- 88 тис. км
- Миколаїв
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані. У рідній фарбі. Їздили мало, тому такий невеликий пробіг. Перекупам прохання не турбувати
Машина в гарному стані. У рідній фарбі. Їздили мало, тому такий невеликий пробіг. Перекупам прохання не турбувати
Авто вложений не требует в хорошем состоянии , по кузову есть мелочи нюансы сколы царапины, можно Обмен ТОРГ
Подробности по телефону!
Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Ходова обслужена, нічого не стукає. Салон чистий і доглянутий. Економічна витрата пального, відмінно підходить як для міста, так і для роботи в таксі. ? Рік випуску: 2012 ? Надійний і недорогий в обслуговуванні ? Хороший технічний стан ? Документи в порядку ? Будь-який вид переоформлення
ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!!!!!
Центральний замок, сигналізація, електросклопідйомники, кондиціонер, титанові диски, два комплекти гуми 2024 року (зима-літо), новий АКБ, повне ТО ходової частини та ГБО
Продам ЗАЗ Vida 2012 року без ДТП! Пробіг 106 тис.км! Салон як новий. Технічно повністю справна - сів та поїхав! 1000км назад поміняно масла, фільтра, всі ремені та роліки, старі деталі прилагаються незнаю для чого їх зберігав) Також є новий комплект тормозних колодок які я придбав при купівлі авта а виявилось що на авто були як нові! В тому році осінью пройшла тоніровку по колу окрім лобового Стоять титанові диски 15 на літній шині - вони на фото + також є рідні штамповки 14 на зимній шин + запаска на зимній 14 та рідний домкрат! Авто вартує своїх грошей! Торг біля авто
Дивитися у Бермінводах. Бермiнводи це бiля Люботина.
Терміново продам ЗАЗ ВІДА З мотором 1.5 рідний пробіг 91 тисяча .Стоїть газова установка 4 покоління машина тонована .Два комплекти гуми 15 радіус..
Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Усі системи справні. ТО проводилося вчасно, новий глушитель, для машини використовувала лише якісні запчастини та рідини. Олію, фільтри та інші витратні матеріали змінювала кожні 7 тисяч пробігу. Експлуатація дбайлива, без перевантажень. Було два власника, у моєму володінні трохи більше 2хроків. Пробіг не підкручений. Є локальне фарбування на капоті ще від першого власника (видно на фото) + подряпина під правою фарою На фото зимня гума, яку взимку 2025го року одягнули вперше. Також у комплекті додатково є літня гума на окремих дисках. Салон доглянутий, на всіх сидіннях тканинні чохли. Паливо: бензин, газ. Повний комплект документів для переоформлення та заводська інструкція. Продаю, тому що переходжу на інше авто.
На машині не фарбовано жодної деталі. Двигун 1,5 корейський, щойно зроблено ТО. LED фари, обшумлено. Сигналізація двостороння, два комплекти ключів. Вписана газова установка в техпаспорт.
Вся в рідній фарбі Два комплекти резини на дисках Добрий стан. авто від власника
гарне авто технічно, без корозії. один власник оригінальний пробіг. зареєстрована на підприємстві( переоформлення +-2тижні).газова установка вписана в Реєстраційні документи.
Другий власник,авто технічно цілковито справно,є нюанси на фото все видно.
авто в гарному технічному стані, двигун в ідеальному стані, масла фільтра поміняні.
Авто в доброму стані вкладень не потребує . Усі питання за телефоном **********
Автомобіль був куплений з салону у 2013 році. Зараз у хорошому стані, доглянутий та повністю на ходу. Надійний і дуже економний варіант як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. Завжди вчасно обслужений. Можливий торг. Більше інформації за телефоном:або ватсап.
Продам свій автомобіль ЗАЗ ВІДА 2012 року випуску, яким володію з моменту покупки його 08.2013року в автосалоні. В 2018 році було встановлене якісне ( італійське) ГБО. Мотор працює як часіки, що на газу що на бензині. Коробка перемикається чудово, куліса не розбита. 500 км назад було проведена ревізія ходової із частковим заміненням деяких деталей. Свіжо поміняне масло, фільтра, антифриз, помпа, комплект ГРМ. Технічно машина вкладень не потребує взагалі. По кузову вся в рідній фарбі, не гнила, є присутні дрібні сколи, царапини, які забере поліровка. Фото недоліків додав. На машині строїть нова зимова резина. Реальному покупцю хороший адекватний торг, можливий обмін з моєю доплатою на авто типу РЕНО ТРАфІК, ОПЕЛЬ ВІВАРО, ФОЛЬЦВАГЕН Т5. Всім вдалих покупок і продажів. Деталі за телефоном Назар
Є невеликі пошкодження по кузову які видно на фото, але взагалі без ржавчини. Все скло рідне, на лобовому є тріщина. Масло в моторі поміняне, ремені та помпа поміняні 10000 км. назад. Машина з салону купувалася в 13-му році один власник
Відповідати буду на дзвінки з 13:00-15:00; та 18:00-22:00. Або у вайбер у любий час на номер
