- 122 тис. км
- Черкаси
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам Славуту. Стан відмінний машина реально коштує своїх грошей. Продаю по причині того що вже без потреби.
Продам Славуту. Стан відмінний машина реально коштує своїх грошей. Продаю по причині того що вже без потреби.
Продам хороший автомобиль;из нового все тормоза,шрузы Внутрений и наружный,коробка передач после капиталки,сцепление 1000 назад менялось вместе со всеми маслами ,подшипники зад перед.,.,машина очень экономная на газу и бензине.
Авто в хорошому стані.Всі питання по телефону.Торг...
На ходу. Купив трохи більшу, ця стоїть без діла. Пишіть, дзвоніть відповім на питання. Як треба додаткові фото, то зроблю.
Авто ніколи не було в дтп, дуже економічна і прийомиста. Моя перша машина. Вкладено душу і немало коштів. Я власник. Любий вид переоформлення. З машиною віддам мілкий дріб'язок який буде корисний
Авто в рідній фарбі, без підкрасів, все в оригіналі.
Гарний стан авто Один власник
машина в робочому стані ,в ДТП не була
Авто повністю обслужене двигун 1,2бензин кпп 5 ступка пробіг 89 тис документи в порядку більш детально за номером 09******95
Продам автомобіль Заз Славута. ********** Информации через viber.
Продам Славуту, 2001 р., газ/бензин. Газ не вписаний... з документами повний порядок., тільки переоформлення... Варити та фарбувати не потрібно.лакофарбове на відмінно.... пороги варені, дно ціле та не гниле... огляд на місці... телльга
Машина на ходу, є вм'ятини, не гнила, 1 власник куплена в салоні. ТО робилось вчасно. За нею слідкували. Купили нову тому стоїть припадає пилом. Ластівку любили, тому в гарному стані, є питання по спідометру і радіатору.
З документами порядок. Машина вкладень не потребує, все працює. Масла, фільтри, ремені застосовані. Мотор, коробка без зауважень. Не димить. Масло ніде не капає. Дір і іржі ніде немає. Акумулятор, стакани, днище, пороги, багажник без зауважень. РЕЗИНА нормальна, музика єПереоформлення або довіреність.Корбюраьор 1.2 Без торга
завив и пойихав
авто в гарному стані ..на нову зимова резина..2000км назад поміняли фільтри .масло в двигун та в коробку..миняли задні тормозні колодкі.передні тормозні циліндри ..поставили лед фари.всі стьокла затемньониє ..решта всі питань на телефоні **********
Автомобіль не на ходу стоїть без діла дзвоніть предлагайте ціну
