- 94 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
........
........
Авто в ідеальному стані!На 115 000 поміняно мастило,фільтр масляний, ремінь генератора! Авто вкладень не потребує зовсім! Лакофарбові покриття в ідеальному стані! Сабвуфер з підсилювачем!
Авто без ДТП. У нормальному стані. 3 власник. Нова зимова гума. Є недоліки по кузову *подряпини).
Авто вкладень не потребує. Сів - поїхав. Нова резина, 2 комплекти (зимова + титани). Любий вид переоформлення. За всіма деталями звертайтеся за телефоном Андрій
Продам авто ЗАЗ Sens 1,3 2013 года, пробег 111415, ГУР,кондиционер, двухсторонняя автосигнализация , тонировка , авто от первых рук , в хорошем состоянии .Все стекла родные, в аварии не был .
Продам Газ есть 2 поколения На полном ходу, расходники недавно поменяны
Хорошее техническое состояние, салон не затертый, газ вписан, по кузову гнили нет, срочных вложений не требует, кпп и ходовая от ланос
В гарному стані,терміново торг!
Авто після незначної ДТП, Мотор після капремонту, КПП від Ланос, Кузов оброблений, шумівка, Двостороння сигналка, розведення під акустику є, GPS трекер з дистанційним блокуванням від угону! Ціна для всіх однакова, БЕЗ ТОРГУ!!! З документами все гаразд, будь-який вид переоформлення! Решта питань по телефону!
Продам власне авто , максимально обслужене, стан авто видно по фото, на свої роки має збережений стан. По кузову , двигуну та салону нарікань взагалі немає, в авто вкладено багато коштів, установлена КПП з lanos, встановленне лінзоване світло ,1000 км назад було замінено мастило , фільтра, радіатор мотора, пічки.Розумний та обґрунтований торг біля авто. Якщо не відповідаю на мобільний пишіть або телефонуйте на WhatsApp
Есть незначительные повреждения водительской двери
Продам сенс в дуже доглянутому стані. За останній час було замінено все, що потребувало уваги. На авто встановлено ГБО, є парктронік, двустороння сигналізація. Зимова гума майже нова, та є комплект літніх колес.
Мотор 1.3.Газ/бензин.Мотор масдо не бере,не слине.Економний що в газі що в бензині.Днище нормальне.Сів і похав.Потребує косметичного ремонту.
Їду закордон тому и продаю
Авто справне, стан сів - поїхав. Торг біля авто. Продаж лише з переовормленням
Новий мотор(бу) поставили, зроблена коробка, питання по блоку управления (ЕБУ), новий стартер, новий моторчик дворников, состояние кузова на фото, е питання по ходовий (граната), без музики. газне впис/бенз.
Робоча, на ходу. Продаю у зв'язку з переїздом. 2000 км назад був кап ремонт двигуна. Тільки що провели заміну зчеплення, колодок, гальмівних дисків, радіатора охолодження, задніх амортизаторів. Проведено заміну всіх рідин і фільтрів.
