- 200 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль повністю на ходу мотор працює відмінно ходова проблем немає по кузову є нюанси видно на фото
Автомобіль повністю на ходу мотор працює відмінно ходова проблем немає по кузову є нюанси видно на фото
**Продам ЗАЗ Славута, 2009 рік, 35 тис. км** Продам ЗАЗ Славута 2009 року. Оригінальний пробіг – 35 тис. км. Автомобіль синього кольору, не тонований, що забезпечує кращу оглядовість. Салон чистий, доглянутий, не затертий. Авто без зайвої електроніки – просте та надійне в експлуатації. Запчастини доступні в кожному райцентрі, і, на відміну від іномарок, не доведеться чекати їх тижнями. Для ремонту не потрібен спеціальний інструмент, що також є перевагою в експлуатації. Витрата пального становить приблизно 6 л на 100 км, що є дуже економним показником і дозволяє суттєво економити на паливі. Має незначні антуражні потертості по кузову, але без «рижиків» та гнилі, оскільки відразу після покупки було зроблено антикорозійну обробку кузова та встановлено підкрилки. Повторну антикорозійну обробку проведено у 2015 році. Автомобіль експлуатувався в сільській місцевості, без навантажень та з обережністю, використовувався переважно для поїздок у райцентр за продуктами. Тому автомобіль має збережений стан та невеликий пробіг, як для свого віку. Автомобіль зберігався у теплому гаражі, щороку, зазвичай навесні, проводилось повне технічне обслуговування. Оскільки це був перший автомобіль дідуся то, як наслідок авто має і недоліки: незначна деформація переднього лівого крила та тріщина на бампері — пошкодження виникли внаслідок зіткнення з кучугурою снігу. Задня ляда має потертості фарби, але на експлуатаційні характеристики це не впливає. Двигун працює рівно, ходова у хорошому стані. Аргументований торг вітається.
чогось відео записалось без звука, це холодний запуск після 2х днів простою і нічною температурою -16 Продам безвідказну, обслуговувану "ЛЮКСОВУЮ" Славуту (ЗАЗ 2009, 1.3 Газ/Бензин) — Сів і Поїхав! Стан хороший, машина реально жива і дуже економна. Електросклопідйомники спереду Люкс-Торпеда з Тахометром — виглядає набагато краще, ніж стандартна, і видно оберти. Двосторонній сигналізацiя + Два комплекти ключів. Добрий АКБ,свіже мастило в ДВС и МКПП Тільки замінили помпу, ГРМ, ролік. Двигун 1.3 літра інжектор. Простий і невибагливий. Газ/Бензин
Продам свою машину По технічному стані ідеал По ходовій мінялось Диски Стойки Колодки Радіатор пічки Нова рульова рейка Стоїть нова зимова резина Диски титани Також стоїть хороша музика Динаміки Alpine s2-s69C Магнітола Pioner MVH-s120UB Покупцю приїхав забрав буде невеличкий торг також можу віддати 8 пар коліс і 8 дисків
Продам Славута 1.3 газ бензин , комплект нової гуми на дисках , машина в робочому стані , газ вписаний в техпаспорт
Стан як новий, Усі питання по телефону.
у зв'язку з переїздом терміново Продаю зі сльозами на очах та болем в серці Таврюню. Машина ручної збірки. Зроблено з любов'ю Придбана в 2020 році в діда))) Хороший, бодрий СТОК Дуже багато ніштяків (є повний список всього що робилось) Запчастини ставились найкращі та найдорожчі ребілд і подальші покращення почались з 2021року Стоїть відпочиває у гаражі з серпня 2024року Двигун СТОК каталізатор на місці (цілий та живий), вихлоп сток ГРМ свіжий (Польща) свічки BMW, провода TESLA ДАТ (мар сенсор) VAG OEM Siemens-VDO паливний насос BOSCH BMW (форсунки сток) лямбда зонд BOSCH алюмінієвий піддон з ребрами охолодження та проти відливом оливи. захист двигуна з продувкою Подружка двигуна верхня права Полі Про Бензин тільки Гранд Петроль. Олива ERG 5w40 Cист. охолодження: помпа ЛУЗАР спорт турбо, Трубка подачі нержавійка, патрубки всі свіжі, радіатор пічки алюміній Лузар, основний радіатор алюміній, моторчик вент-ра та радіатор пічки Лузар на подшах (пічка в морози шпарить так шо треба кранік закривать) Коробас перебраний у 21році, встановленні шестерні на "довгу" 5ту педерачу, заміна всіх підшипників (Japan), окрім ігольчатих та підшипника на валу в середині який стоїть, він ГАЗ... тому коробка лампово підвиває кулаком що додає прикольних емоцій (як на мене). Нове зчеплення, нові приводас. Підшипники ступиць передні FAG OEM, задні мінялись з барабанами. Гальма: задні нові барабани, колодки і циліндри. перед в нормі, диски та колготки, шланги супорта в 21 році міняв, запасу ще вистачить... Ручник працює. ГТЦ+вакуум свіжі ХДВ Зд пружини, аморти і опори Пд+Зд мінялись в 21 році, досі все сухе і працює і тримає. Рульові наконечники. перебиралась рейка рульова. шарові в нормі. сайлент-блоки всі Поліуретан Свіжий генератор 130А, стартер редукторний Старт-Вольт. лампи у фарах OSRAM найдорожчі. Провода + - та клеми VAG з мізинець товщиною АКБ від AMG CL 65 нюансів вистачає, є чим займатись все розкажу по телефоні треьа переварить пороги, замінити двері водія
Продається автомобіль. У хорошому стані, Доглянутий, пробіг оригінальний, Багато чого зроблено по авто,робилось для себе,чеки в наявності, колодки нові,масла мотор не бере.салон доглянутий.
Продам Славуту в хорошому стані, повністю на ходу. Ходова в доброму стані. Машина працює і їде дуже добре. Страховка дійсна.
Славута в доброму стані, 2009р в експлуатації з 2013р.. Двигун 1.3 инжектор (сенс), газу ніколи не було, кузов живий, ходова перебрана, повністю обслуговуванний.
Продам Славуту в робочому стані , є нюанси по кузову , треба переварити пороги Рульова рейка має люфт Двигун коробка в гарному стані Інжектор
Продам Славуту 2009 року. Не бита! Не гнила! Без рижиків! Газ/ бензин. Газ вписаний у тех паспорт. Віддам за 1800 без торгу. 160 тис пробег 100% рідний. Нова зимова резина. Щоб подивитися машину дзвоніть.
Машина повністю на ходу газ/бензин газ 4 покоління з документами все в порядку передня різина зимова нова акумулятор новий звертайтесь за номером ********** **********
Машина має гарне технічний стан все зроблено по ходовій зроблено також ще вихлопна система замінено масло фільтри все працює гарно також як звичайно в кожній машині є свої нюанси але дуже комфортна бере 6 л на 100 кілометрів.машина 2009;року інжектор.
Продаю авто в хорошому стані в люксові комплектації, вчасно обслуговувалось, по ходові все добре, салон у відмінному стані, встановлена ГБО 4 покоління вписане в техпаспорт, резина літня, нові чихли на сидіння. Зацікавить телефонуйте, торг присутній
