- 265 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
В рідній фарбі. Небита. Находу. На свої роки,в гарному стані. Замінені водяна помпа,ремінь грм і ролік натяжний.
В рідній фарбі. Небита. Находу. На свої роки,в гарному стані. Замінені водяна помпа,ремінь грм і ролік натяжний.
Продається авто, після дтп, заводиться не працює на холостих, без акумулятора, номера є , їх просто зняли, з документами все ок, ціна орієнтовна, присутній торг, для уточнення всіх деталів контактний телефон **********
Автобус рейсовий стан ,виконував в день 145:км двигун мерседес .Зроблене опалення мідними трубками по салону ,салон чистий знизу треба поварити дві перемички ,при потребі кинути другий лінолеум.Деталі по телефону.+ Еталон з мотором який має пробіг 25000 тис - такої Продаж може бути окремо Від талон - мотор ,балка ,.....
Машина в хорошому стані , не гнила , є декілька моментів по кузову , в технічному стані добре але вартувало б замінити кулісу , коробка 5-ти ступка
Автомобіль завжди обслуговувався вчасно: всі розхідники (масло, фільтри, технічні рідини) мінялися регулярно та по факту пробігу. На обслуговуванні ніколи не економила — машину доглядала дуже бережно. Авто добре себе показало в експлуатації: надійне, просте та недороге в обслуговуванні. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Машина їде м’яко та комфортно. Салон чистий та доглянутий, в авто не курили. Використовувалася акуратно, без агресивної їзди. Хороший варіант для щоденного користування — економний, простий у ремонті та дуже надійний автомобіль. Автомобіль готовий до перевірки на будь-якому СТО
Після ДТП.Пошкоджена передня частина з правого боку.
Перший власник, пробіг реальний. Малий розхід, газова установка. Дійсний страховий поліс до травня 2025. Віддам три комплекти гуми: літня, замова, всесезонна. Кузов потребує антикорозійних робіт.
все працює , газ(euro2)-бензин, поміняні фільтра, масла в моторі і коробці, шарові, пильники шрус, стоїть в Варшаві але можу завезти в Украину
Нова зимова резина 2023 року Два ключа, сигналізація В липні було замінене масло,фільтра,масляний фільтр По ходовій нічого не стукає Рідний пробіг Можливий торг при огляді авто
Всі деталі по телефону
Авто в повністю робочому стані, їде добре. Володію авто близько 8 років, ще стоять 3 рідні стійки. Газ 2 покоління (вписаний), економне (до 7 л газу по трасі). Недавно замінений комплект ГРМ з помпою, замінена пічка, є комплект літніх коліс з дисками. Єдине, що є моменти по кузову, бамперах.
Продаю власне авто ( випуску 2005 року), купувалося у 2012 році (2 власник) . Двигун 1.3 бензин, надійна механіка, пробіг 110 тис. км (оригінальний). Кузов у рідній фарбі, є незначні сліди експлуатації. Комплектація базова: Електро склопідйомники, Фари Бі-лед , Автомагнітола з блютузом, Тоновані задні вікна.. В комплекті є літня резина Всі ТО вчасно. Торг біля авто.
Продаю Заз Ланос, об?єм двигуна 1.5, газ-бензин. Один власник, купував на «Бліц-авто» в Києві на Лісовій. Авто по техпаспорту 2014 року, купував в листопаді 2015 (договір купівлі- продажу є). Пробіг 340000, в серйозному дтп не була. Авто користувалися весь цей час, тому і пробіг відповідний: їздив на роботу, жив за містом; не таксі звісно). Кому муляє цифра пробігу, можу тисяч сто- сто п?ядтесят скрутити, як більшість робить. По двигуну проблем немає, масло не бере, весь цей час лив оригинальну оливу на одному сто; десь пів року назад поміняв ГБО (мозги, проводку, кнопку), бо почали щось мозги глючити. По ходовій проблем немає. З кузовом складніше: із хорошого-не гнилий; із поганого- є притертості, сколи пару, вмятина права передня дверь і бампер; ліва передня дверь - теж виятинка невелика. Не працює: магнітола і підігрів водійського сидіння (може запобіжники просто поміняти), кондиціонер (я їм не користувався, тому зняли ролік і ремінь кондиціонера, щоб менше нагрузки на генератор було). Висновок: кому підійде: -як перше авто; -для тих, хто шукає надійне і економне авто за невеликі гроші, кому більш важливий стан двигуна чим зовнішній вигляд; -можна купити, а потім з часом подороблювати все (чи може стоять руки самому все зробити) Не підійде: -перекупам (прохання не турбувати) -кому в пріоритеті зовнішній вигляд (також не витрачайте час)
авто на повному ходу вкладень не потребує не бита не крашена все рідне як з заводу звонити за номером
Авто на ходу,всі нюанси на фото,вписаний газ четверте покоління є багажник і дві зимові резини!
