- 81 тис. км
- Збараж
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Гаражне збереження, стан хороший, експлатувався в одній сім'ї, всі питання за номером телефону. (можна вайбер)
Гаражне збереження, стан хороший, експлатувався в одній сім'ї, всі питання за номером телефону. (можна вайбер)
Славута 2003року, карбюратор, газ/бензин, ласточка на ходу, по кузову є деякі нюанси..
Славута 2001 року. 1,2 двигун , газ / бензин Газ не вписаний ! Один власник. По кузову є незначні косметичні недоліки. В комплекті є дві зимові резини , також нова літня та всесезонна. Є сигналізація, два ключі. Стоять нові протитуманні фари. Також стоїть нова магнітола та колонки. Пробіг 93000. Що по двигуну , що по ходовці все в чудовому стані. По документам все в порядку. Все працює. Технічно справна , сів та поїхав )) Телефонувати тільки на ці номери !!!! Олексій , **********, **********
Славута, сів - поїхав. Поварена. Газ бензин, газ вписаний, балон таблетка. Заводиться з півоберту.
Робочий стан, все працює, кузов зберігся, стоїть без діла може кому потрібно, телефонуйте. Можливий обмін
В робочому стані та продається в стані "як є". Пороги мінялись в минулому році але наразі потребують покраски. Детальніше по телефону.
Продам авто в гарному стані, газ-бензин, газ вписаний в тп, я власник, на зимові резині, є ще комплект літньої на дисках, Тільки переоформлення!!!
у зв'язку з переїздом терміново Продаю зі сльозами на очах та болем в серці Таврюню. Машина ручної збірки. Зроблено з любов'ю Придбана в 2020 році в діда))) Хороший, бодрий СТОК Дуже багато ніштяків (є повний список всього що робилось) Запчастини ставились найкращі та найдорожчі ребілд і подальші покращення почались з 2021року Стоїть відпочиває у гаражі з серпня 2024року Двигун СТОК каталізатор на місці (цілий та живий), вихлоп сток ГРМ свіжий (Польща) свічки BMW, провода TESLA ДАТ (мар сенсор) VAG OEM Siemens-VDO паливний насос BOSCH BMW (форсунки сток) лямбда зонд BOSCH алюмінієвий піддон з ребрами охолодження та проти відливом оливи. захист двигуна з продувкою Подружка двигуна верхня права Полі Про Бензин тільки Гранд Петроль. Олива ERG 5w40 Cист. охолодження: помпа ЛУЗАР спорт турбо, Трубка подачі нержавійка, патрубки всі свіжі, радіатор пічки алюміній Лузар, основний радіатор алюміній, моторчик вент-ра та радіатор пічки Лузар на подшах (пічка в морози шпарить так шо треба кранік закривать) Коробас перебраний у 21році, встановленні шестерні на "довгу" 5ту педерачу, заміна всіх підшипників (Japan), окрім ігольчатих та підшипника на валу в середині який стоїть, він ГАЗ... тому коробка лампово підвиває кулаком що додає прикольних емоцій (як на мене). Нове зчеплення, нові приводас. Підшипники ступиць передні FAG OEM, задні мінялись з барабанами. Гальма: задні нові барабани, колодки і циліндри. перед в нормі, диски та колготки, шланги супорта в 21 році міняв, запасу ще вистачить... Ручник працює. ГТЦ+вакуум свіжі ХДВ Зд пружини, аморти і опори Пд+Зд мінялись в 21 році, досі все сухе і працює і тримає. Рульові наконечники. перебиралась рейка рульова. шарові в нормі. сайлент-блоки всі Поліуретан Свіжий генератор 130А, стартер редукторний Старт-Вольт. лампи у фарах OSRAM найдорожчі. Провода + - та клеми VAG з мізинець товщиною АКБ від AMG CL 65 нюансів вистачає, є чим займатись все розкажу по телефоні треьа переварить пороги, замінити двері водія
Поміняний акб , нові сайлентблоки рульової рейки , нові передні підшибники маточини,поміняні задні підшибники, нові штани та резонатор,мідні болти на штанах,поміняна куліса , новий привід спідометра ,новий датчик температури радіатора ,поміняний трос ручника, переібрана коробка передач , новий вижимний , відрегульовані клапани, нові манжети в гальмівному циліндрі , нові кульові опори , поміняні катриджі стійок амортизаторів (передні) , колодки в коло нові ,нові тормозни диски передні , поставлені лінзи у фари , прокатані диски рідні ,зроблено розвал-сходження,в коло балансування , машина на повному ходу, дбав і не разу не підвела З мінусів на великих скачках відкривається багажник по ровной дорозі все добре ,невелика проблема з правим порогом и треба змінити гуму двірей Машину на свій рік у дуже гарному стані ,сам військовій и турбувался над нею ,машину їде добре 110-130
На ходу не сильно гнила заводиться їде
Продається. ЗПЗ 110308 Славута Люкс 2003 года Пробег 68000 1,3 литра бензин Анатолий
Авто моє, з доками, на газу 2 покоління з вписаним в тех.паспорт. Сів і поїхав. Акумулятор і резина нова. Нова- ремінь ГРМ, помпа, радіатор і печка, замінено мастило, двигун після капіталу, на антіфрізі. Все по телефону. Є центральний замок.
Авто в гарному косметичному та механічному стані. Тел:********** Юля
Машина з оригінальним пробігом, готові до будь-яких перевірок, ГБО поставили 500 км тому, гума ідеальна, якщо потрібні додаткові фото запитуйте, гнилі немає ніде, продається у зв'язку зі смертю батька
