- 190 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Дзвонить ********** , Петро
Дзвонить ********** , Петро
Продам Ланос Сенс в хорошому стані по техніці все справно по кузову пару нюансів а так сів поїхав
Автомобіль куплений з салону Перший власник Пробіг Оригінал Пройдено ТО Новий АКБ Нова Зимова Резина Можливий торг Всі інші питання по тел
Машина в отличном состояние на ходу сел и поехал
Машина на ходу, сів і поїхав
Не крашена , на задней левой двери мятина
Продам автомобіль в хорошому стані, економна комфортна, робив для себе Зимова ризина нова Продаж в звязку з покупкою іншого авто
Не таксі,без підкрасів.+4літніх шини на дисках
Гарне авто у дуже хорошу стані, увесь час в одних руках , рідний пробіг багато допів: Сигналізація Starline , LED лінзи , ксенонові туманки, андроід магнітола з карплей та камерою заднього виду, підсвітка салону , дорогі накидки на сидіння, склопідйомники, гур та кондиціонер(гарно холодить) та ГБО 2 покоління. Можливий продаж через дію.
Продам ЗАЗ SENS 1,3 2012 р.в. перший хозяін, пробіг 14,290 і він реальний. Машина отримана в 2012 році інвалідом війни, та практично не використовувалась, салон ще й досі новим пахне.. В 2022 році при переоформлені документів на право власності, машина була обслужена майстром, заміна мастила двигуна і фільтрів, заміна мастила в коробці, заміна ремення ГРМ, заміна тормозної жидкості, заміна жидкості в радіаторі, поміняна помпа, і правий сальник. Машина фактично нова, тільки пройшла обкатку, це реальні 14,290, як тепер кажуть капсула часу, хто візьме не пошкодує.
Авто придбане в салоні, один власник, антикорозійне покриття, доглянуте, у хорошому стані без пошкоджень. Не потребує додаткових вкладень.
Продам Сенс в хорошем состоянии.
Авто технічно справне.Другий власник.Мотор,ходова в нормі.Кондиціонер,Гідро підсилювач.Передні склопідіймачі.На 80 тис.поміняні всі ремені та ролики в моторі.Новий АКБ.Обмін не цікавить.
продам сенс 1.3 2012 року випуску пробіг 112 тисяч торг можливий лише біля капота звернутися по телефону +********** Сергій
авто сів поїхав робив зимою ходову багато чого поміняв масла не бере , нова літня резина, нормальна музика , є пару подряпин, пару рижиків, але гнилі з низу немає. машина їздить кожного дня.
продам авто в майже ідеальному стані, рижиків та сколів по кузову немає, двигун та КПП працює чудово.Стоїть нова зимова гума премиори.Діючий страховий поліс до 07.07.2026.НА ДЗВІНКИ НЕ ВІДПОВІДАЮ,ПИШІТЬ У ТЕЛЕГРАМ,ВОТСАП
Продаю власне авто ( випуску 2005 року), купувалося у 2012 році (2 власник) . Двигун 1.3 бензин, надійна механіка, пробіг 110 тис. км (оригінальний). Кузов у рідній фарбі, є незначні сліди експлуатації. Комплектація базова: Електро склопідйомники, Фари Бі-лед , Автомагнітола з блютузом, Тоновані задні вікна.. В комплекті є літня резина Всі ТО вчасно. Торг біля авто.
Машина в хорошому стані, з нюансів підстукує ходова по передку, все інше в порядку, стоїть саб, тільки бенз, газу не було, пробіг не кручений, цена без торга и ещё есть всякие вмятины по кузову не кретичные
Автомобіль вартий цієї ціни. Замінено радіатор пічки Промив систему охолдження. В автомобілі замінено усі підшипники в КПП на нові, замінено гальмівні диски та колодки, затоновані вікна, передні склопідйомники, кондиціонер, замінено високовольтні проводи. Масло в коробці замінене, в двигуні замінив 1,5 тис. км тому (взимку). Встановлено новий резонатор та глушник з нержавійки. Торг мінімальний біля авто
