- 150 тис. км
- Павлоград
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто ZAZ Forza, в гарному стані, технічно справне.
Продам власне авто ZAZ Forza, в гарному стані, технічно справне.
Продам ЗАЗ Форза 2011 року. Газ/бензин, газ вписано в техпаспорт. Є питання щодо кузова. Торг із реальним покупцем біля машини.
авто в хорошому стані
продам сімейну машину, комплектація гарна, кондиціонер, 4 скло підйомника, електро зеркала, підігрів передніх сидінь, гбо 4 покоління, гур,задній парктронік ,торг біля капоту, с переоформленям
Машина на кожен день, маленький розхід, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, електро-регулювання бокових зеркал, максимально можлива комплектація, я власник. Технічно справна. Дверні петлі в мовілі. Пишіть на вайбер.
Перший власник, пробіг реальний. Малий розхід, газова установка. Дійсний страховий поліс до травня 2025. Віддам три комплекти гуми: літня, замова, всесезонна. Кузов потребує антикорозійних робіт.
Продається автомобіль із мінімальним пробігом перший власник. Повне переоформлення. Запитання по телефону.
Продам Заз Форза 1.5 газ бензин Машина повністю на ходу 2011 року По мотору зроблена голова повністю Не димить заводиться чітко працює на бензині і газу Хороша комплектація Стоїть сенсорна магнітола Камера заднього виду Електро регулювання дзеркал Підогрів седінь По кузову є нюанси але не гнила
На полном ходу
Автомобіль в нормальному стані,експлуатується жінкою,ходова перебрана , мотор масла не бере ні грама не димить, працює рівно,всі питання по телефону
Машина на ходу, сів поїхав але 50км за годину, пошкоджена зандя балка та праве задне крило, а так все в порядку.
Авто, можна сказати, майже в ідеальному стані. Машина не бита і не варена за виключенням бамперів, які були відреставровані, зберігалась в гаражі. Пробіг всього 46 тисяч! Один власник. Реальному покупцеві - торг! Телефонувати не пізніше 19.00.
Авто в доброму стані, всі розхідники замінено, газ/бензин, газ вписаний в техпаспорт. Масло не бере. По ходовій питань немає. комплект резини. всі деталі по тел.
Хочу продати авто в надійні руки, брав собі як перший автомобіль, (другий власник), 134тис. Рідного пробігу, 1000км назад робив повне ТО, була заміна ролика, и ременя грм, була повністю заміна ходової, 200 км назад змінив колодки, новий акумулятор, технічно гарний автомобіль, все працює, кондиціонер, пічка, підігрів сидінь, в окрасі Раптор, тому і ціна нижче ринка. Торг присутній.
Авто в гарному стані. Не ГНИЛА. Варити та красити не потрібно. Замінені масло, антифриз, ремінь ГРМ.Дуже багато зроблено по авто. Тонована. Працює кожна кнопка. Авто сів і поїхав. Тільки переоформлення або договір купівлі продажу.
Новий ремінь ГРМ,помпа ролики,зроблена головка та всі клапона нові, ходова норм, двигун працює відмінно масла не бере не димить, кузов не гнилий гарний салон, газ четверте покоління вписаний обслужений та дуже економе переоформлення, гарний торг!
Продам, авто в хорошому стані. Ел.пакет, ел.дзеркала, підігрів сидінь, газ - 4 покоління, кондиціонер, писати в особисті повідомлення.
Срочно!!!!!Без торгу! Машина в гарному стані. Не потребує вкладень все зроблено ідеально як для себе, робив для дружини вона виїхала за кордон! Провірка на любому сто! В машині все зроблено від ходової до движка! Повністю перебрана!!! Піднятий перед зад! Салон не дребежить! Скрипів салона не має!на 3-4 роки можна забути про ремонт! Просто своїми словами все в ідеалі!!! Можливо купити дешевше 3500s але потім вкласти ще стільки тому вибір кожного взяти ідеальне авто!!! Або купити чермет!!!!
