- 143 тис. км
- Болград
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Єдиний власник з 2011 року Без дтп Оригінальний пробіг Газ не стояв
Єдиний власник з 2011 року Без дтп Оригінальний пробіг Газ не стояв
Авто кожен день на ходу, все працює, газ/бензин
Авто в гарному стані,рідний пробіг,оброблена антикором ,салон як новий.Питання по телефону
Машина обслужена їздить кожного дня газ вписаний **********
Продам авто в гарному, доглянутому стані, стоїть гарна лінзована оптика, ксенон, працює коректор, стоїть центральний замок та електро скло підіймачі, облужена коробка передач замінено ремінь, помпу, розхідники, рольові наконечники ступечні підшипники та сальники авто від першого власника з оригінальним пробігом 88 000км, рідний колір, оцинкований польський кузов, польські запчастини, усі вікна та елементи кузова рідні, сервісна книжка, 2 ключі+ 2 брелка, мотор в хорошому стані, рідні польські усі елементи кузову у рідній фарбі, лкп на 4(роки), салон в непоганому стані, електрика добра, кожна кнопочка працює, добре заводиться як на холодну так і на гарячу, коробка добра, замінено багато чого, працює кожна кнопочка, присутня підсвітка в салоні, салон охайний, електро привід багажника, також відкривається з пульта, віддам авто на гарній зимовій гумі + комплект літньої на дисках і пакет запчастин, з критичних недоліків потрібно замінити зовнішні гранати, деталі по телефону, оформляється через ДОГОВІР КУПЛІ-ПРОДАЖУ, на обмін ключ на ключ +~Із мінусів тільки те що вона не стоїть під вашим вікном на нових гранатах, ціна на обмін 2800
Автомобіль ЗАЗ Sens 2011 року по хорошій ціні . Ціна без торгу
Автомобіль мій. Пробіг 37000км Продаю у зв’язку з придбанням нового авто. Є деякі недоліки у лакофарбовому покритті.
Машина в дуже гарному стані з під діда Машина бралась нова з салону Мотор не робився Кузов на 8 з 10 По підвісці все добре Гарна машина на кожен день, економна Стоїть в гаражі їздила мало Якщо щось цікавить писати в лс на дзвінки не відповідаю
Авто с родным пробегом. Обслужена технически. В комплекте 4 колеса на дисках с летней резиной. Все вопросы по телефону.
Продається автомобіль в хорошому стані , від першого власника. Автомобіль вчасно обслуговувався , багато запчастин замінено, на даний момент хороший технічний стан , автомобіль ввесь час зберігався в гаражі, присутній торг, але біля капоту. Деталі за телефоном +**********
Авто з салону один власник з 2009 року, у 2020 році батько подарував дочці. Машина на ходу не потребує ремонту. Додаткові Фото скину на вайбер
Один власник, автомобіль не битий, не фарбований, оригінальний пробіг 83931 км. Зимова гума, також в комплекті літня гума разом з дисками. Новий акумулятор.
Авто в ідеальному стані. Перший власник. Нова літня гума та АКБ. Економне 5 л. траса і 7л. місто. Додатково комплект хорошої зимової гуми на дисках.
Авто в хорошому робочому стані, працює без нарікань (на впевненому ходу). (Рідний пробіг – 188 000 км) 2007 р. двигун працює тихо, добре, масло не бере, (мінялося вчасно). новий стартер, генератор. Ходова повністю перебрана. Нова вихлопна труба. Заводиться із кнопки пуск. Гума нова. Салон чистий, не прокурений. За кузовом є сліди експлуатації. Змінювалося: ремінь ГРМ, ремінь генератора, датчик тиску масла, помпа, ролик натяжний, сальники розподільного валу, сальники колінвала, втул. стабілізатора, стійк.стабілізатора, задній гальмівний циліндр, гальма, очищувач, колодки передні, шайби колодок задні, ремкомплект заднього циліндра гарний торг
Авто в хорошому стані ! Вкладень не потребує .
Продам део сенс. Пробег родной, ездил пожилой мужчина. Торг минимальный. Стоит на зимней резине с жилезными дисками, после зимы...подробности по тел.
