- 222 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
Авто у нормальному стані . Нова резина, не гнила . Є деякі дефекти по Л К П. По авто багато чого було зроблено. З переоформлення.
Авто у нормальному стані . Нова резина, не гнила . Є деякі дефекти по Л К П. По авто багато чого було зроблено. З переоформлення.
Продам ZAZ Forza, 2011 р. Дата першої реєстрації- 03.07.2013р. Я власник з 20.10.2016р. Пробіг оригінальний -136 тис км. Готов до любих перевірок. Двигун 1.5 бензин, передні та задні електросклопідйомники, кондиціонер, підігрів передніх сидінь, парктронік, автомобіль у хорошому технічному стані. Вчасно обслуговувався, замінені мастило та фільтри. Економний, недорогий в обслуговуванні. За останній час мінялися: рульова рейка, подушки двигуна, счеплення, головний тормозний циліндр. Кузов у хорошому стані, салон доглянутий. Автомобіль повністю на ходу. Переоформлення без проблем. Запрошую на огляд та тест-драйв. Торг біля капота- центр Одеси.
Терміново продам !!! Машина на ходу. Є питання по кузову, присутні РИЖИКИ. Після парковочного ДТП. Машина взагалі експлуатувалася для роботи. Все необхідне ремонтувався вчасно. Торг! Усі деталі по телефону.
Пропоную до продажу ЗАЗ Вида 1.5 • Чудовий варіант першого авто. Ідеальне авто для початківця водія: ? Бюджетне обслуговування ? Проста механіка, надійний 1.5 бензин. ? Світлодіоди + ксенон — все видно, безпечно ? Без вкладень, технічно справний ? ЛКП в порядку, виглядає охайно. ? Готовий до перевірки на СТО ЗАЗ Вида 1.5 • Ідеальний для міста Надійний хетчбек для щоденних поїздок: Механіка — максимум контролю ЗАЗ Вида • 1.5 МКПП • Готовий до роботи Чудовий варіант під таксі, доставку або просто як роботяга. Сів і поїхав. Не підведе. Аргументований торг у капота. Для отримання цікавої інформації - WhatsApp, Viber, Telegram за номером 38 **********
Продам Ланос 1.6 2010р 230000км Перший власник, авто купувалося в салоні. 2 ключі, книжки з салону Підсилювач керма, магнітофон, передні склопідйомники електро (але моторчик уже втомлений). Кондиціонера немає. Причина продажу: машина останні 2 роки стоїть без потреби і в майбутньому її необхідність не передбачається. 1р/3мес виїжджаю на 10-20км щоб повністю прогріти. У період експлуатації, використовувалася як робоча: возив у ній склопакети для пластикових вікон - через це салон (пластик) подряпаний. У сім'ї 3-тя машина - зараз стоїть без діла: навіть літні колеса не ставлю, ТК ніхто на ній не їздить. Мотор, КПП: все ок; ремонтів не було, не розбиралася. Масло не жре. Кузов: передній бампер справа тріснув, ТК було легке ДТП, у якому я чиркнув іншу машину правим кутом бампера. Є невеликі сколи від камінців (закрасив їх фарбою+лаком). Правий поріг - ремонтувався, ТК почав знизу здуватися (вирізали здутий шматок; на заклепки встановилася латка; шпаклівка - грунт - фарба). Лобове скло тріщина 30см від верху, від камінця - з боку пасажира - засвердлена Салон: сидіння у відмінному стані, ТК були в чохлі. Карти дверей (пластик) потерті від скла. Ходова: у зимовий період, у холод, постукують задні стійки; влітку — наче ок. Їх не змінював жодного разу. Передні всі ок (десь на 150000 змінював передні на газ-масло) Машина в робочому стані: бензин+гбо4 вписано в тех паспорт Фаркоп. Масло, фільтри, антифриз, гальмівна, ГРМ, помпа — все змінювалося за регламентом 4 рідних колеса на зимовій гумі 13е; 4 литих диска на літній гумі 14е. Переоформлення. За запитом, зроблю фото/відео будь-якої частини машини
Проведен текущий ремонт подвески( наконечники , кулиса ) и кузова + комплект новой зимней резины
Продам автобус I-VAN, у хорошому стані. Виконано капітальний ремонт двигуна, нову паливну апаратуру. Можливий варіант одразу з роботою, готовий бізнес, сідаєш і поацюєш)
Питання по телефону. Капітальний ремонт двигуна в січні 24 року. Був ремонт паливної системи. Нова турбіна, насос гідропідсилювача, новий радіатор. Нові акумулятори. Нова гума.
Передній привід, помилка в характеристиках. Разом з автомобілем літній та зимовий комплекти покришок. Стоїть магнітола JVC KD-X272BT.
авто на ходу ,працює що на газу що на бензині,коробка без нарікань,на даний час нічного ремонтувати не потрібно ,резино нова все сезона пара та пара зима ,авто закривається,є музика ,фаркоп,обов'язкове переоформлення я власник. якщо є ще запитання відповім в особисті чи по телефону
все вопросы по телефону
СТАН НОВОГО АВТОМОБІЛЯ! ОДИН І ЄДИНИЙ ВЛАСНИК!КУПИВСЯ НОВИМ В ОДЕСІ! В ДТП НЕ БРАВ УЧАСТІ! ВСЯ ПОВНІСТЮ В РІДНІЙ ФАРБІ! НЕМАЄ НІ ЗАВАИН, НІ ПОЦУРАПИН, ОБЕРЕЖНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ!
Продам авто в гарному стані переоформлення обов'язково. Свіжа страховка , вкладень не потребує.Новий радіатор , зроблений генератор та стартер , ремені та ролики замінено , ходова зроблена .Всі рідини замінено готова до експлуатації. Стоїть хороша музика на ходу майже кожного дня. Додаткові питання по телефону .
Не бита, не фарбована. стан середній. Авто з моменту народження в одній сім'ї. Пробіг реальний. 10 тис. км тому зроблений капітальний ремонт двигуна. Не димить, масло не бере. Заводиться с півоберта. КПП ланос. По кузову є невеличкі подряпини та маленькі дефекти. Не гнила. По ходової критичного нічого немає. може якусь опору, чи наконечник, за бажанням. Перед зимою замінив радіатор обігрівача.Магнітола. Гума зимова, один сезон. Всі питання по телефону в робочій час.
Daewoo SENS 2010р. з надійним та економічним 1,3 двигуном, у якого при обриві грм зустрічного немає, не створює проблем з ремонтом, механічна п'ятиступінчаста кп передач, по кузову рівна є де подекуди місцями рудики не критичні, днище в ідеалі, ходова обслужена, нові ремені, нові свічки броне проводи, новий генератор, новий стартер із втягуючим, масло в двигун тільки замінено, новий антифриз, на красивих титанових R13 дисках, на хорошій літній гумі, загалом хороший обслужений бюджетний варіант, на всі випадки, риболовля, полювання, навчається, для сільгосппродукції господарства, та інше, готова до переоформлення на нового власника!
Авто на ходу стоит газ но не вписан в тех паспорт снятие с учёта обязательно торг возле машины
Продам Таврію 1.1 , 98 рік. В доброму стані, вкладень не потребує. Всі деталі по телефону Олексій Переоформлення.
