- 73 тис. км
- Бар
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль знаходиться в селі квітка
Автомобіль знаходиться в селі квітка
Славута 2003 р.в в хорошому стані, дно ціле, пороги цілі, центральний замок, фаркоп, запаска, салон в хорошому стані, масло поміняне антифриз, торг присутній ********** дзвоніть
Машина на ходу, об?єм двигуна 1,2, бензиновий двигун ,все працює, немає акумулятора, є запаска і новий комплект резини 4штуки , центральний замок працює, , все що цікаве по телефону , торг на місці
Таврия 2004 р., стан - сів поїхав, торг у капота
РЖІ і рижиків немає. Є подряпини. Рідна фарба. Сів і поїхав. Новий акумулятор, радіатор. Документи в порядку. Резина в середньому стані. Карбюратор.
Машина у харошому стані рідний пробіх Дитальніше потелефону.
Питання по телефону
авто в хорошем состоянии,красить варить не надо,двигатель как часы работает как на газу так на бензине,ходовая хорошая,печка работает,свет светит,салон ухожен,резина хорошая,два ключа авто,хорошая музыка ,камера заднего вида,торг возле авто
Продається Славута1.2 газ бензин в хорошому стані багато чого зроблено багато чого замінено всі деталі по телефону
Машина на повному ходу, з нюансів тільки двері під заміну. Все інше в ідеалі пару дірок залатано, дно оброблене, мотор коробка сцеплення 10/10. Рідний пробіг 94500. Скину чеки що робилось.
Продам Славута 110307 в робочому стані
Продам славутку в дуже гарному стані. Встановлений,зареєстрований новий газ 4 пок за 500$.Витрата газу 7л на сотню!!! Покрашена, пороги поміняні недавно, мотор капіталився, резина перед нова. Машинка жива робоча, доглянута. Хто шукає Славуту - обовязково приїдьте, подивіться. З обліку знімається. Візьмете - не пожалієте . Торг біля авто. Обмін є, можу до 1000 доплатити або на мото + ваша 1000.
Всі деталі по телефону! Можливий обмін з моєю доплатою на ВАЗ 2110 або ВАЗ 2115 ВІД 2007 до 2010 р.в.
перший власник з салону постійно в одних руках авто в дуже гарному стані пробіг рідний бажано писати та дзвонити в WhatsApp
Гарниий стан. Один власник, була оброблена тектилом з першого дня, обслуговувалась вчасно, нові диски, ходовка робилась, зимня резина теж на дисках, без дтп, сигналізація, є незначні пошкодження. Все працює. Торг.
Авто в технічно гарному стані було вкладено багато коштів має газову установку за більш детальної інформацією телефонуйте Технічний стан вкладень не потребує
Продам авто,гарний стан, другий власник,по машині робити нічого не потрібно,поміняно масло,антефріз,помпа,ремені,нова резина,гнилі немає,газу немає і не було.Власник по т.п
