- 134 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
машина в чудовому стані. знаходиться місто знам'янка деталі по телефону
День добрый!!! Продам ЗАЗ СЛАВУТА 2007 г., авто в хорошем состоянии, полностью обслуженное, ходовая перебранная, есть магнитола и комплект зимней резины на дисках. По кузову есть моменты на порогах. Торг За деталями обращайтесь по телефону
Автомобіль в хорошому стані, двигун працює гарно, коробка перемикає чітко, не гуде, по ходовій адекватна. Салон охайний, додатково обезшумлена. Газ/бензин, економна що на газу що на бензині(газ вписаний). Кузов гарний, є дрібні нюанси сколи , некритичні рижики, по дну по правій стороні на фото показав. Нормальна машина сів поїхав. Продаж з переоформленням. Торг
Машини варта вашої уваги,власник по свідотству про реєстрацію,кому цікаве авто телефонуйте.Продаж через повне переоформлення.Всім гарних покупок
Машина з оригінальним пробігом, готові до будь-яких перевірок, ГБО поставили 500 км тому, гума ідеальна, якщо потрібні додаткові фото запитуйте, гнилі немає ніде, продається у зв'язку зі смертю батька
РЖІ і рижиків немає. Є подряпини. Рідна фарба. Сів і поїхав. Новий акумулятор, радіатор. Документи в порядку. Резина в середньому стані. Карбюратор.
авто в гарному стані переоформлюється оброблена антикором 4 диски з резиною в комплекті
Продам свій автомобиль я є перший власник автомобіль не потребує вкладень докладнише по телефону **********
Машина у харошому стані рідний пробіх Дитальніше потелефону.
Продається власне авто в гарному стані, всі деталі по телефону.
Двигун після капремонту, ГБО вписане, другий власник. Подробиці по телефону
продам славуту .Мотор у робочому стані , до ходової потрібно дивитися .
Авто в гарному стані! Мотор після капітального ремонту. Передні сидіння від Mini cooper дуже зручні . Кузов живий,не крашен. Питання за телефоном
Продам ЗАЗ Славута. Газ-бензин ( Газ -2 покоління).Машина на повному ходу, не гнила. По кузову є деякі нюанси( на фото видно).Всі деталі по телефону! Мінімальний торг присутній!
Авто на нових колесах,в хорошому стані. Авто було у батька. За 2.5 роки користування накатав 10 тис. км. Пробіг рідний. Ліфтбек чудове і практичне рішення
Авто їздить кожного дня. Гарна робоча конячка. На всі питання відповім по телефону.
Продам Славута на інженері,є газ вписаний в техпаспорт,по ходовій все зроблено сідай і їдь по кузову є рижики ,по порогах не критично .Машина заводиться з півоберту.Продаж тільки з переоформленням на нового власника.Пічка,радіатор,вихлопна траса все нове робилась для себе.Віддам шини на дисках літо нова резина,повний бак бензину,газу,продаж по причині нема зараз де ставити.
Питання по телефону
