- 118 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто,другий власник,машина на повному ходу сів поїхав ,все мінялось масла фільтра по регламенту,є невеликі нюанси по кузову на фото,тільки переоформлення!
Продам власне авто,другий власник,машина на повному ходу сів поїхав ,все мінялось масла фільтра по регламенту,є невеликі нюанси по кузову на фото,тільки переоформлення!
Авто у гарному стані. Два ключі газ 8-9 літрів по місту другий вланик авто на мені/ не перекуп резина зима+літо в ціні авто охайне та доглянуте все робилось вчасно/ запчастини ставились нові нове лобове скло (поміняв на продаж, одна смужка) реальному покупцю торг біля капота СЛАВА УКРАЇНІ СМЕРТЬ ВОРОГАМ
Продам свою машину Zaz Vida (аналог Шевроле Авео). Була в ДТП (пошкодження на фото)! Машина на ходу, двері зачиняються, замки/склопідйомники працюють. Встановлено ГБО. Машина в нормальному робочому стані. Мотор тянет нормально. Коробка без проблем. Салон чистый, не затертый. Потребує заміни подрульового шлейфу. (сигнал/airbag), старий вже знятий. На 120 тис. замінені: термостат, радіатор, антифриз, ремені, ролики. Замінено вентилятор пічки в салоні. Замінені рульові тяги. На 140 тис. була заміна масла: 5w30 Все недочеты учтены в цене, так что торг минимальный! Переоформлення.
СРОЧНО ПРОДАМ Авто в дуже хорошому стані, доглянуте, пробіг оригінальний, без дтп. В експлуатації з 2014го року. Бензин-газ, газ 4го покоління. Встановлені камери переднього та заднього огляду. Має надійний вісьмиклапанний двигун, авто не дороге в обслуговуванні. По авто нічого робити не треба, сів і поїхав.
Перший власник Все обслуговувається на сервісі Газ вписаний в техпаспорт Телефонуйте Торг біля авто
Продам автомобіль у доглянутому стані. Автомобіль не битий і не фарбований. Весь у рідній фарбі, скло також оригінальне. Другий власник за весь час експлуатації. Ставлення було дбайливе, обслуговування — вчасне. Чистий та охайний салон. У машині ніколи не курили, сторонніх запахів немає, пластик не затяганий. Двигун працює рівно, масло не бере. Коробка та ходова частина без нарікань — нічого не стукає і не скрипить. Машина проста та недорога в обслуговуванні. Додатково: * Встановлено ГБО. * Два комплекти ключів. * Всі розхідники замінені нещодавно. * Пробіг 163 тис. * ?Двигун 1,5 не Китай
Продам свій автомобіль. Авто в технічно відмінному стані, кондиціонер працює, перезаправлений. Вкладень не потребує! 2 комплекта резини на дисках. Салон чистий, не прокурений, шумо-вібро ізоляція, якісний звук, магнітола з bluetooth, мікрофон. Доводчики стікол, двохстороння сигналізація Starline.Світло - ксенон в лінзах infolight. ГБО Stag Q-box із автоадаптацією. По ЛКП є косметичні підкраси. Був в незначному ДТП, замінений задній бампер.
Перший і єдиний власник. Все працює та функціонує справно. Недоліки: вмʼятини та з часом потерте лакофарбне покриття. 2 комплекти резини на стальних дисках, зимова на дорозі була лише один сезон. Ходова ремонту не потребує. Замінено повністю вихлопну систему. Авто працює тихо. 2 ключі. Пробіг 125 тисяч, реальний. Деталі по телефону. Торг.
Продам Заз Віда 2012року! Газ -бензин 1.5моторчик! ходовка перебрана,стаканчики ціленькі! З нюансів тріщина на лобовому склі! Всі хто зацікавився звоніть! Мирного неба
Авто з рідним пробігом. Після повного ТО (нове зщеплення, новий ГРМ, помпа, радіатор кондиціонера, нові стійки, масла та фільтра) два комплекта гуми. Працюючий кондиціонер.
Коробка мотор працює добре по кузову все видно на фото
рідна фарба, пробіг 156 тис, один власник з салону
Продаю своє авто,у відмінному стані,сигналізація,парктронік,склопідйомники,газ-бензин,салон чистий,акумулятор хороший,колодки нові,бак з бензонасосом новий,нове зчеплення,фільтру та рідини поміняні. Обмін не цікавить.
??ПРОДАМ?? # ZAZ VIDA , 1,5 бензин. # Автомобіль 2013 року. # 130 тис. Рідного пробігу. # Один власник з салону. # Не битий, не крашений. # Дуже збережений Стан. -Має Гідро підсилювач керма; -Кондеціонер; -Електро скло підйомники. # Салон як в новому авто. # Кузов без Рижиків і Без гнилі. # Технічно Ідеал: -Замінено Масло і всі фільтри; -Замінено термостат і Антифриз; -Поставлено Новий Акамулятор; -Перебрано Стартер і Генератор; # Ходова Ідеал. # Автомобіль В дуже Гарному Кольорі. #Має високий кліренс. # Вікна всі рідні # Документи в Порядку ( Будь-Яке переоформлення) Машина вартує уваги.
Встановлено ГБО 4.я власник по т п. гарна музика. Хороший торг при огляді!
Автомобіль в чудовому технічному і косметичному стані. З моменту покупки весь час в одних руках, ТО проводилося вчасно кожні 10000 км (по регламенту 15000), встановлено якісне ГБО Landi Renzo IV покоління вписане в техпаспорт, автомобіль постійно зберігався в гаражі, сидіння у чохлах з перших кілометрів. Рідний пробіг, готовий до будь-яких перевірок.
Продаю авто який не потребує ніяких додаткових вкладень. Нове зцепления,акумулятор,радіатор Проведена заміна мастила в коробці передач та двигуні. Автомобіль на впевненому ходу,сів та поїхав.Газ вписаний в тех.З документами порядок.
Продам ЗАЗ Vida 2012 року у ідеальному стані. Пробіг - 21302 км. Кузов чорного кольору, без ДТП, без підкрасів, лакофарбове покриття ідеальне. Салон як новий, все працює без зауважень. Технічно повністю справна - сів і поїхав. Авто вартує своїх грошей! Торг біля авто.
Машина на ходу. Додатково зимова гума.
