- 111 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Відмінний економний автомобіль.
Відмінний економний автомобіль.
с доками все ок, переофрмлюється.
Автомобіль на ручному управлінні педаль газу на рулі збоку ручний тормоз при бажанні покупця можемо поставити все як було до переобладнаня авто обслоговувалась для себе тому все мінялося вчасно . Стан авто дійсно хороший заміна масла антифризу тормозна рідина масло коробки є в комплекті 4 диска з старою резиною більш детальніше телефонуйте
Авто в ідеальному стані, всі неполадки завжди негайно виправлялися, я другий фактичний власник, їздила здебільшого по місту. Машина не гнила, без дефектів, документи в порядку. Пробіг рідний. По факту, це економна, зручна машина для міста, дуже прийомиста і швидка, вкладень не потребує, сів і поїхав. Решта питань по телефону
продам авто в гарному стані
Продам авто в робочому стані, деталі за тел
Автомобіль у хорошому стані, двигун 1.2 працює рівно, коробка передач без зауважень. Економна витрата пального. Покузову потрібно варить пороги. Авто на ходу, Документи в порядку, власник на зв?язку.
Без вкладень!!!Повністью обслужена!!!Підігрів заднього скла.салон люкс.рідна фарба.без ДТП.рідний пробіг 134т.гаражне зберігання.газа не нюхала.сварки не бачила!Варити і красити не потрібно!Торг біля машини.Захист двигуна.Тюнінг.Шикарний зовнішній вигляд.Нове: щеплення в зборі.свічки.антіфриз.олива і фільтра.Двигун оливу НЕ хаває! Рижиків НЕМА! 20.05.2025р. купив новий акумулятор і пару нової зимової резини.В машинку грошей вложено багато.Авто з 2008 року в одній родині.На машині катається пенсіонер.Авто з самого народження оброблено антікором.Зроблена шумоізоляция.Нова пічка і карбюратор.По городу розхід палива-6л. по трасі-4л.
Авто в гарному стані, заводиться сів поїхав переоформлення
Продам Славута 1.2 2005 год Все працює без проблем їде дуже файно Обслужена Нові бронепровода Нові свічі Новий стартер Новий акумулятор Новий карбюратор Новий фільтр Новий магнітофон ( блютуз працює ) Машина на повному ходу без всяких проблем Є нюанс по кузову пороги де не де треба варити а так все нормально працює печка дуже добре
Машина на ходу, завів, поїхав.
Машинка на повному ходу, багато чого зроблено, продаж терміновий на всі питання відповім можливий обмін
Машина на ходу, економна, Карбюратор • Всі питання за телефоном. Переоформлення обов'зкове.
