- 45 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
один господар, авто їздило лише по місту
один господар, авто їздило лише по місту
Перекупів прошу не турбувати! Продаю свій автомобіль. У машину за останній рік вкладено набагато більше її теперішньої вартості, робила все для себе, грошей не шкодувала. Продаж терміновий у зв'язку з переходом на нове авто. Що було замінено та зроблено (літо 2025): • ГАЛЬМА (ПОВНІСТЮ НОВІ): Встановлено новий головний гальмівний циліндр із бачком, нові передні диски, задні барабани та всі колодки. Система прокачана свіжою рідиною. Гальмує ідеально. • СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ: Новий радіатор, помпа, термостат і абсолютно всі патрубки. Система повністю обслужена та промита. • КОРОБКА ПЕРЕДАЧ: Замінено кулісу КПП (передачі вмикаються чітко, без люфтів) та залито свіже мастило. • ХОДОВА ЧАСТИНА: Повністю перебрана. Замінено підшипники, сайлентблоки та пильовики. Машина їде збито, нічого не гримить. • ОБСЛУГОВУВАННЯ МОТОРА: Влітку робилася напівкапіталка ГБЦ (шліфування, нова прокладка), встановлено новий комплект ГРМ. Мастило у двигуні свіже. • ЕЛЕКТРИКА: Встановлено новий стартер та свіжий акумулятор (якому 1.5 роки). По кузову та нюансам: Пороги оцинковані. Був легкий удар у задню праву частину (замінено фару). На водійських дверях є підкрашені рижики. Умови продажу: • Ціна: 1600$. • У машину вкладено більше цієї суми, ціна максимально адекватна за таку кількість нових вузлів. • Продаж тільки через повне переоформлення.
Продам. Терміновий продаж у зв'язку з переїздом. Усі питання по телефону. 06******56. Реальному покупцеві, знижка.
в доброму стані в подарунок зимні колеса
Sens, 2011р., газ/бензин, доглянуте авто, невеликий торг біля авто.
Авто 2008 року на 14 титанах. Авто переварене та перефарбоване повністю. Резина літння, зимова та акум мінялись 2024 році. Мотор робили 25-30 тис тому можливо більше. КПП десь 7 тис тому. Ходова в справному стані, окрім рулевої рейки. Куплянна на тижні замінню. Ксенон, лінзи, противотуманки, парктронік, склопідіймачі, центральний замок та сигналізація в робочому стані. Магнітола та передні динаміки нові, задні бажано замінити. Передні сидіння перетягнуті. В тех паспорті вписане газове обладнання по факту відсутнє. Я власник вісім років. Тільки переоформлення.
Продається авто від першого власника. Купували авто в салоні в 2017 році. Є незначні пошкодження фарби ( царапини). Встановлено ГБО. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном **********
Нова зимова резина 2023 року Два ключа, сигналізація В липні було замінене масло,фільтра,масляний фільтр По ходовій нічого не стукає Рідний пробіг Можливий торг при огляді авто
Один власник з салону, гаражне збереження, при покупці авто оброблене і встановлені підкрилки арок. Були замінені стойки всі задні пружини,передні підшипники і передні тормозні колодки, встановлений фаркоп.
В комплекте зимняя резина, диски.
В продажу Сенс 2014 року . Два власника , свіжа машина, без дтп , в рідній фарбі . Машина у відмінному стані , в ній все зроблено . За цей рік було замінено гальма повністю , ходова , радіатор пічки , вся система охолодження , новий антифриз , патрубки і т.д В авто встановлена музика jbl ззаду овали , спереду два динаміка , магнітола Соні , грає чудово . Вікна затемненні , салон в чохлах з екошкіри . Встановлені лінзи лед світять шикарно , парктроніки задні .З машиною комплект літніх шин на штампах . Машина повністю обслужена і готова радувати нових господарів .
Автомобіль куплений з салону Перший власник Пробіг Оригінал Пройдено ТО Новий АКБ Нова Зимова Резина Можливий торг Всі інші питання по тел
ходова зроблена поміняно щеплення кондиціонер заправив віддам ще нові запчастини авто на ходу без проблем газ вписаний 100км як зроблена головка поміняно грм масло антифріз. обмін на повний привід 4х4. торг.
Машина на ходу, сів і поїхав
Продам автомобіль в хорошому стані, економна комфортна, робив для себе Зимова ризина нова Продаж в звязку з покупкою іншого авто
Не таксі,без підкрасів.+4літніх шини на дисках
Продам власне авто 2013 року. На ходу. ГУР. Кондиціонер (не працює). Встановлено та вписано в тех паспорт газ 4 покоління (зараз не працює). На бензині все працює добре. Встановлено новий генератор, нові задні амортизатори. В комплекті запаска. Музика USB.
автомобіль у гарному технічному стані,на новій літній R15 резині,тонована по кругу ,переді фари обтягнуті в броне плівку,гарна музика,є фаркоп .По ходовій, двигуну, і газовому обладнані питань немає,усе доглянуте і вчасно обслуговується.Не гнила ,є пару моментів по деталях кузова
Авто придбане в салоні, один власник, антикорозійне покриття, доглянуте, у хорошому стані без пошкоджень. Не потребує додаткових вкладень.
Машина на ходу , є деяке пошкодження в заді біля фари, Колеса літні нові
