- 130 тис. км
- Полтава
- Бензин, 1.09 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль придбано в салоні та експлуатувався з 24.07.2007 року одним господарем (жінкою). Не битий, не фарбований, обслуговувався та ремонтувався регулярно, згідно регламенту та технічних вимог. Рідні тоновані стекла, ходова в гарному стані. Рідний двигун був об'ємом 1.4, проведено кап.ремонт, переобладнано та перереєстровано на 1.3. Змінено на нові радіатор охолодження та радіатор пічки. Встановлено та офіційно зареєстровано газове обладнання. Салон в ідеальному стані, нова всесезонна гума, фаркоп, автомагнітола, запасне колесо. Необхідно провести ремонт кузова. Торг. На додаткові питання відповім по телефону.
Лише переоформлення, через мрео або дію. Інжектор 1.2. OBD 2 інтерфейс. Відмінно підходить як повсякденна машина, недорога в обслуговуванні. Без торгу. Пробіг 114 000. Другий господар. Є кілька рижиків-жучків на дверях все є на фото. Але загалом добрий стан ЛКП. Економічна. Замінено новий антифриз. Прокачані гальма. Відрегульовано клапани, новий ремінь ГРМ. Нові дроти та свічки denso. Що є з незвичайного: Двигун: 1.2л інжектор. Євро 3. Каталізатор у відмінному стані. Парктроніки заднього ходу. Світло: БіКсенон (ближнє і далекое світло фар) Колеса: Литі диски зимова гума шипована. Музика: Позаду колонки Kicx. + Передні динаміки. Блютус, AUX + радіо. Сигналізація, центральний замок. Усі двері з пульта. Два пульти два ключі. Бензобак на ключі. Хороше тонування скла. Індикація заряду АКБ Комплект килимків із ковроліну в колір салону та комплект килимків гумових. Салон-торпедо так званий "люкс". Електронна панель приладів.
Продам гарний автомобіль Славута люкс. Пробіг 170тис.км. Все в чудовому стані.
Авто в доброму стані розходники колодки поміняні. Потребує заміни порогів.
Ходова вся нова стойки пружини приставки підшипники колодки все двигун Мурка масло ні грама КПП не шурха не хрустка переоформлення
Продам власне авто , максимально обслужене, стан авто видно по фото, на свої роки має збережений стан. По кузову , двигуну та салону нарікань взагалі немає, в авто вкладено багато коштів, установлена КПП з lanos, встановленне лінзоване світло ,1000 км назад було замінено мастило , фільтра, радіатор мотора, пічки.Розумний та обґрунтований торг біля авто. Якщо не відповідаю на мобільний пишіть або телефонуйте на WhatsApp
Продам авто в гарному технічному стані. Газ-бензин вписаний. Підігрів сидінь , кондиціонер все працює. За більш детальною інформацією телефонуйте !
Продам авто сенс 1,3 темно-червоний 10. 2012 року, не битий, не крашений, гаражне зберігання, все рідне, базової комплектації, заводиться і їде, реальний пробіг 119 тис.км., розташування Центральний ринок.
Сів і поїхав
Авто на ходу. Потрібно замінити ліву опору и корзину.
авто в гарному технічному стані, двигун в ідеальному стані, масла фільтра поміняні.
Продам заз ланус все робе
Авто сів поїхав. Деталі за телефоном.
Продам авто,в хорошому стані,вкладень не потребує,сів і поїхав,нова зимова гума,гідравліка, газ бензин 1,5,газ 4 покоління вписаний в техпаспорт,мотор ,коробка в ідеалі ,сигналізація двостороння. Прохання перекупам ...не турбувати!!!даром не віддам,реальному покупцю адекватний торг...
Авто с родным пробегом. Обслужена технически. В комплекте 4 колеса на дисках с летней резиной. Все вопросы по телефону.
Продам своє авто, в гарному стані и реальним пробігом. Двигун, коробка, ходова частина та салон - в гарному збереженому стані. Ззовні є сліди використання. Авто для продажу не готував. Є як є. Було не значне ДТП, праве заднє крило та двері не виправляв і не замальовував. Потребує косметики. Торг символічний біля капоту на косметику. Автомобілем користуюсь кожен день. На 110 тис. - пройшов то. На 100 тис. - змінив передні амортизатори, шарові опори, сайлентблоки стабілізатора, гальмівні колодки, підшипники генератора, ремень грм та генератора, задній резонатор і багато інших росхідників. Авто на кожен день, без нюансів, сів і поїхав.
