- 119 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 0.11 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному технічному стані. Кожен день на ходу.
Автомобіль в гарному технічному стані. Кожен день на ходу.
Авто в гарному стані, заводиться сів поїхав переоформлення
2004 рік, газ/бензин, газ вписан, пороги зроблені, замінили радіатор пічки, стан добрий. Торг біля капоту.
Продав авто в гарному стані є підкраси не значні. Авто на бойовому ходу кожного дня їздить вкладень не потребує. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Продам Славуту 1.3 Не гнила. По мотору і кпп питань немає. Замінено грм та багато іншого. Все в робочому стані. Центральний замок. На газу. Торг.
Авто не потребує вкладень.
Продам Славута 1.2 2005 год Все працює без проблем їде дуже файно Обслужена Нові бронепровода Нові свічі Новий стартер Новий акумулятор Новий карбюратор Новий фільтр Новий магнітофон ( блютуз працює ) Машина на повному ходу без всяких проблем Є нюанс по кузову пороги де не де треба варити а так все нормально працює печка дуже добре
Машина на ходу, газ 4 покоління, вписаний, можливий торг.
Один власник!!! Одна реєстрація!!! Рідний пробіг 56 тис. км. Без дірок та корозії. Дно ідеальне, без слідів корозії. З документами повний порядок. Нова гума.
Машина на ходу, завів, поїхав.
Автівка технічно справна. ВАЗ ходова, газ/бензин, передні електросклопідіймачі, дзеркала з електрорегулюванням, фаркоп, новий акумулятор, страховка до 2027 року. Повне переоформлення. присутня іржа на порогах. Торг.
В обмін прийму, Opel Vectra b або Omega B Доброго дня, продам сімейне авто, автомобіль в одних руках з 2004 року купувалося в салоні, була оброблена мовілю, авто в доглянутому стані, є моменти по кузову але на це буде знижка, по авто робилося все як доя себе, ніякого лишнього «колхозингу» встановлена хороша музика, присутня звукоізоляція, також встановлені не дешеві чохли з шкіри, мотор працює рівно та без зауважень, остане що замінялося: сайленблоки, трамблер, патрубки на охолодження, свічки та бронепровода, також було замінено паливний бак, трубки паливні та датчик палива, мотор мастила не бере, лкп моментами є подряпини, механіка 5 ступка, карбюратор налаштований, паливо економить але їде дуже бодро, продаємо у звʼязку з тим що є друге авто а цим їзджу на роботу але не дуже частоу, авто зберігалося в гаражі, присутня зимова резина, диски також віддам в комплекті, зараз стоїть літня dunlop японія, за додатковими питаннями можете заернутися за номером телефону або ж в телеграм-вайбер. Дякую за увагу!
Продам славуту 1.3 карб у хорошому технічному стані. Рідний пробіг 131 т, я третій власник. Двигун працює добре, коробка передачі не вибиває. Гальма і вся ходова нова, в ходу м'яка. Стоїть новий, гарний акумулятор. Кузов нормальний, не гнила, єдиний нюанс на лівому порозі, не критично. Вся електрика робоча, стоять гарні led лампи. Два комплекта ключів з центральним замком. Продаж з переоформленням, Дія або МРЕО Телефонуйте, пишіть
Авто на ходу,всі нюанси на фото,вписаний газ четверте покоління є багажник і дві зимові резини!
Машина на ходу, економна, Карбюратор • Всі питання за телефоном. Переоформлення обов'зкове.
Авто на ходу , але потребує часткового ремонту Газ/Бензин Центральний замок , магнітола
