- 76 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продається автомобіль. У хорошому стані, Доглянутий, пробіг оригінальний, Багато чого зроблено по авто,робилось для себе,чеки в наявності, колодки нові,масла мотор не бере.салон доглянутий.
Продається автомобіль. У хорошому стані, Доглянутий, пробіг оригінальний, Багато чого зроблено по авто,робилось для себе,чеки в наявності, колодки нові,масла мотор не бере.салон доглянутий.
Хороший автомобіль експлуатація була обережна.
Авто в гарному стані. Подвіска на авто перероблена на ходову ВАЗ 2110. Мотор в рабочем стані, замінили ремень ГРМ, масло в двигуні, поміняли прокладку головки, притерли клапана. З нюансів потребуе невеликого ремонту порогів біля задніх арок, но не критично. підтягнути рульову рейку. настроїть карбуратор. все інще в гарному та робочому стані. Хто візьме не пожалкуе. Продаю з причини необхідності більшого авто. Хоча машинка дуже подобаеться. Банально треба більше авто і тільки.
Інжекторний двигун об?ємом 1,1л. Машина повністю технічно справна. Малий розхід палива. По питанням звертайтесь
Всі деталі за номером телефону
Продам славутку в дуже гарному стані. Встановлений,зареєстрований новий газ 4 пок за 500$.Витрата газу 7л на сотню!!! Покрашена, пороги поміняні недавно, мотор капіталився, резина перед нова. Машинка жива робоча, доглянута. Хто шукає Славуту - обовязково приїдьте, подивіться. З обліку знімається. Візьмете - не пожалієте . Торг біля авто. Обмін є, можу до 1000 доплатити або на мото + ваша 1000.
Всі деталі по телефону! Можливий обмін з моєю доплатою на ВАЗ 2110 або ВАЗ 2115 ВІД 2007 до 2010 р.в.
Авто в робочому стані, є газ вписаний, їде і на газові і на бензині. Потрібно робити карбюратор, працює добре, але моментами підтраює, по ходовій жива, мотор не сапунить
Продам Zaz Славуту в нормальному стані. Пробіг 213 тис км, не кручений, все чесно За машиною слідкували і все під час обслуговували, стоїть газ вписаний в техпаспорт Дуже економічний автомобіль обмін не цікавить
Авто під відновлення. потребує ремонту, Авто стоїть два роки. З документами все добре. тільки на переоформлення.
перший власник з салону постійно в одних руках авто в дуже гарному стані пробіг рідний бажано писати та дзвонити в WhatsApp
Гарниий стан. Один власник, була оброблена тектилом з першого дня, обслуговувалась вчасно, нові диски, ходовка робилась, зимня резина теж на дисках, без дтп, сигналізація, є незначні пошкодження. Все працює. Торг.
Авто в технічно гарному стані було вкладено багато коштів має газову установку за більш детальної інформацією телефонуйте Технічний стан вкладень не потребує
Продам авто,гарний стан, другий власник,по машині робити нічого не потрібно,поміняно масло,антефріз,помпа,ремені,нова резина,гнилі немає,газу немає і не було.Власник по т.п
усі запитання за телефоном +********** Сергій
Заз ********** року, 1.2 бензин. Автомобілем володію з 2015 року, по техніці ідеал. По дну повністю вся ціла, немає жодної дирочки. Багато чого зроблено. Могнітола, колонки. На всі запитань відповім по тел. Переоформляється. Сів поїхав. Торг.
У хорошому стані без вкладень, не гнила взагалі, стан сів і поїхав
