- 340 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3 л.
- Автомат
Продам авто в гарному стані, заміна цепів ,заміна гідрокомпенсаторів свічки нові, новий газовий редуктор ходова у відміному стані.
Продам авто в гарному стані, заміна цепів ,заміна гідрокомпенсаторів свічки нові, новий газовий редуктор ходова у відміному стані.
Продам авто. Усі питання по телефону. На Обен 35
Пригнана з США в 2020 році, з пробігом 91000 км. Пошкодження в ліву частину автомобіля. Ланцюги замінені на 130000 км. М руль, чорна стеля, розширена консоль, різноширокі диски 18. 225/45 Автомобіль працює відмінно, коробка та двигун без нарікань. Автомобіль вартує Вашої уваги…
Автомобіль в чудовому стані. Все що є в авто працює як і має працювати. Вже на новій зимовій гумі, літня також є. В авто було замінено: масло в двигуні та всі фільтра, передні амортизатори, свічки запалювання, фланець системи охолодження, прокладка корпуса масляного фільтра, прокладка теплообмінника, сальник кпп, гофра випускної системи, два плаваючі сайлентблоки задньої підвіски та опори задніх амортизаторів. Зроблено розвал-сходження коліс. Автомобіль вкладень не потребує. Допомоги в продажу не потребую. Торг в межах розумного.
Обмін не цікавить. На повідомлення відповідати не має часу. Кого цікавить авто дзвоніть по телефону.
Машина в Варшаве, полностью обслужена!! 328i (РЕСТАЙЛИНГ) Пригнана и сделана была для себя! Машину привезли полностью на ходу, удар минимальный Бампер М3 Капот М3 GTS Фары (LED) в бронепленке !! R19 Сделана полная трасса с пайпами и обмоткой + РЕГУЛЯТОР ЗАСЛОНКИ (с пульта) !! Bootmod3 (Stage 1 под 95 топливо, прошивка АКППпрострелы выхлопа (попкорн) режим Comfort/Sport на выбор, снятие ограничителя скорости, программное снижение температуры двигателя, холодный пуск вкл/откл, настройка спортивного запуска мотора) Тонировка ЗАМЕНЕНА ЦЕПЬ!!! Парктроники перед/зад Кожаные спорт сидения (с памятью)
Продам свой автомобиль.Обслужен .Вложений не требует.Не бит .не крашен.Расход топлива от 6 до 10литров.Если нет связи/пишите на Вайбер/
Авто в дуже гарній комплектації та в ідеальному технічному та візуальному стані . Відновлювалась з оригінальних запчастин Вкладень не потребує , все обслужено На 22х різно широких дисках Максимальні фари Lazer Камери 360 Музика harman/kardon Чорний потолок Я власник , деталі по тел
Можливий обмін, можливий продаж за криптовалюту BMW X5 M50i, 4.4 бензин, 85 тис. км пробігу, 2022 рік Автомобіль в гарному стані, обслужений, зібраний по оригіналу, ідеальний автомобіль по техніці Комплектація: Led-оптика Датчики сліпих зон Дистронік Камера заднього огляду Памʼять сидінь Розширений пакет шкіри по салону Підігріви сидінь Підігрів керма Клімат-контроль Нова гума Michelin Панорамний дах Та багато іншого… Готові до будь-яких перевірок на СТО.
BMW X5 F15 3.5d xDrive — справжній німецький преміум-кросовер Продам BMW X5 2014 року випуску, дизель 3.5 (xDrive). Автомобіль для тих, хто цінує комфорт, динаміку та якість BMW. Потужний та економічний 3.0 дизель — ідеальний баланс: впевнена тяга, приємна витрата та запас потужності для будь-яких поїздок. Автомобіль у гідному стані, приїхав з Америки без пошкоджень по кузову. Салон — комфортний, якісні матеріали, все працює як належить. Комплектація:?• повний привід xDrive?• автоматична коробка передач?• шкіряний салон?• клімат-контроль?• мультимедіа?• круїз-контроль?• парктроніки / камера ?• електрорегулювання сидінь ?• преміальна шумоізоляція та комфорт BMW X5 F15 — це поєднання статусу, керованості та практичності. Автомобіль виглядає сучасно навіть через роки і дарує емоції від кожної поїздки. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Крім гаражів? Без прихованих нюансів — чесний автомобіль для нового власника. BMW X5 — коли хочеться більше, ніж просто автомобіль.
В гарному стані обслужена пригнана з Німеччини
Авто в дуже хорошому стані, максимальна комплектація. В рідній фарбі.
BMW M550i xdrive Продаю свій автомобіль, я другий власник. Обслуговуюсь на DSC service на Печерську. Заміна масла кожні 4000 км. Замінював ричаги після зими, нещодавно замінив рідину в двух діфах та роздатці. Тиждень тому мийка радіаторів зі зняттям. В цілому по машині де тільки звук якийсь з?являвся в підвісці - я зразу знаходив та замінював запчасть. На офіціальному сервісі бмв оновив всі блоки та прошивку до останньої версії. Стейджів та модифікацій не було. Авто дуже доглянуте, 2 тижні назад зробив повну хімчистку салону на Концепт лабі. 2 комплекти дисків з резиною. На літо ковка за 3000$, зима оригінал. Резина свіжа.
Мінімальні пошкодження по США Двигун, акпп, ходова частина все добре Торг не значний, біля автомобіля
Продаю свій БМВ, пригнаний і зроблений для себе минулого року. Пошкодження при ДТП в Америці були незначні, замінені навісні елементи морди автомобіля. За додатковою інформацією звертайтесь телефоном.
Куплене в США без ДТП ( ціле ) подряпини! Авто обслужене все робилось як для себе. Замінено ланцюги повний комплект, масло в двигуні, коробці , роздатках та в мостах. нові тормозі колодки, заправлений кондиціонер, авто повністю затемнене включно з лобовим вікном та панорамою.Передні та задні ліхтарі теж затемнені та вкриті плівкою.Виставлені фазорегулятори на офіційному дилері.Стоять жовті задні поворотніки, зроблено під Європу - бокові поворотніки теж жовтий лед.Примусово відкрито вихлоп в дві труби, 2 ключі , відкривання вікон та панорами з пульта, допомога при їзді в заторах та допомога з?їзду з великого спуску, старт під гору і.т.д… 2 комплекта резини, також в авто викуплена 2х стороння страхівка ( типу каско 250 тис/грн)В авто багато чого доробилось більш детальніше по номеру телефону
Авто пригнане з США без пошкоджень,стан ідеальний,готовий до будь-яких перевірок.
Продам власний автомобіль. Авто доглянуте та збережене. В ДТП не була, кузов у хорошому стані. Є незначні сколи по кузову - всі нюанси чесно показані на фото, нічого не приховую. Автомобіль повністю обслужений: всі регламентні роботи виконувались вчасно, встановлювались тільки оригінальні запчастини, знизу авто оглядали на ямі - жодних проблем, все рідне Технічний стан відмінний, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка без ривків, підвіска тиха та зібрана. Машина реально в дуже хорошому стані як на свій рік, є заводське Webasto Будь-які перевірки на СТО тільки вітаю.
Один власник , можливий торг. Є нюанси по кузову. Прошу не писати в повідомлення на авто риа. Відповідаю на дзвінки та повідомлення в будь-якому мессенджері.
