- 164 тис. км
- Олевськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам ЗАЗ Lanos 2010 року. Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та обслужений. Нещодавно замінено всі 4 амортизатори, встановлені нові передні та задні гальмівні колодки. Також замінені масла та фільтри. Машина їде добре, вкладень найближчим часом не потребує. Салон охайний, мотор працює рівно. Хороший варіант як для міста, так і для щоденного користування.
Авто доглянуте в гарному стані,ходова повністю зроблена.Замінено мастило в КПП . Мотор мастило не бере . Ржавчини немає .
авто варити красити не потрібно, потребує дрібного ремонту.
Авто в хорошому стані, двигун запускається та працює добре, по коробці та зчепленню нарікань немає, підвіска не стукає. Документи в порядку, переоформляється. Більш детальніше за тел.
Продам Део Ланос 2008 рік, мотор 1.4 не димить, не троїть, чек не горить, річнік працює. Є музика, передній електро стекло пакет, лінзоване лед світло. Салон в гарному стані, по кузову є нюанси по лівій стороні(не критичні), пороги і днище є. Є переоформлення або довіреність!!! Подивитись можна на Троєщині
Daewoo Lanos 1.5 | 2011 рік | ГБО 4 покоління | Кондиціонер Продам свій доглянутий Daewoo Lanos у красивому кольорі. Автомобіль щодня на ходу, повністю справний і не потребує вкладень. 2011 рік випуску Двигун 1.5 — працює відмінно, масло не витрачає Механічна КПП — перемикає м'яко ГБО 4 покоління — економічне споживання пального Кондиціонер — заправлений і відмінно охолоджує Кузов у хорошому стані, без іржі та гнилі Пороги та днище цілі Хороша гума та литі диски Тонування, приємний зовнішній вигляд Автомобіль був обслужений на 1000$ і на даний момент не потребує вкладень! Робилося багато, розповім при зустрічі або по телефону ! Машина відмінно підійде як для роботи, так і для щоденних поїздок. Надійний і недорогий в обслуговуванні автомобіль. Ціна: 3000 $ (торг біля автомобіля) Телефонуйте, відповім на всі питання. Реальному покупцеві — хороший торг.
Вітаю, продаю свій автомобіль, після поповнення в сімї авто стало замале. Володію ним з 2020 року. Тільки замінив мастило, поміняв глушник, під ковриками заводська плівка. З дефектів тріщина на лобовому, але воно рідне , зроблю знижку на заміну. Авто повністю в рідній фарбі, пічка гріє добре, кондиціонер працює. Двигун 1.4 opel, автоматична коробка японська aisin. Гбо 4 покоління вписане в документи.
Продається авто в гарному стані!Всі питання по тел
Авто в доброму стані, один власник. Купувався в автосалоні, в ДТП не був. Газ четвертого покоління вписаний в техпаспорт. Додаю комплект зимової гуми на дисках.
Авто з салону 2011 р.в., Єдиний власник, пробіг реальний НЕ використовувалося як таксі, в наявності ГБО 4 покоління, 16-ти клапаний мотор ЕКОНОМНЕ. Розхід газу на трасі 8,8л/100 км. Авто в технічно справному стані, сів і поїхав, нова АКБ, є зимова резина. Авто доглянуте, не потребує значних вкладень. Пошкодження заднього бампера на фото. Всі деталі при зустрічі/по телефону. Є історія обслуговування. 2 комплекти ключів, сервісна книжка, інструкція до сигналізації. Запаска не використовувалася. Було незначне ДТП, фото при зустрічі. Продаю бо купив інше авто. 08.06.2018р. пробіг 15 835 - встановлено ГБО 12.05.2022р. - пробіг 43 021 - заміна ремнів ГРМ, генератора 12.08.2025р. - пробіг 69 129 - заміна АКБ 17.09.2025р. - пробіг 70 058 - заміна фільтрів ГБО, 22.10.2025р. пробіг 71 155 - заміна ремня гідропідсилювача та рідини гідропідсилбвача, ліва шарова опора, передні тгальмівні дистки та колодки, заміна опорних підшипників передніх, опорних чашок та передніх амортизаторів, тяги стабілізаторів. 28.01.2026р. пробіг 72549 - заміна мастила та фільтрів. Машина готова до експлуатації.
ZAZ Lanos 2010 року, седан, двигун 1.6 16V, механіка, газ/бензин. Автомобіль купувався новим із салону та весь час перебував в одній сім’ї. Спочатку авто було у власності батька, після його смерті переоформили на маму. Зараз автомобіль офіційно оформлений на маму, з документами все в порядку. Газ встановлений та вписаний у техпаспорт. Машина останні роки майже не використовується. Після встановлення газу проїхала приблизно 20 тис. км. Загалом авто більше стоїть, ніж їздить, тому й продаємо — шкода, щоб нормальна машина просто стояла в гаражі. Автомобіль зберігався в гаражі. Зараз привезений у Полтаву, щоб його було зручно показувати та продавати. По обслуговуванню: за машиною стежили, масло та фільтри міняли регулярно, орієнтовно кожні 7 000 км. Мінялися масло, повітряний фільтр, салонний фільтр та інші базові розхідники. Машина не була “робочою конячкою”, не використовувалась у таксі чи доставці. Її любили і берегли. Комплектація проста, але з потрібним: двигун 1.6 16V; механічна коробка; газ/бензин, газ вписаний; підсилювач керма; центральний замок; акустика; два комплекти гуми: зима та літо; обидва комплекти на дисках. Є нюанси по кузову: на правому крилі є вм’ятина після паркування. На їзду, ходову частину та технічний стан це не впливає. Покажу, розкажу, відповім на питання. Торг біля авто.
Продам надійний та економний Lanos. Автомобіль повністю на ходу, вкладень не потребує. Стоїть газове обладнання 4-го покоління. За детальною інформацією телефонуйте або пишіть.
Продам свій ланос, з повним переоформленням Він 1.5, чомусь не дає авторіа поставили 1.5 Якщо в двох словах: по техніці, салону - відмінно. По кузову є косяки, машина була перша, тому багато де дряпався, або дряпали. Все є на фото Є докладніше: рік випуску 2011 пробіг 167.300 Щодо пробігу, не можу сказати наскільки це достовірний, я купив машину 4 роки тому, з пробігом близько 80к, і машина була в ідеалі, продавав сумлінна людина, тому я думаю, що пробіг реальний, що скажуть там вже експерти - не знаю. Щодо обслуговування, я грошей не шкодував, бо перша машина була, завжди боявся, що раптом щось зламається в дорозі, і тому завжди все міняв вчасно, масло кожні 8-10 тисяч Новий радіатор кондиціонера, спочатку літа поставив, кондей працює на 200%, навіть максимальний режим у спеку не ставлю. Відносно новий аккум, в січні купував, після цього навіть 10к не проїхав Аккум хороший, 3300 по-моєму коштував Стоїть сенсорна магнітола, є блютус Передні склопідйомники Салон шкіра + тканина від Опеля, сидіння шикарні, під час поїздки в Одесу і назад (500км в одну сторону) спина була задоволена, зі стандартними сидухами я вмирав за 1 годину їзди По всьому слону килимки EVA Машина відмінна, якщо вас не бентежать подряпини по кузову Невеликий торг доречний Будь ласка, без пропозицій "за 2000 зараз заберу" забирайте за 2000 те, що коштує за 2000.
Всіх вітаю, прочитайте будь ласка весьописЦіна вказана з торгом, машина коштує своїх грошей. Можу зробити за 3к, але! Трошки інша комплектація буде! Машина в Ізюмі. Продаж Ланоса в чудовому стані, 3 власник, ( усі попередні на зв’язку) пробіг 1000000% рідний, на фото той на якому брав у травні, машина кожен день на ходу. Чудовий варіант для першого авто. Брав «перебитися», але вклав кошти для того щоб машина не втрачала ліквідність, з салону була оброблена антикором в що я і вложився та по новій все задув ( дивіться фото) не має ні одного натяку на іржу. Також поставив магнітолу(карплей і все все що можна), камеру та нормальні кікси на перед разом 700$( якщо треба дешевше-можу все це зняти і уступити 500 у.о. На фото стара магнітола ( стан не змінився По техніці все чудово, при бажанні можу розказати що саме, всі записи ведуться ( звичка))).Комплектація: одна подушка, ГУР, кондиціонер, підігрів сидінь та дзеркал, фаркоп З машиною два комплекта резини( літо на сезон-півтора) зима 2 нових, та 4 доїздити на заду, запасні передні підкрилки та спойлер пофарбований в чорний ( не дойшли руки по теплу). Світло чудове, зроблено якісно ( додати лед протитуманки-буде взагалі супер) Дороге по розумному зроблене тонування. Газова установка чудова, обслужена. Машина проклеїна віброізоляцією та антикрипом де тільки можна ( робив перший власник, але коли підключав магнітолу та камеру-максимально дотримувався цієї концепції) Замінені всі рідини( антифриз, гур, тормозна та мастило в коробці), новий радіатор( зламалось місце кріплення патрубка) тормозна система повністю перебрана (нові диски), ходова повністю пересипалась весною 2025,двостороння сигналізація АКБ 25 року. Підсумовуючи- чудовий власний автомобіль з чесним пробігом, дешевим обслуговуванням, мінімальним рівнем комфорту ( до тепла та холоду питань взагалі нема, хіба що не клімат)) Свіжезамінене мастило в двигуні та фільтра, станом на зараз пробіг 120 тисяч км. можу бути не на звʼязку тому пишіть або дзвоніть на вацап.
Хороший автомобіль ,газ вписаний,по кузову треба подделать,нема гідроусел теля и кондиціонера
Газ /бензин. газ 4-го покоління. писати в телеграм по питанням
Є деякі нюанси по кузову. Авто на ходу. Можна сідати та їхати одразу.
