- 196 тис. км
- Баришівка
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
авто сів поїхав робив зимою ходову багато чого поміняв масла не бере , нова літня резина, нормальна музика , є пару подряпин, пару рижиків, але гнилі з низу немає. машина їздить кожного дня.
авто сів поїхав робив зимою ходову багато чого поміняв масла не бере , нова літня резина, нормальна музика , є пару подряпин, пару рижиків, але гнилі з низу немає. машина їздить кожного дня.
другий власник є комплект зимової гуми з запитаннями дзвоніть по номеру телефону все розповім.
продам авто в майже ідеальному стані, рижиків та сколів по кузову немає, двигун та КПП працює чудово.Стоїть нова зимова гума премиори.Діючий страховий поліс до 07.07.2026.НА ДЗВІНКИ НЕ ВІДПОВІДАЮ,ПИШІТЬ У ТЕЛЕГРАМ,ВОТСАП
Продаю власне авто ( випуску 2005 року), купувалося у 2012 році (2 власник) . Двигун 1.3 бензин, надійна механіка, пробіг 110 тис. км (оригінальний). Кузов у рідній фарбі, є незначні сліди експлуатації. Комплектація базова: Електро склопідйомники, Фари Бі-лед , Автомагнітола з блютузом, Тоновані задні вікна.. В комплекті є літня резина Всі ТО вчасно. Торг біля авто.
Машина в хорошому стані, з нюансів підстукує ходова по передку, все інше в порядку, стоїть саб, тільки бенз, газу не було, пробіг не кручений, цена без торга и ещё есть всякие вмятины по кузову не кретичные
Автомобіль вартий цієї ціни. Замінено радіатор пічки Промив систему охолдження. В автомобілі замінено усі підшипники в КПП на нові, замінено гальмівні диски та колодки, затоновані вікна, передні склопідйомники, кондиціонер, замінено високовольтні проводи. Масло в коробці замінене, в двигуні замінив 1,5 тис. км тому (взимку). Встановлено новий резонатор та глушник з нержавійки. Торг мінімальний біля авто
Авто варте уваги інформація за телефоном.
Автомобиль в хорошем состоянии ,не бит , не крашен . Я первый владелец ,родной пробег 39тыс . В автомобиле не курили,чехлы с первого дня ,сигнализация с обратной связью. Новая , хорошая резина 185/70/13. Запаска никогда не ставилась. Защита поддона , утеплитель капота,проставки под амортизаторы. Есть гидроусилитель руля,кондиционер,передние стеклоподъемники ,магнитола JVC . Обработаны пороги и под крыльями , стоят подкрылки . Гаражное хранение машины.
Продам заз сенс працює абсолютно все.кондиціонер. гур, доводчтки стікол сигналізація .торг
Автомобіль у відмінному технічному стані! Власник за техпаспортом, продаж без посередників. Двигун після капітального ремонту, працює тихо та рівно. Встановлено газобалонне обладнання (ГБО), газ справно працює, витрата помірна. У техпаспорт не вписане. Встановлено нове зчеплення, новий газовий редуктор (на гарантії), новий акумулятор (на гарантії), нова помпа, новий генератор, нова куліса. Повністю прочищена паливна система - авто заводиться з пів оберта. Замінені патрубки радіатора, разом із новим тосолом Ходова частина у чудовому стані, коробка передач працює чітко та без шумів. Оснащення: гідропідсилювач керма, електросклопідйомники, центральний замок (без пульта). Кондиціонера немає. Салон охайний і доглянутий, кузов без критичних зауважень. Можливий обмін з моєю доплатою. Документи в порядку, авто готове до переоформлення.
Авто в гарному стані. Гаражне зберігання. В рідній фарбі
Замінено масло і всі фільтра. Стартер новий, акумулятор новий. Ремонт генератора, заміна ремня генератора, заміна помпи і ремня ГРМ. 2 комплекти резини. Детальна інформація по телефону. Я третій власник переоформив на дружину. Витрати газу город 12.5, по трасі 7.
Продам авто Zaz Sens 2014 рік 1.3! Газ/Бензин! Рідний пробіг 40 000км. Авто кожен день в ходу. Автомобіль у дуже хорошому стані, по мотору питань немає, заводиться і їде в будь-яку погоду в будь-яку пору року. Мастило не їсть, їде бадьоро. По кузову вся повністю у рідній фарбі, днище без корозії. Коробка та зчеплення в нормі. Встановлено гбо 4 покоління, вписано у ТП. Світло хороше, салон доглянутий, практично нова зимова гума. Автомобіль обслуговувався вчасно! У коробці масло свіже. Є комплект літньої гуми на литих дисках але її треба міняти. Торг на гуму та хімчистку салону. Телефонуйте. Документи у повному порядку! Будь-який вид оформлення! Перекупи проходимо повз) Більше інформації за номером телефону, пишіть, телефонуйте, дізнавайтеся на всі запитання, що вас цікавлять, відповім! Є доп.фото по запросу.Кожен день на ходу в Миколаєві.
Авто в чудовому стані, всі деталі за телефоном
Продам власне авто, перший власник. Авто купувалось в салоні в Одесі. Пробіг рідний, авто завжди трималось в гаражі. Кондиціонер заправлений і справний. Сліди використаняя теж е, сколи на бамперах по мелочі. З авто віддам зимні колеса з дисками , і запчастини які залишились. Авто повністю справне, можна подивитись в Чорноморську.
Авто в хорошому стані. Кузов повністю оброблений. В наявності протитуманні фари, передні склопідйомники з інтерфейсом, кондиціонер, гідропідсилювач керма. Новий АКБ. Поміняна вихлопна система. Питання в телефонному режимі.
Продам автомобіль у нормальному стані для своїх років. Кузов не гнилий, є декілька точок корозії мінімальні. Ходова в купі не гримить, не стукає. Мотор зроблений, не димить, працює рівно. Стакани та пороги цілі. Є 2 склопідйомники, магнітола 2 дин, мультируль. Два комплекти резини. Продаж від власника, з документами порядок, будь-яке оформлення.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Ходова обслужена. Кузов рівний, є сліди експлуатації відповідно до віку авто. Є деякі нюанси з вихлопною системою. Салон доглянутий. Документи в порядку, авто на ходу та готове до перевірок. Газ вписаний. Кого цікавить звертайтеся за номером телефону.
Авто на повному ходу Стоїть коробка Ланос працює ідеально Нова передня резина Новий акумулятор Новий радіатор пічки. Гріє добре Новий газовий редуктор Встановлене Лед світло Двигун в нормальному стані Є вигорівша фарба потребує фарбуванню капот криша МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА МОТО!!! Я ВЛАСНИК Всі інші питання по телефону
