- 201 тис. км
- Компаніївка
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
робоче авто , кузов цілий , питання по телефону
Авто у гарному стані, доглянуте не потребує сварки та фарбування додаткових капіталовкладень теж, документи впарядку переоформлення. Торг біля капота.
фарбував машину у 2025 році, обслужена, новий акумулятор, телефонуйте розповім більше про неї
Авто в гарному стані,салон доглянутий,зовні також доглянутий,авто на кожен день просто супер.
Продам Заз Славута газ бензин, коробка ходова частина двигун у відмінному стані. Салон доглянутий. Є невеликі нюанси по кузову. Торг
Авто в нормальному стані, запускається та їде, 20 років в одних руках, пороги зроблені, газ вписаний в техпаспорт, всі питання за телефоном Продаж тільки з переоформленням
Торпеда і пічка від Opel,газ\бензин,передні сидіння з іномарки. Питання за телефоном.
Продам авто на повному ходу . Майже все життя в одних руках . Пробіг рідний . Мотор , коробка , ходова без нарікань. Стоїть новий генератор , вихлопна система , куліса . По документах власник .Ціна 900 доларів , кому доброго не дзвоніть . Цікавить обмін на мото .
Продам машину у зв'язку з виїзду за кордон машина на ходу, вкладень тимчасово не потребує новий акумулятор, нової резини Звертатись за номером телефону : Ноль дев'яносто вісім дев'яносто чотири сорок рім сто двадцять два
Гарний автомобіль,вкладень не потребує,сім років в одного власника.
автомобіль на повному ходу 1.3літра інжектор
Авто в чудовому стані. ГБО/бензин. Відмінні ходові властивості. Без торгу. Всі видатки на оформлення автівки покладаються на покупця.
Авто повністю готове до зими, по технічному стані на 12/10 Таку ви точно не знайдете З нюансів тільки є в 2 місцях з кузовом Арки нулячі, стойки та ходова замінена 2 тис км тому. Стакани в ідеалі Стоїть ще рідний каталізатор Авто в одній сімʼї Готове до зими, є переоформлення також ще багато чого цікавого в ній таке як камера заднього вигляду Не фарбована вся в рідні
Продам ЗАЗ Славута 2003 року. Машина в хорошому стані, доглянута. Колір — сірий. Автомобіль більшу частину часу був в одних охайних руках: спочатку їздив дідусь, потім дорослий господар. Експлуатувався спокійно і дбайливо. Встановлено хорошу зимову гуму. Машина на ходу, все працює, обслуговувалась вчасно.
Продаю Славуту в хорошому стані, другий власник. Все вчасно обслуговувалось, гаражне зберігання, без ДТП. Торг на каві біля капота, тільки повне переоформлення!
**********
только переоформление
