- 92 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Авто в чудовому стані,росхідники замінено,в комплекті чотири диска титанових на літній резині,коробка передач опельовська,дет.інф.по тел...
Авто в чудовому стані,росхідники замінено,в комплекті чотири диска титанових на літній резині,коробка передач опельовська,дет.інф.по тел...
Продається учбовий автомобіль повністю на ходу без корозії. Деталі по телефону.
машина в хорошому стані, ні одної деталі підкрасу, комплект літньої резини,повний бак, будуть питання - телефонуйте
Продам власне авто у гарному технічному та косметичному стані. З документами повний порядок, переоформлення обов'язкове через ДІЮ або СЦ . Продаж авто не терміновий, у зв'язку з переходом на автомобіль класом вище. На авто встановлено газ 4-го покоління . По техніці- на 94 тис .км було зроблено т/о з заміною комплекту грм, фільтрів, мастила в двигуні , МКПП та антифризу. Також був проведений ремонт МКПП з заміною підшипників, сальників, сателітів та синхронизаторів Встановлені нові шркш (шруси), "вертоліт" та зчеплення, а також новий розширювальний бачок з оригінальною кришкою. Салон чистий, охайний, не затертий, не просиджений
на повному ходу ... другий власник .... з документами порядок ... сів поїхав газ вписаний
Продам авто в доглянутому стані авто з газом документи порядок резина нова вкладень не потребує дет. по тел. **********
Продам машину в отличном состоянии,рыжиков нету ,замастичена ,задута обезшумленна.Вложений не требуется, ухоженный салон,газ бензин все вопросы по телефону
Авто выходного дня,гаражное хранение срочная продажа!
Авто 4 років в одних руках!!! Технічно авто зроблене повністю - мотор капіталився менше року(9000 км ) , коробка зроблена 2 місяці тому разом з ходовою, єдині моменти це тільки по кузову їх видно на фото !!! Причина продажу - купив авто зі штатів !! Торг присутній! Всім мирного неба і віримо в ЗСУ !!
Продам авто масло в моторі та коробці замінено коробка після ремонту зчеплення нове стоїть стартер новий радіатор і патрубки нові підшипники задні та колодки нові резонатор і глушник новий ГРМ комплект новий свічки і проводи нові гума передня решта питання по телефону **********
Авто на ходу та повністю технічно справна, на кузові місцями є ржавчина/корозія але не значна, також є вм'ятини,магнітола не працює,Торг. Усі питання та уточнення запитуйте у чаті, по телефону не зручно.
Авто на повному ходу.Газ-бензин. Вся інформація по тел
Автомобіль придбаний в 2011 році, один власник с салону, пробіг реальний, по кузову є невеликі подряпини, авто не нове, кузов без ДТП, по двигуну, коробці та ходовій питань немає
авто у відмінному стані для своїх років, є нюанси по бамперу пошкрябини,їздила похила людина, по кузову все в оригіналі без підфарбовувань,та іржі, зберігається весь час в гаражі,чохли,килимки салону та багажника,музика якісні не "ширпотреб",любе переоформлення.ціна з комплексом зимової гуми нокіан майже нова на оригінальних мет.дисках
Машина в огнях.
Сенс 2009 року не битий в доброму стані.
Автомобіль придбаний новим із автосалону весь час в одній сім'ї. Відразу після придбання зроблена повна антикорозіна обробка. Авто без ДТП, має незначні підфарбування та сліди експлуатації. Автомобіль технічно справний, багато чого замінено та встановлено. З останнього нове вітрове скло, АКБ, повністю пребрана передня підвіска, новий стартер і вінець маховика, радіатор, антифриз, термостат, куліса коробки. Два ключі, сигналізація, бортовий комп'ютер, підігрів дзеркал, підігрів передніх сидінь. ГБО євро 2
