінь, мультимедіа з навігацію, парктроніки або камеру заднього виду, круїз-контроль, безключовий доступ. Машина дуже економна, ідеально підходить для міста, компактна та маневрена, з мінімальними витратами на обслуговування. Салон чистий, доглянутий, не прокурений. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок. Телефонуйте або пишіть, домовимось.
Продам BMW F15 .Пригнаний з США з незначним пошкодженням.Автомобіль в прекрасному стані.Двигун сухий,замінено всі рідини, коробка перемикає ідеально.Ходова без зауважень.Салон доглянутий після хімчистки.Літня гума Два комплекта дисків.. За більш детальнішою інформацією звертайтесь по телефону.
В продажі любимиця сімʼї, трійочка GT. Майже максимальна комплектація, заводський М Пакет! Надійний 2.0 дизельний двигун, з приємним розхідом палива в парі з 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач ZF. Авто в сімʼї з 2021 року, на машинку ніколи кошти не жаліли, своєчасне обслуговування на BMW Garage Київ, є всі чеки, за 4 роки на +200.000 грн.Багато чого зроблено, поміняний цеп, нова турбіна, нові М гальма в круг, авто їде прекрасно на свої 2л. В авто є майже все, що могло бути в 3 Series GT цього року, немає лише панорами й датчиків сліпих зон. Хороша все сезонна гума, чорна стеля, проекція на лобове скло, світлий шкіряний салон, всі вставки салону карбон(не плівка), спорт сітс, памʼять сидінь, музика harman/kardon, камера заднього виду, камера 360, задні підігріви, R18 M диски, і це ще далеко не весь список функцій які має це авто. Допомоги автобізнесменів не потребую, дякую, всім мирного неба, і гарних продаж.
Приїхала в Україну в 2020 році Збиралась із оригінальних запчастин Безпека відновлена Працює без нарікань, 5+ років в родині. ТО кожні 5-6к км. Прошивка bootmod3 st2 multi-map 400+сил( карти перемикаються з керма ) Обслуговується профільному СТО. На 213к замінено цеп ГРМ, маслонасос, маслозйомні ковпачки,датчик тиску, вкладиші, турба ,АКБ, свічки. Вже пробіг 217 Автосалонам , площадкам та автомобільним бізнесменам НЕ ТУРБУВАТИ !
Продаю власне авто з Європи Авто в хорошому стані, є невеликі нюанси по кузову, оригінальний пробіг, базова комплектація
Авто в хорошому стані, все обслуговування по сервісній книжці у офіційного дилера
Авто в хорошому технічному стані.
Авто пригнано для себе. Повністю обслужено. У відмінному стані. Дуже хороша комплектація: обігрів керма, обігрів передніх сидінь, камера заднього виду + круговий огляд, передній та задній пактронік.
Автомобіль в ідеальному стані,робити непотрібно взагалі нічого,один підкрас,а так вся в рідній фарбі.Мотор,коробка,ходова частина -ідеал,без перевищень.приганялась з Італії,чорний салон,чорний потолок.Різноширокі диски.Ресталінгові ксенонові гласки,і нікіліровані вставки по вікнах і кріплення на криші(лижі) від F-15. Я власник.Нова резина,а також є додаткова резина. Будь яке переоформлення. Найкращий 3.0 турбо дизель з двома турбінами- Обслужений повністю. Доводчик багажника. Система управління дальнім світлом.Пробіг 325км.
Випуск квітень 2012. В 2018 в США замінений двигун на новий. На зараз орієнтовно пробіг до 90-100к км. На щитку 200к км. Відсутні сколи, авто освіжена по малярці. Зроблена реставрація турбіни у Турбодок, з гарантією, також багато всього обслужено, розповім телефоном. Будь яка перевірка, бажано на профільних сто. Зроблені кодування: плавне закриття кришки багажника, відкриття замків при вимкненні запалення, відключений стартстоп, збільшена чутливість склоочисників, вимкнення гонгів та індикації ременів безпеки, вимкнене попередження при ввімкненні задньої камери, активований режим екстреного тормозіння, активований режим увімкнення аварійки при різкій зупинці, активований цифровий спідометр на приборці, активований sport+ для акпп. Зимова гума, літня гума, два комплекти килимків. По опціям - хай оптика, широкий екран, камери 360, підсвітки ручок, хайфай музика. Експлуатація з вересня 2023 заміна оливи кожні 5-7тис км на liqui moly top tec 4600 або оригінал на золотому гаражі. Там же автівка і обслуговувалась. Дуже гарний варіант для щоденної експлуатації. Автобізнесменів прошу не витрачати ваш та мій час.
Власна машина. в Україна 5 років. Вся в рідній фарбі. Обслуговування на офіційному сервісі. Нещодавно пройдене велике ТО. Максимальна комплектація, два комплекти резини. До кінця року діє КАСКО у офіційного дилера. Деталі за телефоном. Торг біля авто.
Перевдягнено в рестайлінг, встановлено обвіс X5M, М-диски, 818-й стиль R21", заслонка на вихлопі. Камери 360, парктроніки, led оптика, безключовий доступ, зручні сидіння з пам'яттю і підігрівом, прошитий під європейську М-версію з режимами їзди, європейська навігація, розпізнавання знаків, бездротовий CarPlay, Android Auto, чорний дах, панорама з люком, руль з підрульовими перемикачами, 3-зонний клімат-контроль, підігрів сидінь і руля, допомога при спуску з гори, автоматична парковка, запобігання зіткненням, електропривод багажника.
Авто повністю обслуговано, в гарному стані, не потребує вкладань, без нюансів, продаю бо військовий, стоїть без діла. Встановлено перший стейдж2 та даунпайп, решта в особисті.
Продам класний Х3 x-line. Має добру комплектацію, ксенонові фари, підігрів руля, без ключовий доступ,акустика harman kardon. Авто в рідній фарбі, пригнане з Канади після легкого ДТП по задньому лівому колесі.
