- 120 тис. км
- Коростень
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону
Всі питання по телефону
Зроблена ходова, новий АКБ, нове зчеплення, центральний замок, стоїть зимня резина(літня в подарунок), все працює, музика присутня торг також присутній
Автомобіль продається тільки з переоформленням! Газ вписаний в техпаспорт Дефекти і пошкодження лакофарбового покриття все видно на фото Є центральний замок і брилок але не підключені Є деякі запчастини які не використовувались віддаю в нагрузку Зараз стоїть нова гума на фото зі старою
Обміняю на євробляху. доя потреб ЗСУ Авто в гарному стані. Замінено масло та всі розхідники. Кузов не гнилий. Повністю технічно справне. Авто з моменту покупки знаходиться в одній сім'ї. Новий карбюратор солекс( пройшов 3000км). Реальному клієнту торг біля капоту. На обмін 1600
Продам економне авто!!! Акумулятор в нормі. Мотор робить рівно. Залитий тосол. Коробка не вибиває.Електрика вся працює. Передня резина нова(зима). ходова в порядку . кузов живий . любе переоформлення. ГРМ новий,масла,фільтра також. кожного дня на ходу. торг
продам Славуту. писати сюди або на Вайбер. на ходу. стоїть газ.
Автомобіль не битий, не фарбований, один власник. На даний момент автомобіль знаходиться Брусилівський р-н, Житомирська обл. Всі деталі по телефону, телефонувати на вайбер Ольга Леонідівна
авто в чудовому стані. Ходова вся перебрала. Масла фільтра поміняні. Мотор масла не бере. Акумулятор і генератор новий. Резина нова. За уточненням данних телефонуйте
Авто на ходу, є газ але не підключений, потребує заміни порогів ( видно на фото), часткового підкрашування.
Технічно справна ,на ходу !
Гбц після повного кап ремонту, клапана відрегульовані, заводиться їде, новий акум. Пишіть повідомлення, на телефон не відповідаю
Продам у доброму стані авто. Авто доглянуте, чистеньке. Сів і уїхав. Все працює. Всі ручки та кнопки працюють. Вмісткий багажник. Гарна резина зимова. Ходова не гримить.Мотор чудовий. Стоїть музика. Переоформлення.
Мотор після капітального ремонту
Продам чудовий компактний автомобіль, володію ним уже 4 роки другий власник із салону, автомобіль в чудовому, працює без нарікань, багато чого зроблено по ній Кузов поварений цілий проблемних місць немає По лакофарбовому покриттю є пару нюансів які не портять загальний вигляд, коробка та двигун в гарному стані, з документами порядок, страховка свіжа ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ Реально покупцю реальний торг Більш детально за телефоном
Авто не потребує вкладень.
