- 400 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Авто на ходу, все працює, по документах все добре, газ вписаний
Авто на ходу, все працює, по документах все добре, газ вписаний
Продам машину сенс, єдиний власник. Усі дефекти на фото, стан сіл та поїхав. Подробиці по телефону
Продаю своє авто. Стан на фото. В салоні не палили. Пересувалась переважно містом з дитиною. Всі питання по телефону.
Продам Део стан збережений, газ 4 покоління вписаний, вкладень не потребує, з документами порядок.
Гарне, бюджетне, не примхливе авто на повному ходу. Гур, склопідіймачі, кондиціонер, газ 4-го покоління. Коробка після кап ремонту, дно переважно та оброблено якісно, двигун працює добре, ходова вся зроблена.Андроід магнітола, камера заднього виду. Сів-поїхав. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ.
Продам автомобіль в гарному стані. Замінені масло, фільтра. Є ГБО вписане в тех паспорт. Передні склопідіймачі. За деталями звертайтесь по телефону. Любий вид оформлення. Торг присутній.
Заз Sens 1,3 газ/бензин, інжектор, випуск 12.2013р . ГБО ходова в нормі, кузов без корозії, охайний салон, передні склопідйомники, гідропідсилювач керма, лед фари
все робить кондик передні підземники газ вписаний
Авто в ідеальному стані без жодних проблем!!! Всі росхідники замінено на 70 тис !!! Надійне , сів і поїхав! Перекупам не дзвонити!
Продам авто в хорошому стані, з перших рук, їздила тільки на дачу.
Продам дуже гарне авто. Рідна фарба та пробіг, жодного підкрасу та натяків на корозію.
Машина в ідеальному стані! Кузов як новий! Максимальна комплектація! Кондиціонер працює! Встановлено газ!
Авто в гарному стані газ вписаний в техпаспорт з документами порядок
Машина своя. Стан на фото. На ходу. Два ключі. Своєчасна заміна витратних материалів. Було встановлено ГБО (зараз знято). Зимова та літня гума.
Машина в хорошем состоянии, двигатель работает хорошо, как на газе так и на бензине, не дымит, масло не берет. , кузов без вздутий, днище и пороги хорошие, кузов первоначально был обработан , салон чистый, газ 3го поколения, ходовая хорошая, в ходу приятный, переоформляется, звоните до 21.00
Вітаю Один власник з салону 2013 р , машина вся в рідній фарбі, не варена не фарбована, салон в гарному стані,обслуговувалась завжди вчасно Машина на кожен день,сів і поїхав
Авто в хорошому стані, двигун запускається та працює добре, по коробці та зчепленню нарікань немає, підвіска не стукає, хороша гума та акумулятор. Детальніше за тел.
Продам свою машину, 2007 року, технічно справна, все працює, нарікань ніяких немає, нещодавно були замінені передні стійки, гальма, передній правий важіль, масла фільтри, також залито новий антифриз. З решти питань, телефоном, машина переоформлюється.
