- 58 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Автомат
Авто в гарному стані. Торг присутній. Комплект зимової гуми в подарунок.
Авто в гарному стані. Торг присутній. Комплект зимової гуми в подарунок.
Автомобіль повністю в оригіналі, зберігався в гаражі в дідуся, за весь час проїхав 8000 км, жодна деталь не мінялась і не фарбувалась, машина не полірувався, все як заводу, мотор працює чітко, КПП включається легко. Даний автомобіль допоможе вам повернутися в 90 роки, особливо в кого такий автомобіль був перший. Кому потрібно доставка за кордон з усіма супровідними документами є досвід, митний брокер та лавета. Всі запитання по телефону, кому потрібно відео можу скинути.
Продам авто залишилося від батька в спадок авто в гарному стані нова резина вся ходова частина перебрана замінено ГРМ рідний пробіг без рижиків і гнилі.
Продам гарний обслужений до дрібниць автомобіль з оригінальним пробігом, по автомобілю працює все, гума літня практично нова, кондиціонер працює добре, підсилювач керма, електро склопідіймачі також. На фото є акти виконаних робіт, також нещодавно замінив повністю всю нову вихлопну систему. Автомобіль по днищу не гнилий пороги всі цілі.
Продам доглянутий та сучасний автомобіль з усіма потрібними опціями.Перша реєстрація в 2017 році.Два комплекти резини.Авто не потребує ніяких додаткових вкладень, все обслуговувалося вчасно.Готовий до будь-яких перевірок.
Машина на ходу. Є тормозні диски і супорта нові. Газ/бензин. 2005 рік, 1,2 об'єм двигуна.
Автомобіль в справному стані. Двигун масла не бере, інжекторний, проблем по ньому немає. Кузов без іржі, оброблений повністю. Автомобіль використовується в сфері СТО, тому це авто відповідно і підтримувалось на бойовому ходу. З документами порядок, перереєструвати можна. Станом на зараз авто не використовується і страховий поліс не поновлювали. Деталі по телефону/Viber
Продам авто від єдиного власника.авто переоформляється. Авто більше. Ніж 80 відсотків. В рідній. Фарбі. Двигун працює гарно. Замінено щеплення. Зроблені. Форсунки ходова добра. Пишіть дзвоніть цікавить обмін Торг присутній
Продам добрий ланос. Авто власне, сімейне. Обслуговувалося вчасно, зараз з'явилася друга машина, тому цю продаємо. Авто в добрій комплектації, 2012 року. Бензин, газу не було. -Євро карти. -Підігрів сидінь. -Підігрів дзеркал. -Гур. -Кондиціонер.(Працює, але потрібно заправити, тому що при шумоізоляції моторного щіта знімали торпеду та міняли радіатор печі, фріон спустили.) -Лінзована оптика(Aozoom 3max 3 дюйми) Світло ідеальне. -Лінзовані ПТФ. -Шумоізоляція моторного щіта, передньої частини днища та багажника. В машині тихенько, мотор ледь чутно. -Руль з подушкою безпеки(потрібно купти блок та під'єднати, але все ж краще заводської "рогатки") -Диски Borbet T r15 на зимовій гумі. (Літа нема, нажаль) -Бортовий компьютер "Циклон"(читає помилки та скидує їх, показує температуру рідини, положення дросельної заслонки та багато іншого.) Кузов: Кузов в доброму стані, пороги, сапожки, стакані, лонжерони, днище в ідеальному стані. Є моменти в виді переднього лівого крила, та водійськой дверці. Є не значні сліди експлуатації. На передніх дверцятах робив низа дверей два роки тому. Задні ідеальні. Пороги оброблювалися. Мотор та ходова: Масло міняв вчасно, лив "Motul Turbolight 10w40.". Є момент з запотіванням клапанної кришки. Нові провода та свічки. +-10 тисяч тому поміняв гальмівні диски з колодками. Задні амортизатори Kayaba premium. Салон в охайному та чистому стані. Завжди намагався слідкувати та завчасно прибиратися. Дзвоніть якщо будуть запитання, з задоволенням відповім. Загалом міняв все, що просило обслуговування. Прошу автоплощадки не турбувати, домоги в продажі не потребую. Дивитися в районі академічного. Довіреностей не даю, переоформлення в МРЕО.
Авто в доброму стані, двигун 1.1 ФІАТ(заводський) пробіг105000 км рідний масло не бере, є другий комплект резини га дісках. Все інше по телефону **********
Машина в гарному стані, повністю як на фото. По кузову жива, без гнилі. Салон чистий, сидіння цілі й не затаскані. Комплектація хороша: є кондиціонер,передні електросклопідйомники та магнітола з екраном. Технічно без питань — мотор працює рівно, коробка та ходова обслужені, їде добре. Газ/бензин, дуже економна. Гідропідсилювач керма Детальніше розповім по телефону
Продам Славута 1.3 газ бензин , комплект нової гуми на дисках , машина в робочому стані , газ вписаний в техпаспорт
Їзде кожен день **********
Нормальний стан, замінені пороги та оброблена, з нюансів підкрасити капот та водійську дверку, що пошкоджено корозією, торг присутній
Славута, сів - поїхав. Поварена. Газ бензин, газ вписаний, балон таблетка. Заводиться з півоберту.
Продам своє авто Таврію 2007 року випуска інжектор на повному ходу мотор не димить масла не бере запускаєця без проблем, коробка 5 ст. не вибиває включаєця добре, ходова хороша, нова рульова рейка, нові тормозні колодки, резина хороша, салон в хорошому стані. +2 колеса на зимні резині. По кузову - нічого критичного можна їздити без проблем! Відсутня страховка. Продаю з переоформленням в ДІЇ Деталі по телефону. Машину можна оглянути у Вінниці.
Авто в нормальному робочому стані, технічно обслужено, зроблено ГБЦ, салінблоки задньої балки, тормоза, гума зима і всесезонка в гарному стані. Новий акумулятор. Сліди використання на передніх крилах і порогах без жиру, днище ціле . Переоформлення через дію. Можливий обмін з моєю доплатою до 2000. Авто у Вінницькому районі.
Має гарну комплектацію:кондиціонер,АВS,електро зеркала,електро скло підйомники.Ніде не ржавий(є фото порогів знизу). Повністю оброблений антикорозійною мастикою:все днище,пороги всередині,дверки всередині і внизу,ланжерони,всюди,де може ржавіти.Поставлені додаткові підкрилки,щоб не ржавіло. Поміняні фільтр та масло( зфотографовано щуп рівня масла), новий акумулятор,нові свічки,ремені та ролики,також ГРМ. Бюджетний автомобіль в хорошому стані гарний варіант для роботи,та в повсякденному житті.Ще й економний розхід палива.
